Kurtlar Vadisi Seti Sızdı! Kaos Değil Operasyon Konsepti ile Geliyor Kurtlar Vadisi Seti Sızdı! Kaos Değil Operasyon Konsepti ile Geliyor

Yalı Çapkını 17. bölümü ile ekranlarda olmaya hazırlanırken, dizinin oyuncuları arasında çatırdama başladığı iddia ediliyor. İlk başladığı bölümlerde gerek kız isteme sahnesi gerekse de manavdan kavun alır gibi hamamdan kız beğenilmesi sahneleriyle büyük tepki toplayan Yalı Çapkını dizisi ilerleyen bölümlerde haftanın birinciliğine yerleşti. Öyle ki dizinin hikayesi sevilmese de karakterlerinin uyumu diziyi zirve yaptırdı. 

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Yalı Çapkını reytingleri ile en üst sırada yer alıyor. Çetin Tekindor, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir'in başrolünde oynadığı Yalı Çapkını dizisi oyuncuları dizinin hemen bitmesi akabinde hafta boyunca sosyal medyanın en çok konuşulanı olurken, özellikle de dizide Mert Ramazan Demir'in canlandırdığı Ferit karakteri çapkınlıkları ile üst sırada yer alıyor. 

Geçtiğimiz hafta Yalı Çapkını Ferit'in internet ortamında paylaşılan ve diziye yapılan eleştiriyi onaylarcasına beğeni atması akabinde yapımcılar ile arası bozulduğu iddia edilmişti. Özellikle de Yalı Çapkını 16. bölümünde Yalı Çapkını Ferit'in 4 kadınla bir bölümde yakınlaşması değil izleyicilerin, oyuncuların bile tepkisini çekti. Mert Ramazan Demir konu ile alakalı yorum yapan oyuncunun yapımcılar ile arasının bozulduğu iddialarının yanı sıra bir de Pelo karakterinin de fişinin çekildiği iddia ediliyor. 

Diziden ayrılacak mı?

Mert Ramazan Demir'in, Yalı Çapkını dizisinde oynadığı Ferit Korhan karakterinin 16. bölümde dört kadınla birden aşk yaşaması karşısında tepki gösterdiği iddia ediliyor. Senarist ile Demir'in arasının bozulduğu ve Yalı Çapkını'ndaki rolü sallantıya girdiği iddialar arasında yer alıyor. 

Yalı Çapkını bu akşam 17. bölümü ile ekranlarda olacak iken heyecan dolu sahneleri de beraberinde getirecek. Seyran ve Ferir ilişkisi bir yana dursun Pelo'ya da sahip çıkmak isteyen Ferit'in başının büyük bir belaya gireceği Yalı Çapkını son bölümde karşımıza çıkacak. Pelo'nun sevgilisinin adamları tarafından dayak yiyecek olan Ferit, Korhanların başını yine belaya sokacak. 

Öte yandan Buçe Buse Kahraman'ın da senaryoya tepkisini gösterdiği, Seyran'ın Ferit'e karşı sessiz kaldığı sahneler karşısında sessizliğini koruyamadığı için senaristle arasının bozulduğu iddia ediliyor.  Ortaya atılan iddialar da Pelo karakteri ile karşımıza çıkan Buçe Buse Kahraman'ın senaristle arasının bozulduğu iddia ediliyor. İddialara göre Pelo birkaç bölüm içerisinde diziden ayrılacak

Yalı Çapkını Maho kimdir?

Yalı Çapkını dizisi Maho karakterine hayat veren oyuncu Hakan Aydın olarak karşımıza çıkarken, “Sıfır Bir”, “Kanunsuz Topraklar” ve “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizilerinde rol alan Aydın, geçtiğimiz yıllarda “I am You” filminde Mert Ramazan Demir ile kamera karşısına geçmiş.