Yaşam koşullarının zorlaştığı günümüzde vatandaş kendine uygun seçenekleri takip etmeye devam ediyor. Otomobil fiyatlarının tavan yapması, alım gücünün düşmesi gibi seçenekler vatandaşı 2. el araç almaya iterken, bir de araç kredisi devreye girince en uygun faizli olanına gözler çevriliyor. 

Uygun finansman arayışına giren vatandaş en uygun araç kredisi hangi banka veriyor sualini de yapıyor. Kamu Bankalarının bu konuda devreye girmesi ile birlikte de vatandaş rahat bir nefes alıyor. 

Ayağımı yerden kessin hesabıyla 2. el araç almak isteyen ya da bütçesine göre üst modellere yönelen vatandaşa özel kampanya detaylarında devreye Vakıfbank girmiş gibi duruyor. 

Esnek ödeme seçeneği ve düşük faiz oranlarıyla Sıfır ve 2. El taşıt kredisi için Vakıfbank'ın oluşturduğu kampanya bu ara çok ilgi görüyor. 

Gerek Sıfır gerekse de 2. el otomobil fiyatlarında özellikle de son zamanlarda yaşanan artış, yeni yıla girdiğimiz şu günlerde araç almak isteyen vatandaşın cebini yoracağa benzerken, Vakıfbank tam da bu konuda yepyeni bir kredi imkanını sunuyor. 

Vakıfbank avantajlı taşıt kredisi kampanyasında hem düşük faizi hem de 3 ay erteleme fırsatını sunuyor. Esnek geri ödeme kapsamında Vakıfbank taşıt kredisi imkanından birçok vatandaş faydalanacağa benziyor. 

Ayda 3.251 Lira taksitle taşıt kredisi

Vakıfbank taşıt kredisi kampanyası hem sıfır araçlar için hem de 2. el otomobiller için çok uygun imkanlar ve faiz oranlarıyla karşımıza çıkıyor. Vatandaşa rahat bir şekilde araç sahibi olmalarını sağlamak hedefinde olan Vakıfbank taşıt kredisi detaylarını sizler için araştırdık.

Belirlenen koşullara uyulması durumunda daha düşük faiz imkanından faydalanabilmek hedefini sunmakta olan Vakıfbank taşıt kredisi ister 3 ay ertelemeli ister düşük faizli olarak sunuluyor. 

330 TL Kantin Yardımı Başvuruları Bitti Bitecek! Evde Öğrenciniz Varsa Geç Kalmayın 330 TL Kantin Yardımı Başvuruları Bitti Bitecek! Evde Öğrenciniz Varsa Geç Kalmayın

100 Bin TL baz alınarak sunuldu

Minimum 100.000 TL baz alınarak sunulan Vakıfbank Taşıt Kampanyası detayında 48 ay vade ile aylık 3.251 TL gibi cüzi bir rakamla araç sahibi olunabiliyor. 

Minimum 3 ay erteleme yapabileceksiniz

Taşıt kredisi imkanlarının neredeyse en uygun olanı olarak karşımıza çıkan Vakıfbank taşıt kredisinde en az 3 ay erteleme kampanyasından da faydalanabileceksiniz. 3 ay ödemesiz, 3 ayda bir ödeme ya da değişken taksili ödeme seçeneklerini kendi gelir durumunuza öre belirleyebilirsiniz.

Faiz oranı yüzde kaç?

Vakıfbank taşıt kredisi imkanından faydalanmak isteyen vatandaş faiz oranını araştırıyor.  Yüzde 1,59’dan başlayan taşıt kredisi imkanından faydalanmak için hemen başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Taşıt kredisi başvurusu nasıl olur?

Taşıt kampanyaları arasında en cazip seçenek haline gelen Vakıfbank taşıt kredisi kampanyası için hemen size en yakın bankaya giderek ya da uygulama üzerinden gerekli bilgileriniz ile ön başvurunuzu yapabilirsiniz