Üç Kız Kardeş 36. bölümü bu akşam ekranlarda olmaya hazırlanırken, diziye yeni dahil olan Üç Kız Kardeş Bella kimdir? sorusu merakla araştırılacağa benziyor. Yayınlandığı ilk bölümü itibari ile Salı günlerinin en çok izlenen dizileri arasında yer alan, Somer ve Türkan aşkının anlatıldığı Üç Kız Kardeş dizisi yeni karakterleri ile de gündemde kalmayı başarırken, özellikle de son bölümde Bella çok konuşulacağa benziyor. Hal bu iken Üç Kız Kardeş Bella kimdir?  Üç Kız Kardeş Bella kim oynuyor? sorularının yanıtları merakla araştırılıyor. 

İclal Aydın'ın aynı isimli romanından uyarlaman dizi, ünlü sanatçıyı Urla'dan Ayvalık'a yerleştirirken, geçtiğimiz gün yayınlanan Üç Kız Kardeş 36. bölüm fragmanında Bella çok araştırıldı. Peki Üç Kız Kardeş Bella kimdir?

Yargı Dizisi Finali İfşa Oldu! Bakın Ilgaz'ı Kim Öldürdü Yargı Dizisi Finali İfşa Oldu! Bakın Ilgaz'ı Kim Öldürdü

Üç Kız Kardeş Bella kimdir?

Genç oyuncu Lara Domaç'ın oynadığı Üç Kız Kardeş Bella'sı Türkan ve kardeşlerinin kuzeni olarak Almanya'dan gelecek. Fatih'in Almanya'dan gelen kızı olan Üç Kız Kardeş Bella, Dönüş'ün de kardeşi olarak dizide rol alacak. Üç Kardeş Bella'sı Lara Domaç kimdir?

Üç Kız Kardeş Bella'sı Lara Domaç kimdir?

1999 yılı doğumlu olan genç oyuncu İstanbulludur. 2019'da katıldığı Miss Cinema 3. sü olan Lara Domaç, kariyerini geliştirmek için aldığı eğitim sonrasında oyunculuğa soyundu. 

Hayallerim, Aşkım ve Ailem dizisi ile çıkış sağlayan oyuncu Üç Kız Kardeş Bella karakteri ile de yükselişini sürdüreceğe benziyor. Teşkilat ve Adı Sevgi isimli dizlerde de oynayan Üç Kız Kardeş Bella'sı Lara Domaç, Formula 1 tutkunluğu ile de tanınıyor