Ünlü film yıldızı Sharon Stone, 1992 yılında çektiği Basic Instinct (Temel İçgüdü) isimli filmle şöhreti elde ettikten sonra cesur sahnelerle adından da söz ettirmişti. 

Şu anda 64 yaşında olan Amerikalı oyuncu, Temel İçgücü filmindeki rolünün özel hayatını kötü etkilediğini ve bu yüzden oğlunun velayetini alamadığını söyledi. 

Bir podcast yayınında konuşan Stone, olanları şöyle anlattı: 

Çocuğumun velayetini kaybettim. Hakim çocuğuma, benim minik oğluma, 'Annenin seks filmleri yaptığını biliyor musun?' diye sordu. Bu, sistem tarafından uğradığım bir çeşit tacizdi. Benim, o filmi çeken biri olarak ne türden bir ebeveyn olduğumu sorgulamaya yönelikti.

sharonstone

Temel İçgüdü filmi ise yayımlandığı dönemde cinsellik ve eşsinsel ilişkileri ele alış şekli nedeniyle büyük tartışmalara yol açmıştı. Sharon'un sorgu sahnesi filmin en kılda kalıcı anı olurken, Simpsonlar da dahil onlarca parodisi yapılmıştı. 

Ayrıca film, gösterildiği yıl 350 milyon dolarlık hasılat ile tüm zamanların en yüksek gişesine ulaşan dördüncü film olarak adını altın harflerle yazdırmıştı. 

Bir Saniye Bile Çıplak Görünmedi! 

Podcast yayınında Sharon, o zamanlar tartışmalara rol açan rolünün, şimdiye kıyasla masum kaldığını söyledi ve "İnsanlar artık normal televizyonda çıplak dolaşıyorlar ve belki beni saniyenin 16'da 1'i kadar bir süre çıplak gördünüz ve çocuğumun velayetini kaybettim" dedi. 

sharonstonee

Metin Şen'den Boşanan Aslı Gümüşel Yeni Hedefini Belli Etti Metin Şen'den Boşanan Aslı Gümüşel Yeni Hedefini Belli Etti

Üç çocuğu olan Sharon, oğlunun velayetini kaybettiği için çok üzüldüğünü ekledi. 

1998 yılında Phil Bronstein ile evlenen ve 2000 yılında oğlu Roan'ı evlat edinen Sharon, 3 yıl evli kalmıştı. Daha sonra da 2004 yılında boşanmıştı. Boşanmanın ardından 8 yaşına gelen Roan'ın velayetini talep eden oyuncu, yargıçın Bronstein ile San Francisco'da daha istikrarlı bir ortamda büyüyeceğine inanarak oyuncunun tam velayet talebini reddetmişti.