Bir süredir kendi hayatına yönelik bilinmeyen detayları anlatan Pamela Anderson, 'Playboy' dergisi için modellik yaparak özgüvenini topladığını söyledi. 

Şu anda 55 yaşında olan yıldız, çocukluk yıllarında açışı utangaç olduğunu anlatarak şunları kaydetti: 

Küçükken başıma kapüşon geçirir ve iplerini bir delik kalacak kadar çekerdim, böylece sadece şu kadarcık görebilirdim. Görünüşümden nefret ediyordum, her şeyden nefret ediyordum. Çok utangaçtım ve hep herkesin güzel olduğunu düşünüyordum; bense o güvene ya da özgüvene sahip değildim.

Sude Burcu’nun Annesi Damadına Övgü Yağdırdı Sude Burcu’nun Annesi Damadına Övgü Yağdırdı

andersonpamela

Vancouver'da Playboy'un teklifini birkaç kez reddettiğini söyleyen Anderson, korkusunun üstesinden nasıl geldiğini şöyle anlattı: 

Sonunda bir durumun içindeydim ve 'Neden olmasın?' diye düşündüm. 'Ben bunu bir deneyeyim' dedim. Sonra Los Angeles'a gittim ve dehşet içindeydim. Ardından ilk fotoğraf çekimimi yaptım. İlk flaşta gözlerimi açtım ve bir uçurumdan düşüyormuş gibi hissettim. Gerçekten sadece kontrol etmeye çalışmaktansa akışına bırakıyormuşum gibi hissettim. Bu ilk kez özgür hissettiğim zamandı. Sonra yola koyuldum.

pamelaanderson-1

İfadem Alınırken Çok Acımasızlardı

12 yaşındayken tecavüze uğraması hakkında da konuşan Anderson, ifadesi alınırken çok acımasız davranıldığını aktardı: 

Çocukluğumdan kalma ağır bir şeyi gündeme getirmek istemem ama bu adamın saldırısına uğradığımda herkesin bileceğini düşünmüştüm. Kaset çalındığında da öyle hissettim ve ifadem alınırken çok acımasızlardı.