Yalı Çapkını Sultan'ın yaptıklarına bakın, neler gizlemiş neler dedirten iddialar haberimizde. Yalı Çapkını 16. Bölümü merakla bekleniyor. Seyran'ın aslında yalıya gelmesi ile birlikte tüm alengirli işlerinde sonuna gelindiği iddia ediliyor. Yalı Çapkını dizisi kendi rekorunu her hafta kırarak devam ediyor. Seyran'ın nereye düştüm ben yorumunu neredeyse her bölüm yaptığı Yalı Çapkını dizisinde herkes tam çift barıştı derken, Ferit'in her bölüm bir çapkınlığı gündeme çıkıyor. İşte bu çapkınlıklardan biri de evin hizmetçisi Sultan oluyor. 

Yalı Çapkını 16. bölüm fragmanında Yalıdaki tüm gizli olaylar ya Ferit'in ya da Seyran'ın karşısına çıkıyor. Ferit babası ile İfakat'ı bir arada görürken, yaşadığı şoku atlamamış halde kaçmakta ve o sırada nasıl olduysa da soluğu Sultan'ın yanında almaktadır. 

Yalı Çapkını ilk bölümlerinde evin hizmetçisi ve Ferit'ten yaşça büyük Sultan; hayal görmesi sonrasında herkesi şok etmişti. Ferit'i hayal etmesi ve sonrasında da onun tavşanlı eşyalarını görmesi, aslında mide bulandırıcı bir senaryo olarak hatırlarda kalsa da Sultan'ın oğlunun Ferit'ten olduğu söyleniyor. 

Bilindiği üzere Sultan'ın eşi senaryo değişeceği için birkaç bölüm öncesinde diziden çıkartılmıştı. İşte o gün geldi dedirten Yalı Çapkını 16. bölüm fragmanında Seyran, Ferit ile Sultan'ı basacak. Herkes Ferit'e bu kadar da olmaz derken, Sultan'ın oğlunun Ferit'ten çıkmasına çok şaşıracak.

Ferit Baba olmuş

Yalı Çapkını Sultan'ın sırrı olarak oğlunun babası aslında Ferit olacağı iddia ediliyor. 

Böyle de ilişki olur mu dedirten Yalı Çapkını Seyfer aşkının tam başladığı noktada bitmesi, bunun da Sebebinin Suna olması Suna hakkında araştırma yapmaya itiyor. 

Yalı Çapkını ilk bölümde rengini belli etmiş

Yalı Çapkını dikkatli izleyicileri aslında Sultan'ın Seyran'ı istememesi ve oğlundan uzak tuttuğu sahne sonrasında bu işin içinde bir yeniği var yorumunu yapmıştı. 

6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı? 6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı?

Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm de yakalanan Sultan'ın tam da Ferit'e oğlunu itiraf edeceği söyleniyor. Yalı Çapkını Seyfer aşkı başlamamışken araya giren Pelo, sonrasında ablası Suna ve şimdi de Sultan ve oğlu...  Yalı Çapkını ilerleyen bölümlerde Ferit'i daha ne çapkınlıklar bekleyecek, merakla takip edileceğe benziyor