Gizlice Evlenen Özcan Deniz Balayı Sonrasında Kadriye Deniz Hakkında Konuştu Gizlice Evlenen Özcan Deniz Balayı Sonrasında Kadriye Deniz Hakkında Konuştu

kurbanBir dönemin favori Türk Rock gruplarından Kurban’ın solisti Deniz Yılmaz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duyuru ile hayranlarını üzen haberi verdi.

Yalan, Yine, Uyut Beni ve İstersin gibi şarkıları ile beğenilerek dinlenilen Kurban isimli grubun solisti Yılmaz, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Merhaba. Maddi gücüm müzik yapmaya elverişli olmadığından hatta müzik yapmak artık benim için lüks haline geldiğinden (ortaya çıkan sağlık harcamalarım ve yakınlarda zorunlu olarak taşınmam kaçınılmaz gibi göründüğünden) Instagram profilimi süresiz donduruyorum. Ola ki ara ara imkan bulur bir şeyler kaydedebilirsem Spotify'dan seve seve, güle oynaya paylaşırım. Lütfen sevgi ve saygının gereksiz olduğunu düşünen asalakların sözlerine kulak asmayın. Her zaman iyi ve doğrunun yanında olun, destekleyin. Hoşça kalın." ifadelerine yer verdi.

kurban-solisti