Yalı Çapkını 17. Bölüm fragmanı dizinin hemen bitmesi akabinde tanıtım olarak yayınlanmışken, bunu izleyemeyen izleyici Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunu sorurken, diğer taraftan da Yalı Çapkını 17. bölüm 2. fragmanını araştırıyor. Yalı Çapkını 17. Bölüm fragmanı YouTube araması ile geldiğiniz haberimizde Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklara şahitlik edeceksiniz. Peki Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanı Star TV resmi internet sitesinden yayınlanıp yayınlanmadığı merak ediliyor.  Defne'nin sadece bu geceye değil, diziye dahil olacağı açıklanması sonrasında gündeme çıkması, SEYFER aşkına verdiği akıl, özgürlükçü tarafı izleyicinin dikkatini çekmişken, Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanı sizlerle.

Orhan'ın eski sevgilisi olarak diziye dahil olan ve Orhan'ın karısı Gülgün'ü kıskançlıktan yerin dibine sokmaya çalışmasına şahitlik ettiğimiz Yalı Çapkını son bölümü ile Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu aslında bu akşam en çok, önümüzdeki hafta Defne olacak mı sorusunun yanıtı adına soruluyor.

Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanı yayınladı mı?

Yalı Çapkını kendi reytinglerini bile kırarken, tek bir dizinin bu zaman kadar reytingleri altında ezildiğini biliyor musunuz? Bu akşam yayınlanan Yalı Çapkını yeni bölümü bitmesi ile birlikte milyonlarca isim, dizinin yeni bölüm fragmanını merakla araştırıyor. Yalı Çapkını yeni bölüm tanıtımı her hafta olduğu gibi bu hafta da bir dahaki hafta neler olacak öğrenmek isteyen izleyici tarafından merakla araştırılıyor. 

Sosyal medyanın en çok konuşulan hakkında hasthag gündemi bitmeyen Yalı Çapkını dizisi herkes Defne'nin güvenini konuşurken, Ferit'in iddiasına göre ise annesi ve ailesini kıskandığını iddia etti.  Peki Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanı izle diyerek dizinin yeni bölümüne ulaşmak isteyen izleyici, Yalı Çapkını 17. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu ile birlikte tüm detayları öğrenmek istiyor. 

Yalı Çapkını ara verdi deniliyordu

Yalı Çapkını dizisi ile yatıp Yalı Çapkını dizisi ile kalkan ve SEYFER aşkına yürekten inanan izleyici bu hafta dizinin yeni bölümünün olmayacağı iddiasıyla üzülürken, son dakika yayınlanan fragman ile de adeta bayram havasına büründü. Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanı Hattuç, Halis Ağa'nın yeni birlikteliği adına da merakla araştırılacağa benziyor.  Peki Yalı Çapkını 16. Bölüm fragmanı YouTube ya da Star TV internet sitesi üzerinden yayınlandı mı?

Yalı Çapkını dizisi her bölümünde adeta gözümüze gözümüze sokulan 'Gerçek hayattan uyarlanmıştır' ibaresi son bölümde de karşımıza çıkmışken, herkes ilk bölümden beri Yalı Çapkını gerçek hikayesini merak etmekte. 

Yalı Çapkını Defne 30 yıl önceye götürdü

Yalı Çapkını yeni bölümünde yaşanan detaylarda Defne'nin gelmesi tüm dengeleri şaşırtmışken, İfakat ve Defne'nin ortaklığı gibi Gülgün Hanım ve Orhan çifti gecenin kıskanılan çifti oldu. 

Ferit herşeyin farkında

Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanında karşımıza çıkan Orhan ile İfakat'ın o sıkı fıkı haline ortaklık eden Ferit, peşlerini bırakmayacaktır. Öyle ki İfakat'ın odasına girerken yakalanan Orhan, dizinin son sahnesinde tekrardan odasında basılacaktır. Peki Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm fragmanında en çok Orhan İfakat aşkı merak edilip araştırılacağa benziyor. 

Hattuç ve Halis Ağa sevgili oldu! 

Yalı Çapkını yeni bölümünde Hattuç ve Halis ağa el ele görüntülenince, 'bu yaştan sonra kendimize sahip çıkalım' demeleri ile yeni bir aşk başlayacak dedirttiler. 

Yalı Çapkını Defne kıskanıyor

Gülgün kaynanaya herkes hayran iken ona düşman olan karakterlerden nefret edildiği Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanında izleyici 'Defne Gitsin' yorumlarını sosyal medya da yaptı.

Arka Sokaklar'dan Gelen Haber Mutlu Etti! Gitmişti Arka Sokaklar'dan Gelen Haber Mutlu Etti! Gitmişti

Aslında dizide tek doğru Defne

Kadınların ezildiği, erkeklerin ağa olarak gösterildiği Yalı Çapkını dizisinde, Defne'nin Seyran'a söyledikleri ve kadınlarla alakalı yaptığı açıklama sosyal medya da alkışları topladı. İzleyici 'kadını ilk defa yüceltiler' dedi. 

Ferit 'bu gece de verim yok' Ferit'in hayali Seyran ile bir gece geçirmek ve onun hamile olduğunu cümle aleme itiraf etmek iken, kaç gece girişimde bulunsa da karşılık alamadı. Komik sahneler ile her akşam duş alıp dişlerini fırçalayan Ferit, her seferinde Seyran'dan ters tepki aldı. 

Peki Pelo nerede?

Yalı Çapkını Ferit'in sevgilisi Pelin Yalı Çapkını son bölümünde karşımıza çıkmamışken, herkes Yalı Çapkını 17. bölüm fragmanında Pelo yer alacak mı? Yoksa diziden ayrıldı mı? araması yapılıyor

Yalı Çapkını 17. Bölüm fragmanı hangi gün yayınlanacak?

Yalı Çapkını 17. Bölüm fragmanı yayınlandı m? Sorusu dizinin hemen bitiminde yanıtlanacakken, Önümüzdeki hafta yeni bölüm hemen öncesinde Çöp Adam dizisi vaktinde Yalı Çapkını 17. Bölüm 2. Fragmanı yayınlanacak. 

Defne'nin tüm dengeleri bozduğu, Sultan'ın ortalığı karıştırdığı, İfakat'ı Orhan'a yanaştığı kötü sahnelerin yanında; Ferit, Seyran ilişkisinin güzelliği ve Hattuç, Halis ağanın el ele tutuşmasının sonuçlarının ne olacağının merak edildiği Yalı Çapkını 17. Bölüm fragmanı sizlerle