Yasak Elma'nın Zehra'sı Şafak Pekdemir EGO Dizisine Transfer Oldu Yasak Elma'nın Zehra'sı Şafak Pekdemir EGO Dizisine Transfer Oldu

Yalı Çapkını 24. bölümü ile bu akşam ekranlarda yerini alacak. Her hafta yeni bölüm fragmanı merakla takip edilen ve Seyran ile Ferit arasındaki yakınlaşmanın olup olmayacağının merak edildiği Yalı Çapkını 24. bölümünde yaşanacaklar ile birlikte Yalı Çapkını dizisi hakkında şok gerçek herkesi şaşırtacak. 

Ferit ile Seyran aşkının arasından bir türlü çıkmayan bilmeyen Pelin, bu sefer annesi ile Korhan'lara yürüyecek iken, yaptığı teklif sonrasında yalı ailesi şaşkınlığını gizleyemeyecek. 

Öte yandan İfakat ve Orhan'ın geçtiğimiz haftalarda 'eve giremez' dediği gayri meşru çocuk hakkında bilinmeyenlerin de bir kaç bölüm içerisinde ortaya çıkacağı iddia ediliyor. 

Yalı Çapkını 24. bölüm yaşanacaklarda en çok merak edilen tabii ki Ferit ve Seyran cephesi olacak iken Ferit ve Gülgün; Zerrin’in talepleri karşısında şoka uğrayacak. 

Ünlü bir dergi sahibi olarak karşımıza çıkan Defne karakteri de dizide ortalığı karıştırmaya devam edeceğe benziyor. Ortalıklarda dolanan Defne ve Orhan'ın çocukları var söylentileri asparagas haber olarak nitelendirilirken, Halis Ağa ve gayrimeşru çocuk ortalığı bulandıracak.

Yalıya bir veliaht geliyor

Yalı Çapkını ilerleyen bölümler ile alakalı sosyal medya da şok gerçekler yaşanacak. Öyle ki Yalı Çapkını dizisinde Halis Ağa'nın eve giremeyen çocuğu olduğu iddiaları Orhan ve İfakat tarafından doğrulanmıştı. Ancak gerçek hiç de göründüğü gibi olmayacak.

ABİ Şok olacak

Halis Ağa'nın kimsenin bilmediği ve yurt dışında yaşayan oğlu olduğu iddiaları sonrasında ortaya çıkan gerçekte çocuğun öldüğü ortaya çıkacağı söyleniyor. Ancak yalı halkının da şok olacağı gerçekte ABi taraflarında gelişmeler yaşanacak. Öyle ki Yalı Çapkını Ferit'in hem koruması hem de şoförü olan Abidin, Halis Ağa'nın ölen oğlunun oğlu çıkacak. Yani Ferit'in bilmediği amcasının oğlu olduğu iddia edilen Abidin'in de bu durumdan haberi yok

Bir kaç bölüm gerçeğin ortaya çıkacağının konuşulduğu Yalı Çapkını dizisinde Abidin ile Suna'nın önlerinin açılması için böyle bir senaryo oluşturulduğu da konuşuluyor.