Yalı Çapkını Defne kimdir? Seyran ile Ferit'in arasına girmeye çalışacak, olanlar olacak.  Yalı Çapkını Defne kim oynuyor? Hangi oyuncu Yalı Çapkını Defne olarak karşımıza çıkıyor?  Mine Tugay rol aldığı diziler ve Mine Tugay kaç yaşında sorularının yanıtları araştırılıyor.

Haftalık reytinglerin tek sahibi Yalı Çapkını 15. Bölümü sonrasında Yalı Çapkını 16. bölüm şaibesi nihayet sonuçlandı. Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlanmaması Yalı Çapkını 5 Ocak yok mu sorusunu akıllara getirirken, ilk yayınlanmayacağı açıklanması akabinde reyting savaşından geri kalmamak adına, önümüzdeki hafta yayınlanacağı açıklandı.

6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı? 6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı?

Yalı Çapkını 16. Bölümde diziye yepyeni bir konuk oyuncu katılıyor. Orhan'ın eski sevgilisi Defne geliyor. Yalı Çapkını DEfne hakkındaki detaylar ortaya çıkmaya başladı. Orhan'ın eski sevgilisi olan Defne, İfakat'ın da arkadaşı olarak karşımıza çıkıyor. İfakat'ın okul arkadaşı olan Yalı Çapkını Defne ile ortak iş yapacakları tahmin ediliyor.

Dergi kapağı olacaklar

İfakat ortalıklarda dolanan dedikoduları engellemek için Seyran ve Ferit .için dergi kapağı olması adına Defne'ye başvuruyor.  Dizideki tansiyonu ve genç çiftin kıskançlık kavgalarını artıracak olan Defne çok konuşululacak iken, ikilinin dergideki pozları dizide işlenecek.

Yalı Çapkını Defne kimdir?

Yalı Çapkını Defne dizinin yeni bölümünde gelecek. Sadece birkaç bölümde oynayacak olan Defne, akılları baştan olacak, ortalığı kızıştırıp gidecek.

Orhan'ın eski sevgilisi Yalı Çapkını Defne kim oynuyor?

Yalı Çapkını Defne karakterinin diziye dahil olması sonrasında Yalı Çapkını Defne gerçekte kim sorusu soruluyor. Yalı Çapkını Defne olarak karşımıza çıkan güzeller güzeli oyuncu Mine Tugay olmakta iken Mine Tugay rol aldığı dizileri araştırdık.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Mine Tugay kimdir?

1978 yılı doğumlu olan mine Tugay, 44 yaşındadır. Özwellikle de Medcezir dizisinde Ender Kaya karakrteri ile herkesin gönlünde taht kurmuştur. Rol aldığı diziler şöyledir:
2002    Gülbeyaz    Başak    Yardımcı oyuncu
2004    Adı Aşk Olsun    Eda    Başrol oyuncusu
2004    Aliye    Defne    Yardımcı oyuncu
2005    Aşk Her Yaşta    Elvan    Yardımcı oyuncu
2006    Gülpare    Gülbahar    Başrol oyuncusu
2007    Benden Baba Olmaz    Sevil    Başrol oyuncusu
2008    Sınıf    Özlem    Başrol oyuncusu
2009    Aynadaki Düşman    Nisan Yağmur    Başrol oyuncusu
2009-2010    Kapalıçarşı    Feride / Elif    Yardımcı oyuncu
2011-2012    Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi    Suna    Yardımcı oyuncu
2011    5'er Beşer    Bengisu    Başrol oyuncusu
2012    Yalan Dünya    Aysu    Yardımcı oyuncu
2012-2013    Öyle Bir Geçer Zaman ki    Bahar    Yardımcı oyuncu
2013-2014    Medcezir    Ender Kaya Serez    Yardımcı oyuncu
2014    Kalp Hırsızı    Defne    Başrol oyuncusu
2015    Çilek Kokusu    Elçin    Yardımcı oyuncu
2016-2017    Paramparça    Asuman Terzioğlu    Başrol oyuncusu
2019-2020    Zalim İstanbul    Şeniz Karaçay    Başrol oyuncusu
2022    Gülümse Kaderine    Neval    Başrol oyuncusu
2023    Yalı Çapkını    Defne    Konuk oyuncu