Yalı Çapkını Efe kimdir? Fırtınalar estiren Defne'nin bir de arkadaşı gelirse, dizinin hikayesi nerelere kayacağı tshmin bile edilemez dedirten sahneleri Yalı Çapkını 17. Bölümde yaşayacağız. Mine Tugay'dan sonra diziye yepyeni bir oyuncu dahil oluyor. Konuk oyuncu olarak Yalı Çapkını oyuncu kadrosuna dahil olan Fırat Çelik, en az Mine Tugay kadar araştırılacak. Peki Yalı Çapkını Efe kimdir? Yalı Çapkını Efe kim oynuyor? Fırat Çelik rol aldığı diziler hangileridir? İşte detaylar...

Yalı Çapkını 16. Bölümü resmen ifşa sahneleri ile dolup taşmışken, İfakat ve Orhan yakalanması sonrasında Ferit ile Seyran'ın arası bozulmuştur. Araya Defne'nin girmesi ile ortalık yumuşayacak dedirten gelişmelerin yaşanacağı Yalı Çapkını 17. Bölümünde yepyeni bir karakter hikâyeye dahil olacak. Yalı Çapkını Efe, yurt dışından Defne'nin arkadaşı olarak gelecek. Konuk oyuncu koltuğunda geçici bir süre dizide yer alacak olan Fırat Çelik hakkında araştırmalar şimdiden başladı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Yalı Çapkını Efe, ortalığı birbirine katacak bir karakter olarak diziye dahil olacak. Peki Yalı Çapkını Efe kimdir?

Gülcemal Dizisi Ne Zaman Başlayacağı Belirlendi! Murat Ünalmış Spoiler Verdi Gülcemal Dizisi Ne Zaman Başlayacağı Belirlendi! Murat Ünalmış Spoiler Verdi

Yalı Çapkını Efe kimdir?

Her bölümde fırtınalar estiren Yalı Çapkını dizisini daha da heyecanlandıracak karakter Yalı Çapkını Efe, Mine Tugay'ın canlandırdığı Defne'nin arkadaşı olarak ortalığı daha da karıştıracak. 

Fırat Çelik kaç bölüm kalacak?

Yalı Çapkını 17. Bölümde dahil olacak olan oyuncu dizi de anlaşmaya göre bir değişiklik olmasa 5 bölüm kalacak.