Gerçek hayat hikayesinden uyarlanan Yalı Çapkını dizisi bu akşam 18. bölümü ile ekranlarda olacak. Yayınlandığı ilk bölümü itibari ile tüm dikkatleri üzerine toplayan Yalı Çapkını dizisi fragmanları her hafta merakla beklenirken, izleyici Seyfer aşkının nereye gideceğini öğrenmek istiyor. Öyle ki yayınlandığı günler sosyal medyanın diline düşen tüm hasthagleri üzerine toplayan Yalı Çapkını dizisi yeni bölümleri zaman zaman medyaya sızdırılıyor.
Öyle ki Yalı Çapkını 18. bölümde de yaşanacaklar çok konuşuluyor.  Kazım'ın yavaş yavaş kızlarının yanında olmaya başlaması, izleyicinin tepkileri sonrasında sağlanmış dedirtirken, Yalı Çapkını 18. bölüm de Pelo yalıyı birbirine katacak. 

Geçtiğimiz bölümde adı dört kadınla birlikte geçen Yalı Çapkını Ferit hakkında türlü türlü iddialar ortaya atılırken, bu sahnelere kendisinin de tepki gösterdiği ve senaristler ile arasında gerginlik yaşandığı söylenmişti. Diziden ayrılması an meselesi dedirten iddialar sosyal medyada ortaya atılırken, Mert Ramazan Demir'in Twitter üzerinden, dizi hakkındaki olumsuz yorumu beğenmesi bu iddiaları ortaya çıkarmıştı. 

Yalı Çapkını 18. bölümde de Ferit'e herkes kızacak. Aralarında her bölüm bir engel giren Yalı Çapkını Seyran ve Ferit'i hakkında kavuşamayacaklar yorumları yapılırken, son iki hafta da izleyici artık bu karmaşadan sıkılmış olacak ki başka dizilere yönelerek reytingleri biraz düşürdü.

İzleyici başka aşk istemiyor

Seyran ile evlenmesinden önce senelerce Ferit'in hayatında olan ancak yalı halkı tarafından istenmeyen Pelin, son bölümlerde geri planda kalmıştı. İzleyici bu durumdan hoşnut, hatta Pelo'nun diziden ayrılmasını bile istemişti.

Buçe Buse Kahraman geri plandayım dedi

Geçtiğimiz haftalarda Yalı Çapkını Pelin'i neredeyse 2 bölümde hiç gözükmemesi ve geri planda kalması izlyicinin hoşuna gitse de Buçe Buse Kahraman'ın hiç hoşuna gitmemiş, senaristlerle birbirlerine girdikleri de söylenmekteydi. 

Öyle ki Yalı Çapkını 18. bölümü itibari ile senaristler oyuncunun sesini duymuş ki birden Pelo ön plana çıkıverdi. Peki Nasıl mı?

Yalı Çapkını 18. bölüm sızdı

Her Cuma izleyiciye ekran karşısında adeta sinir krizi geçirtse de bu durumun reytinglere pozitif olarak yansıtıldığı Yalı Çapkını 18. bölüm yaşanacaklar yine sızdırıldı. Öyle ki Seyran istediği yüzü bulamayan Ferit, Pelo'nun hayatını adeta ele geçirir gibi tavırlar sergileyecek hatta Pelo ile birlikte olacak. Seyran'ın bu durum karşısında olumsuz tepki veresi sonrasında zaten bir türlü yıldızlarının barışamadığı ikili, tekrardan kavga edecek. 

Yasak Elma Ata ile YılDoğ aşkını Tarihe Gömeceksiniz!  Yasak Elma Ata ile YılDoğ aşkını Tarihe Gömeceksiniz! 

Ferit baba olmak isteyecek

Yalı Çapkını 18. bölümde Ferit'in babalık duyguları kabaracak. Ve Seyran'dan olamayan bebeğini, Pelo'dan doğurmak isteyecek. Bu durumu Seyran'a belirtmesi akabinde ise ilk baş ikili arasında fırtınalar koparken, devreye yalı ahalisi girecek. Boşanmaya kadar gidecek olan durum sonrasında Pelo'nun kuma olacağı belirtilirken, Korhan ailesinin tepkisi ise Yalı Çapkını 18. bölüm de netleşecek. 

Yalı Çapkını Pelo küllerinden doğacak

Yalı Çapkını 18. bölüm de Pelin daha bir farklı bir şekilde izleyici karşısına çıkacak. Ferit uzun süreli aşkı Pelo'dan vazgeçemezken, birlikte olduğu kişi ile de büyük bir kavgaya girecek. 

Pelo ayrılacak mı?

Yalı Çapkını 18. bölüm de Pelo ayrılacak iddiaları sosyal medya kulislerinde sızdırıldığı iddia edilmekteydi. Ancak Yalı Çapkını Pelo'su yalıyı birbirine katmaya devam edecek.  Ferit ve Seyran karakterlerinin aşk yaşamasını isteyen fanları tarafından üzüntü ile karşılanacak haber verildi.  Buçe Buse Kahraman uzun süre daha fenomen dizinin kadrosunda yer alacak ve ikilinin arasında tansiyon yükseltmeye devam edecek.

Ferit Pelo'yu hayatından çıkartmazken, Yalı Çapkını önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümde Pelo yalıyı basacak ve ortalığı adeta kıyamet gününe çevirecek