Star TV ekranlarında olduğu kadar Haftalık tüm diziler arasında en çok izlenen dizi olup, her hafta kendi reytingleri ile savaşan Yalı Çapkını dizisi hakkında şok iddialar mevcut. Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı merakla araştırılırken, ortaya öyle bir detay çıktı ki. Yalı Çapkını dizisi Cuma günü yayınlanan son bölümünde Suna ile Abidin arasındaki yakınlaşma gözlerden kaçmazken, Suna'nın yılbaşı hediyesi olarak Abi'ye bilezik alması ve hediyesini verdiği anların romantik utangaçlığı, adeta bölüme damgasını vurmuştu. 

Yalı Çapkını 17. bölümü yayınlanmadan önce akıllarda Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu var iken dizinin ilerleyen bölümlerinde Abi ve Suna aşkının ilerleyeceğini biliyor musunuz?

Game of Thrones'un Jon Snow'u İkinci Kez Baba Olacak Game of Thrones'un Jon Snow'u İkinci Kez Baba Olacak

Yalı Çapkını Suna'sı dizinin ilk başladığı günlerde ezikliği, koca meraklısı gibi gösterilmesi bir yana dursun diğer yandan da Seyran'ın arkasından iş çevirmesi ile çok da sevilmeyen bir karakter olarak karşımıza çıkmaktaydı. Öyle ki Yalı Çapkını Suna Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanına damgasını vuracağa benziyor. 

İfakat boşa zaman harcayacak

İfakat'ın Suna'yı Fuat ile birleştirme çabaları herkesi sinir ederken, izleyici Suna Abi aşkının arkasında duracağa benziyor. Fuat'ın evli olması ancak karısı sebebiyle çocuğunun olmaması Antepli ailenin soyunun devam etmesi için başkası ile evlendirilmesine mahal vereceğe benzerken, bu kişi için İfakat gözünü Suna'ya dikti. Öyle ki Yalı Çapkını Suna'nın da Abi ye yaklaşmaması için hanım ağa her şeyi yapıyor.

Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak izleyiciye yapılan ters köşe herkesin ağzını açık bırakıyor. Ferit Defne'nin evine gülerek giderken herkes Defne'ye de yürüyor yorumlarını yaptırmıştı. Ancak Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanında bu durum tamamen farklı çıkacak. Defne ile Seyran'ın anlaşması sonrasında Ferit ile Seyran bir araya geliyor. Defne'nin bu hareketi izleyiciyi mest ediyor. Peki Yalı Çapkını Defne SEYFER aşkının yanında mı?

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor gibi oyuncuların yer aldığı Yalı Çapkını dizisi ifşaları mevcut. Öyle ki Yalı Çapkını Suna ile Abidin'in ilerleyen bölümlerde evleneceği iddia ediliyor

Kaçak Gelin

Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanı Suna üzerine kurulacağı tahmin ediliyor. Öyle ki Suna Abi yakınlaşması o yılbaşı hediyesinden sonra ilerleyecek bu aşkın arkasında kimse duramayacak. 

Abidin ve Suna ailelerin itirazlarına rağmen evlenecek. Ancak iki aile arasında yaşanan gerginlikler de böylece hat safhaya ulaşacak iken, Suna'nın arkasında eniştesinin duracağı söyleniyor. 

Ferit Suna'yı koruyacak

İlk Suna ile evlendirilmek istenen Ferit, Seyran'ı görünce türlü türlü bahaneler ile ona yanaşmış ve malum evlilik gerçekleşmişti. Suna ise yaşadığı krizi atlatıp Fuat ile Abidin arasında gidip gelirken, Abi ile kaçak şekilde evleneceği medya kulislerinde konuşuluyor.  Ve bu evlilikten dolayı iki ailenin büyük bir gerilim yaşayacağı ve Ferit'in "Abi" dediği şoförü Abidin'i koruyacağı öğrenildi.