Ünlü şarkıcı Aslı Hünel, yeni yıl hediyesi olarak kendisine lüks bir araç aldı. Aslı Hünel, lüks otomobilini 'yürüyen ev' olarak nitelendirdi.

Az bir sayıda ürütilen araç, evi aratmayacak özelliklere sahip. Otomobilin içinde kahve makinesi ünitesinden özel içerikli takı bölümüne varıncaya çok sayıda detaylı bölüm yer alıyor.

Erkan Petekkaya'nın ailesi de göçük altında! Sosyal medya hesabından duyurdu Erkan Petekkaya'nın ailesi de göçük altında! Sosyal medya hesabından duyurdu

İş insanı Savaş Yurtsever ile mutlu evliliği devam ettiren 45 yaşındaki Hünel, 2023'e az bir zaman kala kendisine yeni yıl hediyesi aldı. Şarkıcı, içi özel dizayn yaptırılan ve sınırlı sayıda üretilen otomobiline kavuştu.

'Yürüyen Bir Ev Yaptırdım'

Televizyon programı çekimleri sebebi ile zamanının çoğunun yollarda geçtiğini ifade eden  şarkıcı, "Çok çalışıyorum ve kendimi ödüllendirmek istedim. Program çekimlerini yapmak için il il geziyoruz. Hayatım yollarda geçiyor resmen. Ben de kendime 'yürüyen bir ev' yaptırdım" şeklinde konuştu.

Hünel, içerisinde Apple TV, iki televizyon, uydu anteni, buzdolabı, elbise askılığı, kahve makinesi ve özel takı bölümüne kadar çok sayıda özel tasarım bölümü yer alıyor.

Öte yandan, Hünel aracın fiyatını ise açıklamak istemedi.

asli-hunel-asli-hunel