Yalı Çapkını yeni bölümü merakla bekleniyor. Yalı Çapkını 23. bölümü ile hafızalara kazınacak bir bölüm ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bir küs bir dargın evlilikleri devam eden ancak aralarında aşk başlayan Seyran ve Ferit aşkının önüne engeller çıkmaya devam ediyor. Yalı Çapkını 23. bölümünde yaşanacaklar arasında Halis Ağa'nın gençliği e elinde tabancası ile birine ateş açması gözler önüne serilirken, akıllarda bir soru Halis Ağa genç iken kimi vurmuş sorusu oluyor?

Diziye Pelin karakterinin annesinin dahil olması sonrasında herkes Pelin'i de al git yorumlarını yapmakta. Ancak durum bundan ibaret olmayacak ve Yalı Çapkını Pelin'in annesi Korhan'ların başına adeta dert olmaya hazırlanıyor. Başarılı oyuncu Toprak Sağlam’ın hayat verdiği Zerrin, Korhan ailesine kök söktürecek ve dizideki tansiyonu yükseltecek.

Yalı Çapkını 22. bölüm fotoğrafları ve fragmanı yayınlanması ile birlikte dizide artık hiç sorun yokmuş gibi görünse de Pelin'in Annesi Zerrin kızını alıp götürecek diye beklenirken, Seyran'ın korkulu rüyası olacak.

Halis Ağa'nın gençliği konuşulacak

Halis Ağa'nın gençliğinin de ortaya çıkacağı Yalı Çapkını dizisinde bu isim Barış Akdeniz olarak karşımıza çıkacak. Başarılı oyuncu Barış Akdeniz Halis Ağa'nın gençliğini canlandırırken, elinde silah birine ateş açtığı sahne de herkesi şok edecek.

Ateş Kuşları O İsmi Dokuz Oğuz Dizisinden Kaptı Ateş Kuşları O İsmi Dokuz Oğuz Dizisinden Kaptı

Yalı Çapkını spoiler haberlerinde ise Halis Ağa'nın gençliğinde Kazım Ağa'nın babasını vurduğu ortaya çıkacağı söyleniyor.  Olası durumun gerçekten karşımıza çıkması durumunda ise aileler arası savaşın tekrardan başlayacağı ve Ferit Seyran aşkının da çıkmaza gireceği ön görülüyor.