Yalı Çapkını dizisi yeni sezonun en gözde dizisi olarak gösteriliyor. Öyle ki dizinin reytingleri bile bunu belirlemeye yetiyor. Her hafta adeta tek rakibi kendisi olan Yalı Çapkını dizisinde SeyFer aşkı herkesin başını döndürüyor. Aslında çarpık aşkların konu edinildiği, yalıda herkesin bir çıkar peşinde olduğu varsayılırsa, bir de ilk sahnelerde manavdan karpuz alır gibi genç kız eş adayı seçileceği göz önünde bulundurulursa aslında son dönem dizilerine uygun ilerlediğini de görebiliyoruz. 

Yalı Çapkını reytingleri özellikle de dizinin sosyal medya da çok konuşulması sonrasında Total 15'i geçmişken, adeta canını sosyal medyada alıyor dedirtiyor. 

Yalı Çapkını her hafta tüm dizilerin korkulu rüyası olmaya devam ederken, özellikle de tüm zamanların en çok reyting sever dizisi olarak yorumlanıyor. 

Yargı 52. Bölüm de Pars Ölecek Sanıyorsanız Yanılıyorsunuz! O Detay Şaşırttı Yargı 52. Bölüm de Pars Ölecek Sanıyorsanız Yanılıyorsunuz! O Detay Şaşırttı

Aslında durum sezon dizileri arasında bu şekilde bir tablo sunsa da, seneler önce çok sevilen bir dizinin neredeyse yarısı kadar reyting aldığını biliyor muydunuz?

Reyting rekoru senelerdir o dizide

24 Ocak 2018 de başlayan Sen Anlat Karadeniz dizisi 'Şiddete boyun eğmeyen bir kadının hikayesini anlatmaktaydı. 3 sezon süregelen dizinin reytingleri adeta ATV'yi arşa çıkarmıştı.

İlk başladığı bölüm itibari ile dillere pelesenk olan Sen Anlat Karadeniz dizisinin reyting rekoru 2022’de de kırılamadı. O dönem ekrana gelen 5. bölümüyle reytinglerde Total grubunda 21.38 oranına ulaşan Sen Anlat Karadeniz’in rekorunu Yalı Çapkını dahil hiçbir dizi kıramadı