Yalı Çapkını Defne henüz diziye gelmeden, medya gündeminde en üst sıradaki yerini aldı. Herkes Ferit ile Seyran'ın dergi çekimlerinde Yalı Çapkını Defne kimdir? Yalı Çapkını Defne kim oynuyor? Sorusunu sorarken, karşısına çıkan isim Mine Tugay'ı merakla araştırıyor.

Televizyon dünyasının en önemli isimlerinden olan Mine Tugay gerek dizideki karakteri gerekse de gerçek hayattaki görünümü ile çok konuşulurken, bu akşam yayınlanacak Yalı Çapkını 16. bölüm öncesinde hakkında türlü türlü iddialar ortaya atılıyor. 

Haftalık reyting mücadelesinde birinciliği kimseye bırakmayan Yalı Çapkını dizisinde heyecan tam sürat davam ediyor. Bir türlü yayınlanamayan fragman, izleyiciye Yalı Çapkını yeni bölüm yok mu? Sorusunu sordurmaktaydı. Yapımcılar ve kanal reyting savaşında üst sırada olmak adına dizinin yeni bölümünün yayınlanacağını açıklaması izleyiciyi mutlu ederken, en çok da Yalı Çapkını 16. bölüm de Defne karakterini merak ediyor. 

Bu akşam diziye öyle bir isim geliyor ki... Oynayacağı karakterin ortalığı tuz buz edecek hali ve gerçek hayattaki kimliği ile araştırma odağı olacak isim Yalı Çapkını Defne ve canlandıran oyuncu Mine Tugay

Dokuz Oğuz Dizisi Tökezledi! Savaşçı'nın Devamı Deniliyordu Dokuz Oğuz Dizisi Tökezledi! Savaşçı'nın Devamı Deniliyordu

Yalı Çapkını Defne konuk oyuncu olacak

Yalı Çapkını Defne dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde ekranlarda olacak. İfakat'ın arkadaşı Orhan'ın eski sevgilisi olan Defne'nin Ferit ile yakınlaşmaya başlayacağı söyleniyor. 

Izleyici tepkili

Yalı Çapkını Defne Ferit ve Seyran'ın dergi çekimlerini yapacağı söylenirken, fragman da karşımıza çıkan detayda ise Ferit ile yakınlaşacağı iddia ediliyor. Öyle ki Orhan'ın eski sevgilisi olacağı söylenen Yalı Çapkını Defne'nin sevgilisinin oğlu ile nasıl olur? yorumlarına boğulacağı da konuşuluyor. 

Yalı Çapkını Defne kimdir?

Yalı Çapkını 16. Bölümde karşımıza Defne, İfakat'ın arkadaşı ve Orhan'ın eski sevgilisidir Seyran ile yıldızlarının pek barışmayacağını öğrendiğimiz karakter dizi de sadece birkaç bölüm kalıp, ortalığı karıştırıp gidecek deniliyor. 

Yalı Çapkını Defne gerçekte kim?

Usta oyuncu Mine Tugay, Yalı Çapkını Defne olarak sahalara dönüyor. Diziye dahil olacağı açıklaması yapıldığı andan beri görünümü ile adeta çok yorum alan Mine Tugay sessizliğini an itibari ile bozmuş bulunuyor. Mine Tugay, Yalı Çapkını dizisindeki yüzünde estetikli halinin dikkat çekmesi konusunda sosyal medya hesabından son dakika yaptığı açıklama ile herkesi şaşırtmış gibi duruyor.  Mine Tugay hakkında ortaya atılan iddialar ile alakalı şu açıklamayı yaptı

Ülkemizin en başarılı isimlerinden Mine Tugay bu  akşam Yalı Çapkını dizisinde ortalığı ayağa kaldırmaya geliyor.