Vatandaşların İhtiyacı İçin Kesin Talimat Verildi! PTT ve 3 Kamu Bankası 20 Bin TL Krediyi Şipşak Hesaplara Yatıracak Vatandaşların İhtiyacı İçin Kesin Talimat Verildi! PTT ve 3 Kamu Bankası 20 Bin TL Krediyi Şipşak Hesaplara Yatıracak

Yeni yılın gelişiyle beraber tüm maaşlara zam gelirken tüm ürünlere de zam geldi. Özellikle emekli maaşlarına gelen zamların ardından emekliler tarafından güncel promosyon ödemeleri araştırılmaktadır.

 Vakıfbank tarafından yapılan açıklamayla güncel emekli promosyonu açıklandı. Emekli maaşına zam gelen emekliler maaşını 3 yıl boyunca aynı bankadan alma sözünü verdikleri zaman Vakıfbank Emekli Promosyonu almaya hak kazanacak. Hal böyle olunca emekli maaşına zam gelen kişiler tarafından hangi bankanın ne kadar promosyon ödemesi yapacağı merak edilmektedir. Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinde yer alan bilgilendirme açıklamasıyla emekli promosyonu belli oldu.

Vakıfbank Emekli Promosyonu Belli Oldu

Vakıfbank emekli promosyonu veren bankalar arasında ön plana çıkan bir bankadır. Banka tarafından yapılan açıklamayla emekli maaşını 3 yıl boyunca Vakıfbank’tan alma sözü veren kişilere 3000 TL ile 5000 TL arasında promosyon ödemesi yapılmaktadır. Maaş tutarı arttıkça promosyon ödemesi de artış göstermektedir. Vakıfbank tarafından yapılan açıklama kapsamında:

3.500 TL Altında Emekli Maaşı Alanlara: 3.000 TL

3.500 TL ile 7.500 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 3.500 TL

7.500 TL ile 10.000 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 4.500 TL

10.000 TL ve Üzerinde Emekli Maaşı Alanlara: 5.000 TL promosyon ödemesi yapılmaktadır.

Vakıfbank emekli promosyonu ödemesinden faydalanmak için siz de Vakıfbank resmi internet sitesi üzerine girebilir, mobil uygulama üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca size en yakın Vakıfbank şubesine giderek başvurunuzu bizzat da gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank promosyon ödemesinden faydalanabilmeniz için 3 yıl aynı bankadan maaş alacağınıza dair taahhütname imzalamanız gerekiyor.

Vakıfbank Resmi İnternet sitesi üzerinden yapılan açıklamada:

Sosyal Güvenlik Kurumu ile Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. arasında imzalanan Protokol kapsamında sigortalı ve hak sahiplerine ilk bağlanan gelir/aylık ödemeleri ile emekli ikramiyelerinin ve Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında gelir/aylık alanlara promosyon ödemesi yapılmaya başlanmıştır.

Kimler promosyon ödemesinden faydalanabilir?

VakıfBank müşterisi değilim promosyon ödemesinden faydalanabilir miyim?

Evet, emekli maaşını, VakıfBank aracılığıyla almayanlar maaşlarını VakıfBank’a taşımaları ve 3 yıl süre ile emekli maaşını VakıfBank’tan almayı taahhüt etmeleri halinde promosyon ödemesinden faydalanabilirler.

Emekli maaşımı VakıfBank’a taşımak için ne yapmalıyım?

Emekli maaşını Vakıfbank’a taşımak için en yakın VakıfBank Şubesine müracaat edilebilir ayrıca VakıfBank yurtiçi Atm cihazları, VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması ve E-Devlet aracılığıyla da yapılabilir.

Emekli maaşımı VakıfBank aracılığıyla alıyorum promosyon ödemesinden faydalanabilir miyim?

Evet, halihazırda emekli maaşını Bankamızdan alan müşteriler de 3 yıl süre ile emekli maaşını VakıfBank’tan almayı taahhüt etmeleri halinde promosyon ödemesinden faydalanabilirler.

Emekli Promosyon Ödemesine Nasıl Başvurabilirim?

Promosyon ödemesi için en yakın VakıfBank Şubesine müracaat edilebilir ayrıca VakıfBank yurtiçi Atm cihazları ve VakıfBank Mobil Bankacılık uygulaması aracılığıyla yapılabilir.

Ne kadar promosyon ödemesi alırım?

1 (bir) aya isabet eden emekli maaşı tutarı;

3.500.-TL ye (3.500.-TL hariç) kadar olanlara 3 yıl için toplam 3.000.- TL,

3.500 - 7.500.-TL (7.500.-TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 3.500.- TL,

7.500 – 10.000.-TL (10.000.-TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 4.500.- TL,

10.000.-TL ve üzeri olanlara 3 yıl için toplam 5.000.- TL

3 (üç) yıllık süre için peşin ve nakdi olarak promosyon ödemesi yapılacaktır.

Promosyon ödemesi almak için gerekli koşullar nelerdir?

Promosyon ödemeleri;

3 yıl süre ile emekli maaşının Bankamızdan alınmasının taahhüt edilmesi koşuluyla ödenecektir.

Söz konusu 3 (üç) yıllık süre içerisinde, gelir/aylık tutarlarında meydana gelecek yıllık artış dolayısıyla, gelir/aylık alanlara ilave promosyon ödemesi yapılmayacaktır.

Emekli maaşımı VakıfBank aracılığıyla almamın getireceği ayrıcalıklar nelerdir?

VakıfBank ATM’lerinden günlük 10.000-TL’ye kadar ücretsiz para çekim imkanı bulunmaktadır.

Maaş hesapları kullanılarak İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarından tanımlanacak düzenli EFT/havale talimatları dahil olmak üzere, yapılacak havale, EFT ve FAST (anlık ödeme) işlemlerinden masraf alınmamaktadır.

Aracınızla otoyol ve köprülerden rahatça geçebilmeniz için maaş hesabınıza bağlı HGS etiketini ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Ayrıcalıklarla dolu Bankamız kredi kartlarından kart aidatı alınmayacaktır. (Mevcut Bankamız kartlarının önceki yıla ait kart aidatları ile MilPlus Kredi Kartları ve bunlara ait Ek Kartlar hariçtir.)

Müşteri İletişim Merkezimizden, öncelikli bağlanma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ.