Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programının yarışmacılarından Erhan Saffar'ın daha önce başka bir TV programına konuk olduğu ortaya çıktı. Çıktığı TV programı ise olay oldu! 

Kısmetse Olur Erhan Adnan Oktar'ın Programına Çıkmış! 

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü'nde yeni bölüm yine milyonları Youtube'a kilitlerken, sosyal medyada Erhan'la ilgili yeni bir görüntü ortaya çıktı. Öykü Serter'in sunuculuğunu yaptığı programdaki yarışmacılardan biri olan Erhan Saffar'ın Adnan Oktar'ın programına çıktığı sosyal medyaya düştü. 

Arka Sıradakiler’in Saffet’i Barış Atay Milletvekili Oldu! Arka Sıradakiler’in Saffet’i Barış Atay Milletvekili Oldu!

Daha önce çok sayıda TV programına konuk ya da yarışmacı olarak katılan Erhan Saffar'ın Aknan Oktar: Ahir Zaman ve Yaratılış Delilleri programına katılması olay oldu. Sosyal medyada dönen fotoğrafların üzerine çok sayıda yorum da yapıldı. 

kismetseolurerhan

Ünlü Olmak İçin Her Tuşa Basmış!  

Sosyal medyada görüntülerin yayılmasının ardından çok sayıda yorum da yapıldı. En dikkat çeken yorumlardan biri de 'ünlü olmak için her tuşa basmış... Şöhret avcısı Erhan... Ünlü olma çabası Kısmetse Olur'la son bulur umarım..' oldu. 

Kısmetse Olur Erhan Saffar Kimdir? 

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü'nde tarzı ve konuşmalarıyla sık sık dikkat çeken Erhan Saffar 1990 doğumlu. 'En İyi Benim' ve 'Doya Doya Moda' gibi programlara katılan Erhan'ın mesleği ise pırlantacılık. Ancak aynı zamanda modellik de yapıyor.