Üç Kız Kardeş bu akşam yayınlanacak mı? 3 Ocak 2023 Kanal D Yayın akışı detayları... Üç Kız Kardeş dizisi 2. Sezonunda da izleyicisinin sahip çıktığı dizi olarak karşımıza çıkarken, Kanal D ekranlarını da reytinglere boğuyor. Yeni Yıl haftasında kimi dizilerin para kazanamayacağı için yeni bölümlerinin yayınlanmaması aksine Üç Kız Kardeş dizisi bu akşam yayınlanacak mı? Sorusuna sevindirici yanıt verildi. Peki Türkan'ı Somer'i ile birlikte Üç Kız Kardeş 3 Ocak Salı akşamı yayınlanacak mı?

FOX TV'nin Yüzü Gülmedi! O Dizinin de Fişi Çekildi! FOX TV'nin Yüzü Gülmedi! O Dizinin de Fişi Çekildi!

İclal Aydın'ın uğruna Urla'yı terk edip Ayvalık'a çekimler için yerleştiği ve kendi kaleminden çıkan Üç Kız Kardeş dizisi bu akşam oynayacak mı sorusunun yanıtı verildi mi? 3 Ocak 2023 Salı Kanal D yayın akışı güncellendi.

Üç Kız Kardeş bu akşam var mı?

Her hafta Ben Bu Cihana Sığmazam ile kafa kafaya giden Üç Kız Kardeş dizisinin bu akşam yeni bölümünün olup olmayacağı açıklamasının kanal ve dizi yapımcıları tarafından yapılıp yapılmadığı araştırılıyor. Yeni yıl sebebiyle ara veren diziler arasında yer alıp almayacağı merak edilen Üç Kız Kardeş dizisi hakkında yapılan açıklamaya göre bu akşam yeni bölümü yayınlanacak. Üç Kız Kardeş 33. Yeni bölümü ile 3 Ocak Kanal D yayın akışında yer alacak. 

İlk yayınlanmayacak denildi

Üç Kız Kardeş dizisinin de yeni yıl haftası hengamesine uğraması sebebiyle ilk yayınlanmayacak olarak söylenmesi izleyicisini üzmüştü. Ancak Üç Kız Kardeş yapımcıları yaptıkları açıklama ile yeni yıl arasına girmediklerini belirtmesi izleyicinin yüzünü güldürdü.

3 Ocak Salı Kanal D Yayın akışı

07:00 Sihirli Annem

09:00 Neler Oluyor Hayatta?

11:00 Hayat Şarkısı

13:00 Gelinim Mutfakta

16:00 Aşk ve Umut

17:00 Hicran

18:30 Ana Haber

20:00 Üç Kız Kardeş

00:15 O Kız

02:45 Gelinim Mutfakta