Yalı Çapkını 19. Bölümü merakla bekleniyor. Öyle ki her bölümü merakla beklenen Seyfer aşkının ne hengâmelerle karşılaşacağının merak edildiği Yalı Çapını dizisi bu hafta 19. bölümü ile ekranlarda olacak. Yayınlandığı ilk bölüm itibari ile tüm tepkileri üzerine toplasa da her bölümde adeta küllerinden doğan Yalı Çapkını 19. bölüm yaşanacaklar medyaya sızdı. Henüz Yalı Çapkını 19. bölüm fragmanı yayınlanmasa da yaşanacaklar spoiler olarak değil set görüntüleri olarak sosyal medya mecralarında dolanıyor. Peki Yalı Çapkını 19. bölüm de neler olacak? Kazım tam da baba gibi baba oldu dedirtirken bu ayrılık hiç yakışmayacak yorumlarına maruz kalan Yalı Çapkını 19. bölümde adeta ambulanslar yalıyı basacak. Pelo yalıya gelecek ortalığı karıştıracak. Daha neler neler...

Yalı Çapkını Ferit ve Seyran'ın aşk öykülerinin anlatıldığı ve OGM Pictures imzası ile evlerimizi konuk olan Yalı Çapkını dizisinde baş hikâye Ferit ve Seyran, diğerleri görevlerini doldurup hayatlarından çekip gidecek açıklaması sonrasında her bölüm de kim gidecek? soruları soruluyor. 

Yalı Çapkını 19. bölüm de esas konu Kazım üzerine olacak ve çekimler sırasında medya kulislerine sızan bilgiler de ortalık Pelo tarafından karıştırılırken, arada kaynayan Kazım olacak ve Yalı Çapkını 19. bölümde Kazım vurulacak. Peki Tam da baba olarak sevilmeye başlayan Kazım karakteri ölecek mi? Yalı Çapkını Kazım ölecek mi?

Ferit ve Abi yok olacak

Yalı Çapkını 18. bölümde adeta psikolojisinin son demini yaşayan Ferit, Pelin'i ağlatmasının ceremesini Serter tarafından çekecek. Yalı Çapını 19. bölümde Ferit ve Abi, Serter'in belalı adamları tarafından alıkonulacak. 

Serter sadece göz korkutacak

Ferit karakteri gereği özellikle de son bölümlerde bayanlara olan düşkünlüğü ile izleyici tarafından kötü yorumlara maruz kalmıştı. Bu yorumları onaylayan Mert Ramazan Demir bir paylaşımı beğenmesi akabinde dizi yapımcıları tarafından ağır eleştiri aldığı ve diziden ayrılacağı bile konuşulmuştu. Ancak iddialar asılsız çıkmıştı.  Abiden ve Ferit'i alıkoyan Serter, hemen bırakacak, çünkü kendisi olgun ve görgülü bir karakter

Ferit'in psikolojisi iyice çöküntüye uğruyor

Gülseren Budayıcıoğlu'nun psikolojik tedavi gören bir hastasının hikayesi olan Yalı Çapkını dizisi Ferit'in hikayesi olarak açıklanırken, Yalı Çapkını Ferit'in psikolojisi de yavaş yavaş bozulmaya başlayacak. Ferit'in zihninden gelen, davranışlarına yansıyan ağır bozukluklar olduğu gerçeği yavaş yavaş ortaya çıkacak. Yalı Çapkını 18. bölümünde Pelin'in evindeki hal ve hareketlerindeki hızlı değişimleri, Serter'e vurmadan önceki an an anımsadığı anlar, Yalı Çapkını 19. bölümünde yaşanmışlıkları anımsatacak. 

Pelo'yu hop diye unutamayacak

Seyran ile çocuk yapmak istese de ilk aşkı Pelo'yu birdenbire unutması gerçek hayata aykırı olarak bilinse de izleyici artık Pelo'yu istemiyor. Ancak bir anda Ferit'in hayatından çıkamayacağı bir karakter olarak karşımıza çıkan Pelin ile alakalı senarist 'Zamanı gelince tabi gidecek' yorumunu yapmıştı. 

Kızılcık Şerbeti 15. bölümde başroller değişiyor! Yeni Aşk Herkesi Karıştırıyor Kızılcık Şerbeti 15. bölümde başroller değişiyor! Yeni Aşk Herkesi Karıştırıyor

Erken final olacak deniliyor

Başladığı ilk bölümlerde adeta kendi rakibi sadece kendi olan Yalı Çapkını dizisi özellikle de son 3 bölümde kan kaybediyor. İzleyici yaşananlardan sıkıldıklarını beyan ederek, Ferit'in çok aşklı halinin ahlaka aykırı olduğunu belirtiyor. Özellikle de son bölüm ile alakalı yapılan yorumlar da dikkatli izleyicinin gözünden kaçmayan detaylar şu şekilde açıklandı. ''Bu adam Amerika'ya giderken elini bile tutmadı hayatına bak demedi mi? biz ayni şeylerimi izliyoruz Ferit Pelin'i boş vaktini değerlendirmek için kullanmıyor muydu? Pelin takıntılı değil miydi?  Ferit'ten vazgeçmeyecek gibi izlemedik mi? Şimdi o gururlu Seyran gurursuz oldu. Ferit'in peşinden koşuyor sürekli bi atar yaptı evi terk etti. Bir saat sürmedi baya tavır sergileyecek sandık''

Hakkında birçok yorum yapılan Yalı Çapkını 19. bölümünde herhangi bir düzelmeye girmez ise dizinin sürekli kan kaybedeceği iddia ediliyor. 

Senarist izleyiciyi takip ediyor

Yalı Çapkını Kazım'ı ile alakalı geçtiğimiz haftalarda 'böyle baba olmaz' yorumları sosyal medya da TT olurken, özellikle de son iki bölümde Kazım 'baba gibi baba' olarak karşımıza çıkmıştı. Ancak Yalı Çapkını 19. bölüm ifşasında Yalıya giden Kazım'ın vurulacağı iddia ediliyor. 

Öte yandan Yalı Çapkını 19. bölümünde Seyran'ın mafya tarafından kaçırıldığı söylenirken öte yandan yalıya giren ambulans kim öldü dedirtiyor. Ancak Yalı Çapkını Kazım'ın vurulması akabinde hastaneye kaldırılması sonrasında iyileşeceği tahmin ediliyor.