Vakıfbank, Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından ortak alınan kararla kredi fırsatı açıklandı. Tüm emeklilerin başvuru yapabileceği bu kredi imkanından herkes yararlanabilecek. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankasına başvuru yapanlar 30.000 TL’lik düşük faizli kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Sadece online olarak kabul edilen başvurular emeklilere sunulmaktadır.

Emeklilere 30.000 TL Veriliyor

Memur emeklilerine, Bağ-Kurlulara ya da SGK fark etmeden emekli olan herkese 5 dakika içinde 30.000 TL verilecek. İstenen tek şart ise emekli olmanızdır. Siz de maaşınızı devlet bankalarından alırsanız eğer düşük faizli kolay kredi kampanyasını kaçırmamalısınız. Yaşanan ekonomik krizi emeklilerin lehine çevirmek isteyen bankalar yayınladıkları kampanyalarla nakit sıkıntınızı gidermenizi sağlıyor. Vakıfbank, Halkbankası ve Ziraat Bankası tüm emekliler için müjdeyi duyurdu.

Yapı Kredi Kendi Rekorunu Kırdı! 31,000 TL Promosyon Cepleri Doldurdu Yapı Kredi Kendi Rekorunu Kırdı! 31,000 TL Promosyon Cepleri Doldurdu

Bankalar tarafından sunulan 30.000 TL kredi kampanyası aynı zamanda ertelenebilmektedir. Bankaların resmi internet sitesi üzerinden başvurusu alınan bu kredi kampanyası 36 ay vadeli olarak verilmekle beraber 3 ay erteleme imkanınız bulunmaktadır. Yani siz krediyi 36 aylığına çekseniz bile toplam 39 ay vadeyle ödemiş olacaksınız. Bankaların sunduğu tek şart ise maaşınızı kamu bankalarından almanızdır. Maaşınızı almazsanız eğer sizlere kredi sunulmayacağı gibi nakit sıkıntınız da giderilmeyecektir.