Yalı Çapkını 16. Bölümü ile ekranlarda olmaya hazırlanırken dizi hakkında ortaya atılan iddialar gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Öyle ki Yalı Çapkını 16. Bölüm de çapkınlığı ile bilinen Yalı Çapkını Ferit Sultan yakınlaşması geceye damgasını vuracak iken sosyal medyada Mert Ramazan Demir'in bir paylaşımının başına iş açacağı söyleniyor. Yalı Çapkını Ferit'i Mert Ramazan Demir'in bu paylaşım sonrasında diziden ayrılabileceği söyleniyor. Öyle ki Yalı Çapkını yapımcılarının 'beğenmiyorsan git' tepkisini vereceği söyleniyor.  Peki Yalı Çapkını Ferit kovuldu mu? Çapkınlıktan bıktığını itiraf eden ve milyonlarca kişi tarafından fark edilen bu detay sonrasında Yalı Çapkını yapımcıları Yalı Çapkını Ferit'i Mert Ramazan Demir'in fişini çekti mi?

Yalı Çapkını Ferit 4 kadınla birlikte

Yalı Çapkını 16. Bölüm fragmanı izleyiciyi sinir etmişe benziyor. Öyle ki hayatında 4 kadın olan Yalı Çapkını Ferit Sultan sevgili mi? Sorusu da bu akşam çok sorulacak.  

Beğenmiyorsan GİT

Her hafta kendi reytinglerini adeta yineleyen Yalı Çapkını dizisinde şok gelişmeler yaşandığı iddia ediliyor.  Öyle ki Yalı Çapkını Ferit hayranlarını üzecek bu gelişme de Mert Ramazan Demir'in sosyal medyadaki bir paylaşımı beğenmesinin başına iş açacağı hatta diziden kovulmasına mahal vereceği iddia ediliyor. 

İrem Derici Aşkını İtiraf Etti! Kiminle Birlikte Olduğuna Çok Şaşıracaksınız! İrem Derici Aşkını İtiraf Etti! Kiminle Birlikte Olduğuna Çok Şaşıracaksınız!

Yalı Çapkını Ferit Korhan'ı hayatına giren 4 kadına da iş attığı bölüm olan Yalı Çapkını 16. bölüm bu akşam ekranlarda olacak.  Twitter gündeminde de bu konu çok eleştiri alırken, izleyici tam Seyran ile yakınlaşmaya başlarken bu kadarı da fazla diyor. 

Mert Ramazan Demir'de rahatsız

Aynı anda 4 kadınla yakınlaşmasından Mert Ramazan Demir'in bile rahatsız olduğu ortaya çıktı. İddialara göre Twitter'da dizideki Ferit'i eleştiren bir eleştirmenin paylaşımı yüz binlerce kişiye ulaşmışken, bu eleştiren paylaşımı beğendiği söyleniyor. 

Eleştiriyi beğenme Ferit'in başına iş açacak

Mert Ramazan Demir'in de artık senaryo saçmalığına dayanamayarak tepki gösterdiği söyleniyor. İddialara göre Mert Ramazan Demir'de senaryodan rahatsız olmaya başladığını gösterircesine sergilediği bu tutum, yapımcıların yakın metrajına girmiş. 

Geçtiğimiz aylarda bir gece kulübünde kavgaya karışan Mert Ramazan Demir hakkında diziden ayrılacağı hatta Yalı Çapkını yapımcıları tarafından atılacağı iddia edilmişti.

Demir'in senaristi ve yapım şirketini eleştiren bu hareketinin karşılığında sözleşmesinin feshedilebileceği şu sıralar izleyicisinin araştırma odağında

Yalı Çapkını Ferit ayrılığını doğruladılar

Sosyal medya da ortaya atılan bu iddialar, izleyici ikiye böldü.

''Valla ciksin cok yetenekli genc bi oyuncu kariyerini bununla bitirmesin'' yorumlarının yapılmasının yanı sıra ''Mert Ramazan Demir giderse izlemeyiz' şeklinde fikir belirtenler de mevcut