Yalı Çapkını dizisi gerek konusu gerekse de oyuncuları ile tüm dikkatleri üzerine topluyor. Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor gibi oyuncuların başrolünde oynadığı dizinin oyuncuları merak ediliyor. Özellikle de dizi de Kazım karakteri ile karşımıza çıkan Diren Polatoğulları özel hayatı ve rol aldığı diziler ile araştırılıyor. 

Yalı Çapkını Kazım'ı rol aldığı diziler araştırmasında öyle bir detay var ki duyanları şok ediyor. Cuma akşamlarının sevilen dizisi Yalı Çapkını Kazım karakterine can veren Diren Polatoğulları'nın daha önce Kurtlar Vadisi dizisinde rol aldığı öğrenildi. Sezonlar boyu yayınlanan Kurtlar Vadisi dizisi Ferman karakterine hayat veren Diren Polatoğulları'nın, daha birçok yapımda yer aldığını biliyor musunuz?

Diren Polatoğulları Gençliği o dizi de geçmiş

Kurtlar Vadisi dizisinde sezonlar boyu yer alan Diren Polatoğulları, dizi de Ferman karakteri ile adeta ortalığı ayağa kaldırmış.

Çukur'un Timsah Celil'i Travestilikten Yorulduğunu Söyledi Çukur'un Timsah Celil'i Travestilikten Yorulduğunu Söyledi

''Bileesin'' repliği ile çok konuşulan ve hakkında birçok edit yapılan Diren Polatoğulları Kurtlar Vadisi'nden başka birçok dizide yer aldığı da öğrenildi.  Kırmızı Oda, Üç Kuruş, Kuruluş Osman, Karadayı dizilerinde yer aldığı bilinen Polatoğulları'nın kariyerinin zirvesi adeta Yalı Çapkını'nda yaşanıyor. 

Diren Polatoğulları hayatı

Yalı Çapkını dizisi Kazım'ı ketumluğu ile bilinirken, hakkında kısmı da merakla araştırılıyor. 1980 yılı İstanbul doğumlu olan oyuncu aslen Diyarbakırlıdır. Rol aldığı diziler ise şunlardır;

Saklı Hayatlar, Aşk ve Devrim, Kurtuluş Son Durak, Kırık Kalpler Bankası, Küçük Esnaf, Karanlık Şehir Hikayeleri