Et Fiyatlarında Görülmemiş İndirim! Herkes Alabilsin Diye 150 TL Yaptılar Et Fiyatlarında Görülmemiş İndirim! Herkes Alabilsin Diye 150 TL Yaptılar

Promosyon anlaşmaları son dönemlerde hız kazandı. bankalar çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte Emeklilerle de promosyon sözleşmesi imzalıyor. Vakıfbank'tan da yeni bir anlaşma duyurusu geldi. Bu defa haber emeklilere değil kamu çalışanlarına. Vakıfbank o kurumla masaya oturdu ve 28.000 TL promosyon sözleşmesine imza attı. Mart ayında tek seferde hesaplara yatacak. ATM'den 28.000 karşılıksız ödeme almak mümkün olacak.

Maaş promosyonu meselesi uzun süreden beri Türkiye'nin gündeminde yer alıyor. Birçok banka çeşitli kurum ve kuruluşlarda çalışan kişilerle beraber Emeklilere promosyon ödemesi yapıyor. Vakıfbank'tan da yeni bir promosyon anlaşması geldi. Selçuklu Üniversitesi ile uzun zamandan beri promosyon görüşmeleri yapan Vakıfbank, sonunda Muradına Erdi. Vakıfbank'tan Selçuk Üniversitesi çalışanlarına 28.800 TL promosyon ödemesi yapılacak. personelin hesabına yatacak olan net rakamını ise 21.600 TL olacağı öğrenildi. Geri kalan 7.200 lira tesis Bedeli olarak ödenecek.

28.600 TL İçin Anlaşma Yapıldı

Konu ile ilgili Selçuk Üniversitesi tarafından da bir açıklama yayınlandı. Yapılan açıklamada şöyle denildi:

”En yüksek teklif veren Vakıfbank ile yapılan son görüşmeler neticesinde 3 yıl için (Brüt 28.800-Ceza 7.200) her bir çalışana eşit Net 21.600 TL maaş promosyonu anlaşması imzalanmıştır. Ödeme 15 Martta yapılacaktır”

Mart Ayında Ödeme Hesaplarda Olacak

Vakıfbank ve Selçuk Üniversitesi arasında yapılan anlaşma doğrultusunda personelin promosyon ücretleri Mart ayında hesaplara yatacak. Personelin hesabına yatacak olan net promosyonun 21.600 TL olduğu öğrenildi. Selçuk Üniversitesi daha önce başka bir banka ile anlaşarak personeli için 7200 TL promosyon alınması nedeniyle bu tutar Vakıfbank tarafından karşılanacak ve ödenecek promosyondan düşülecek. Yani Selçuk Üniversitesi tarafından Vakıfbank personeline ödenecek olan toplam promosyon miktarı 28.800 TL olacak.