Yalı Çapkını Orhan’ın eski sevgilisi dizinin hayranları tarafından takip edilmektedir. Dizinin yeni bölümüne farklı konuk oyuncular dahil olmaktadır. Konuk oyuncu olarak bir oyuncu daha katılmıştır. Bu da Orhan’ın eski sevgilisini canlandıracak olan Defne karakteridir. Peki, Yalı Çapkını Orhan’ın eski sevgilisi kimdir? Yalı Çapkını Defne karakterini kim canlandırmaktadır.

Yalı Çapkını Orhan’ın Eski Sevgilisi

Ferit, Yalı Çapkını dizisinin çapkın oyuncusu olarak adından bahsettirse de Orhan’ın ondan daha çapkın olduğunu diziyi seyrettikçe anlıyoruz. Aslında Orhan’ın asıl sevgilisi Gülgün olsa da Gülgün’ü yengesi İfakat ile aldatmaktadır. Aynı evin içerisinde iki kadını aynı anda idare eden Orhan seyirciyi oldukça öfkelendiriyor. Bunların yanı sıra piyasaya bide eski sevgilisi çıkması seyircinin dikkatini çekti. Yalı Çapkını Defne karakteri, dizide Orhan’ın evlenmeden önceki sevgilisi olmakla beraber Orhan, Defne ile evlilik düşünmüş ama gerçekleştirememiştir.

Yalı Çapkını Defne Kimdir?

Yayınlandığı her hafta reyting rekorlarına doyamayan Yalı Çapkını dizisi dikkat çekmeye devam ediyor. Hem senaryosu, hem oyuncu kadrosu hem de konusuyla seyircilerin gözdesi olan Yalı Çapkını dizisine sonradan katılan Orhan’ın eski sevgilisi Defne kimdir? Araştırması arama motorları üzerinden yapılmaktadır. Yalı Çapkını dizisinde yıllar önce Orhan ile gönül ilişkisi yaşayan Defne, Orhan ile evlilik hayali kurmuştur. Hayal kurarken Halis Ağa’nın engel olmasıyla kalbi kırık bir şekilde Orhan’dan ayrılan Defne, yıllar sonra bir araya gelecektir. Defne’nin içinde Orhan’a karşı hala küllenmiş duygular vardır.

Yalı Çapkını Defne karakterini Mine Tugay canlandırmaktadır.

Mine Tugay Kimdir?

Şuanda Yalı Çapkını dizisine katılan ve Orhan’ın eski sevgilisi rolünde olan Mine Tugay başarılı bir oyuncudur. 28 Temmuz 1978 yılında Konya’da dünyaya gelen Tugay, 1997 yılında Masal Gerçek Tiyatrosunda oyunculuğa başladı. İlk oyunu ise Büyük Kulaklı Küçük Ayı oyunu oldu. Aynı yıl içerisinde Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimine başladı. Fakat Özgü Namal ve Özge Özberk gibi isimlerinde arasında yer aldığı sınıftan disiplinsizlik iddiasıyla uzaklaştırıldı.

Gülseren Budayıcıoğlu Dizi Hemen Bitecek Emrini Verdi Olanlar Oldu Gülseren Budayıcıoğlu Dizi Hemen Bitecek Emrini Verdi Olanlar Oldu

1998 yılına gelindiğinde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünü kazandı. 2003 yılına gelindiğinde Işıl Kasapoğlu rejisiyle Onikinci Gece ve Kuşlar Meclisi gibi oyunlarda oynadı. Aynı yıl Gülbeyaz adlı televizyon dizisinde rol alırken, 2004 yılında Adı Aşk Olsun adlı dizide ve Gönül Yarası adlı sinema filminde rol aldı. 2005 yılında Aşk Her Yaşta adlı televizyon dizisinde oynadı. Daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Yüksek Lisansını tamamlarken Aliye adlı dizide boy gösterdi. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adlı dizide de Narkotik başkomiseri Suna adlı karakteri canlandırmıştır.

Kanal D ekranlarında Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin 3. Sezonunda Bahar karakteriyle boy gösterdi. 2013 yılında Antalya Televizyon ödüllerini Engin Hepileri ile beraber sunmuştur. 2014 yılına gelindiğinde ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Hırsızı adlı dizide Kenan Ece ile başrolü paylaşmıştır. Star TV’de Yayınlanan Medcezir adlı dizinin ilk sezonunda da rol almıştır.