Maaşlarını 3 sene boyunca aynı bankadan almaya imza atan gerek emekli gerekse de çalışan promosyon ödemesi hak kazanıyor. Emekliler bu promosyonu istedikleri ve kafasına yatan bankadan alırken, çalışan da kurumun belirlediği mutabakat imzalanan bankadan hesap açmak kaidesiyle ulaşıyor. Kurum çalışanının menfaatine göre en fazla promosyon ödemesi veren banka ile sözleşme imzalıyor. 

2022 senesinden beri devam eden promosyon anlaşmalarına bir yenisi daha eklendi. Konya'ya süregelen görüşmeleri kazanan banka Vakıfbank olurken, çalışanlara neredeyse rekor rakam olan 28.800 TL promosyon ödenecek. Düzenleme sonrasında ödenecek olan promosyon ücreti 21.600 TL ödenecek. 

Ayçiçek Yağı İndirimini Gören 3'er 5'er Alacak! 5 LT Fiyatı Şok Edecek Ayçiçek Yağı İndirimini Gören 3'er 5'er Alacak! 5 LT Fiyatı Şok Edecek

Selçuk Üniversitesi Promosyon Anlaşması

Selçuk Üniversitesi personeli 3 sene boyunca maaşını alacağı banka ile anlaşma sağladı. çok sayıda bankanın teklif verdiği Selçuk Üniversitesi görüşmelerini kazanan Vakıfbank oldu. Vakıfbank emekli promosyonu konusunda da önemli adımlar atadursun. uzun süredir çok da hoş olmayan MEM promosyonlarının en çok kazandıranı olarak kayıtlara geçti.

Sağlık İş Konya tarafından yapılan anlaşmanın detayları açıklandı. ”En yüksek teklif veren Vakıfbank ile yapılan son görüşmeler neticesinde 3 yıl için (Brüt 28.800-Ceza 7.200) her bir çalışana eşit Net 21.600 TL maaş promosyonu anlaşması imzalanmıştır. Ödeme 15 Şubat’ta yapılacaktır.” denildi.

İhtiyaç kredisi dikkat çekiyor

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi veriyor. Yüzde 0,99 faizle 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi çekme şartları merak edilenler arasında yer aldı. Vakıfbank, deprem bölgesinde yaşayanların ihtiyaçlarını karşılamak için 6 ay vadeli 0,99 faizle kredi kampanyası açıkladı. Banka tarafından yapılan açıklama da “Kredi destek paketlerimizle bölgemize uygun koşullarda finansman alternatifleri sunuyoruz. Depremden etkilenen bireysel müşterilerimiz için 6 ay ödemesiz ve en fazla 36 ay vadeli kredi destek paketi sağladık. KOBİ müşterilerimize ve çiftçilerimize en fazla 36 ay vadeli kredi destek paketi sağladık ve bu paketleri hızla devreye alıyoruz. En başta, bölgedeki tüm kredi kartı sahiplerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için 5.000 TL nakit avans oluşturduk.” denildi.