TV’de Bugün

TV’de bugün neler yayınlanacak? Bu akşam TV’de ne var?

00.0000.3001.0001.3002.0002.3003.0003.3004.0004.3005.0005.3006.0006.3007.0007.3008.0008.3009.0009.3010.0010.3011.0011.3012.0012.3013.0013.3014.0014.3015.0015.3016.0016.3017.0017.3018.0018.3019.0019.3020.0020.3021.0021.3022.0022.3023.0023.30

Örümcek Adam

- : - - 00:45

Üç Kız Kardeş

00:45 - 03:15

Gelinim Mutfakta

03:15 - 05:30

Kavak Yelleri

05:30 - 07:00

Küçük Ağa

07:00 - 09:45

Magazin D Cumartesi

09:45 - 13:00

Arda'nın Mutfağı

13:00 - 14:00

Yargı

14:00 - 16:15

Üç Kız Kardeş

16:15 - 19:00

Kanal D Ana Haber

19:00 - 20:00

Şarkılar Bizi Söyler

20:00 - 00:30

Yalı Çapkını / 10

- : - - 00:15

Gecenin Ucunda / Tkr

00:15 - 03:00

Toprak İle Fidan / Tkr

03:00 - 04:00

Sabahın Sultanı Seda Sayan/tkr

04:00 - 06:00

Güzel Köylü / Tkr

06:00 - 07:00

Toprak İle Fidan / Tkr

07:00 - 10:00

Burcu İle Hafta Sonu / 154

10:00 - 12:00

Yerli Dizi Tkr / Sinema

12:00 - 15:15

En Güzel Bölüm - 545

15:15 - 15:30

Gecenin Ucunda / Tkr

15:30 - 18:15

Star Haber

18:15 - 19:00

Toprak İle Fidan / Tkr

19:00 - 20:00

Öldür Beni Sevgilim

20:00 - 22:15

Doğu Demirkol İle Alelade Show

22:15 - 01:00

Orta Sayfa

- : - - 01:30

Kadir Ezildi İle... Tekrar

01:30 - 04:00

Her Yerde Sen - Tekrar

04:00 - 06:00

Şevkat Yerimdar - Tekrar

06:00 - 07:30

Fatih Savaş İle ...

07:30 - 08:30

Ezgi Gözeger İle...

08:30 - 11:15

Ekonomi Arası

11:15 - 11:20

Kamera Arkası

11:20 - 12:00

Bir Peri Masalı - Tekrar

12:00 - 14:30

İyilik - Tekrar

14:30 - 16:30

Darmaduman - Tekrar

16:30 - 19:00

Gülbin Tosun İle...

19:00 - 20:00

Darmaduman

20:00 - 23:15

İyilik - Tekrar

23:15 - 01:45

Kızılcık Şerbeti

- : - - 00:15

Güzel Günler

00:15 - 02:45

Gelsin Hayat Bildiği Gibi

02:45 - 07:00

Güzel Günler

07:00 - 10:00

Cumartesi Sürprizi

10:00 - 13:00

Bir Şansım Olsa

13:00 - 14:30

Güzel Günler

14:30 - 18:25

Show Ana Haber

18:25 - 20:00

Güldür Güldür Show

20:00 - 23:45

Kızılcık Şerbeti

23:45 - 02:15

Yalnız Kurt

- : - - 00:20

Ben Bu Cihana Sığmazam

00:20 - 03:20

Mutfak Bahane

03:20 - 05:20

Bir Zamanlar Çukurova

05:20 - 07:30

Atv' De Hafta Sonu

07:30 - 10:00

Kardeşlerim

10:00 - 13:00

Bir Küçük Gün Işığı

13:00 - 16:00

Ben Bu Cihana Sığmazam

16:00 - 19:00

Atv Ana Haber Bülteni

19:00 - 20:00

Kardeşlerim

20:00 - 00:20

Yürek Çıkmazı

00:00 - 02:45

Teşkilat

02:45 - 05:00

Turgay Başyayla İle Lezzetl...

05:00 - 05:50

Hayallerinin Peşinde

05:50 - 06:08

İstiklal Marşı Ve Günün Pro...

06:08 - 06:10

Kalk Gidelim

06:10 - 10:00

Hayallerinin Peşinde

10:00 - 10:55

Türk Sineması "rafadan Tayf...

10:55 - 13:00

Tunus-avustralya

13:00 - 15:00

Kupa Günlüğü

15:00 - 16:00

Polonya-suudi Arabistan

16:00 - 18:00

Ana Haber

18:00 - 19:00

Fransa-danimarka

19:00 - 21:00

Kupa Saati

21:00 - 22:00

Arjantin-meksika

22:00 - 00:00

Masterchef Türkiye

- : - - 00:15

Tuzak

00:15 - 02:30

Zuhal Topal'la Yemekteyiz

02:30 - 04:30

Doya Doya Moda

04:30 - 06:00

Tuzak

06:00 - 07:15

Süper 1 Takım

07:15 - 07:30

Türkiye'nin Doktorları

07:30 - 09:00

Bir Yemek Olsan

09:00 - 10:00

Gazete Magazin

10:00 - 12:30

Pişir De Görelim

12:30 - 15:30

Tuzak

15:30 - 20:00

Masterchef Türkiye

20:00 - 00:15

Gumball

- : - - 00:10

Clarence

00:10 - 00:35

Clarence

00:35 - 01:00

Kafadar Ayılar

01:00 - 01:25

Kafadar Ayılar

01:25 - 01:50

Adventure Tıme

01:50 - 02:15

Adventure Tıme

02:15 - 02:40

Uncle Grandpa

02:40 - 03:05

Kral Şakir

03:05 - 03:30

Kral Şakir

03:30 - 03:55

Kral Şakir

03:55 - 04:20

Kral Şakir

04:20 - 04:45

Kral Şakir

04:45 - 05:10

Kral Şakir

05:10 - 05:35

Kral Şakir

05:35 - 06:00

Kral Şakir

06:00 - 06:25

Kral Şakir

06:25 - 07:00

Grızzy Ve Lemmıngler

07:00 - 07:30

Grızzy Ve Lemmıngler

07:30 - 08:00

Tom Ve Jerry Şov

08:00 - 08:30

Tom Ve Jerry Şov

08:30 - 09:00

Maşa İle Koca Ayı

09:00 - 09:30

Maşa İle Koca Ayı

09:30 - 10:00

Barbıe: Deniz Kızı Gücü

10:00 - 11:30

Patron Bebek: Yine İş Başında

11:30 - 12:00

Patron Bebek: Yine İş Başında

12:00 - 12:30

Sevimli Kahramanlar Hikayeler

12:30 - 13:00

Sevimli Kahramanlar Hikayeler

13:00 - 13:30

Grızzy Ve Lemmıngler

13:30 - 14:00

Grızzy Ve Lemmıngler

14:00 - 14:30

Jellystone

14:30 - 15:00

Kral Şakir

15:00 - 15:30

Kral Şakir

15:30 - 16:00

Teen Tıtans Go!

16:00 - 16:30

Teen Tıtans Go!

16:30 - 17:00

Patron Bebek: Yine İş Başında

17:00 - 17:30

Patron Bebek: Yine İş Başında

17:30 - 18:00

Tom Ve Jerry Şov

18:00 - 18:30

Tom Ve Jerry Şov

18:30 - 19:00

Tom Ve Jerry New York'ta

19:00 - 19:30

Sevimli Kahramanlar Hikayeler

19:30 - 20:00

Sevimli Kahramanlar Hikayeler

20:00 - 20:30

Jellystone

20:30 - 21:00

Mr. Bean

21:00 - 21:30

Mr. Bean

21:30 - 22:00

Scooby Doo! Bil Bakalım Kim?

22:00 - 22:25

Scooby Doo! Bil Bakalım Kim?

22:25 - 22:50

Teen Tıtans Go!

22:50 - 23:20

Teen Tıtans Go!

23:20 - 23:45

Gumball

23:45 - 00:10

Kanıt

- : - - 01:15

Kelime Oyunu

01:15 - 02:10

Kuzey Güney

02:10 - 03:45

Akasya Durağı

03:45 - 04:45

Kanıt

04:45 - 06:00

Yaralı Kuşlar

06:00 - 07:00

Hayatımın Aşkı

07:00 - 09:15

Evim Şahane

09:15 - 10:45

Geniş Aile

10:45 - 12:30

Rehber

12:30 - 14:00

Çok Gezenti

14:00 - 15:30

Çocuklar Duymasın

15:30 - 18:00

Çocuklar Duymasın

18:00 - 19:45

Zalim İstanbul

19:45 - 22:15

Elimiz Mahkum

22:15 - 00:30

Katil Köpekbalığı

- : - - 00:15

Teksas Katliamı

00:15 - 03:15

Er Ryan'ı Kurtarmak

03:15 - 05:15

Kuran-ı Kerim Cüz

05:15 - 06:00

Hayatta Her Şey Var - Canlı

06:00 - 08:00

Uyan Türkiyem [canlı]

08:00 - 11:00

İyi Ki Varsın

11:00 - 12:00

Niyaz Kılıç'la Gündem

12:00 - 13:00

Tadında Sohbet

13:00 - 14:00

Yaşama Dair

14:00 - 15:00

Herkese Lazım

15:00 - 16:00

Hayatın Rengi

16:00 - 17:00

Belma Belen'le Geziyoruz

17:00 - 18:30

Beyaz Ana Haber [canlı]

18:30 - 19:30

Jack Ryan:gölge Ajan

19:30 - 21:30

Bir Gün

21:30 - 23:30

Jack Ryan:gölge Ajan

23:30 - 01:15

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

- : - - 01:15

Aliye

01:15 - 03:00

Bir İstanbul Masalı

03:00 - 05:30

Sen Anlat Karadeniz

05:30 - 08:00

Kertenkele

08:00 - 09:40

Yahşi Cazibe

09:40 - 11:40

Bez Bebek

11:40 - 13:30

Kızlar Ve Anneleri

13:30 - 15:30

Kızlar Ve Anneleri

15:30 - 17:15

Alemin Kıralı

17:15 - 19:45

Şansımı Seveyim

19:45 - 21:40

Güvenlik

21:40 - 23:35

Şansımı Seveyim

23:35 - 01:30

Olımpıa Mılano-fenerbahçe Beko

00:00 - 01:30

Euroleague Yolculuğu

01:30 - 02:00

Güncel

02:00 - 02:40

Halit Kıvanç Anısına

02:40 - 03:15

Gece Haberi Tekrar

03:15 - 03:30

Hatay Bşb.- Fenerbahçe Hdı S.

03:30 - 05:30

Bi' Dünya Spor

05:30 - 06:00

Fenerbahçe - Slovacko

06:00 - 07:45

Sporti

07:45 - 08:15

Fenerbahçe Opet - Aydın Bşb.

08:15 - 09:30

Tarihte Bugün

09:30 - 10:00

Tarih Ve Fenerbahçe

10:00 - 10:30

Euroleague Yolculuğu

10:30 - 11:00

Yıldız Takımı

11:00 - 11:40

Haber Canlı

11:40 - 12:00

Fenerbahçe-mke Ankaragücü U19

12:00 - 14:00

Fenerbahçe Petrolofisi-a.şehir

14:00 - 16:15

Haber Canlı

16:15 - 16:30

Güncel

16:30 - 17:05

Halit Kıvanç Anısına

17:05 - 18:00

Avrupa Kupaları Goller

18:00 - 18:45

Yakın Takip

18:45 - 19:07

Ana Haber Canlı

19:07 - 19:30

Olımpıa Mılano-fenerbahçe Beko

19:30 - 21:00

Euroleague Yolculuğu

21:00 - 21:30

Fenerbahçe Petrolofisi-a.şehir

21:30 - 23:30

Yakın Takip

23:30 - 23:45

Gece Haberi Canlı

23:45 - 00:00

Kıck Off

00:00 - 01:45

Komedi Türkiye

01:45 - 03:45

Manchester Cıty Şampiyonlar

03:45 - 05:15

Popüler Takvim

05:15 - 06:45

Klasikler

06:45 - 07:00

Kıck Off

07:00 - 09:00

Maymun Kral Kahramanlar Takımı

09:00 - 11:00

Komedi Türkiye

11:00 - 13:30

Şampiyonlar Ligi Grup Aşaması

13:30 - 14:00

Türkiye E-spor Futbol Ligi

14:00 - 16:15

İstanbul Bb- Buz Beykoz

16:15 - 18:30

Komedi Türkiye

18:30 - 20:45

Sinema

20:45 - 23:00

Dövüş Sporları Özel

23:00 - 01:00

People Dergisi Araştırıyor

- : - - 00:30

Kasabada Cinayet

00:30 - 01:30

Amerikan Canavarı

01:30 - 02:25

En Kötü Kabusun

02:25 - 03:10

Tadilat Bağımlısı

03:10 - 03:35

Tadilat Bağımlısı

03:35 - 03:55

Ya Sev Ya Sat Kanada

03:55 - 04:40

Küçük Ev, Büyük Aile

04:40 - 05:00

Küçük Ev, Büyük Aile

05:00 - 05:20

Dünyanın Sahilleri

05:20 - 05:40

Dünyanın Sahilleri

05:40 - 06:00

Meksika Evleri

06:00 - 06:27

Meksika Evleri

06:27 - 06:55

Tadilat Bağımlısı

06:55 - 07:24

Tadilat Bağımlısı

07:24 - 07:53

Tadilat Bağımlısı

07:53 - 08:22

Tadilat Bağımlısı

08:22 - 08:51

Tadilat Bağımlısı

08:51 - 09:20

Tadilat Bağımlısı

09:20 - 09:50

Kumsal Evi Avcıları

09:50 - 10:20

Kumsal Evi Avcıları

10:20 - 10:50

Mahallenin Ustaları

10:50 - 11:50

Pastacıların Düellosu

11:50 - 12:50

Gıada'nın Konukları

12:50 - 13:20

Gıada'nın Konukları

13:20 - 13:50

Gelinliğe Evet De: Gok Wan

13:50 - 14:50

Ağır Yaşamlar

14:50 - 15:55

Tadilat Bağımlısı

15:55 - 16:25

Tadilat Bağımlısı

16:25 - 16:50

Evimi Kurtar

16:50 - 17:50

Kumsalda Kelepir Avı

17:50 - 18:20

Kumsalda Kelepir Avı

18:20 - 18:50

Kumsalda Kelepir Avı

18:50 - 19:20

Kumsalda Kelepir Avı

19:20 - 19:50

Rüya Gibi Evler

19:50 - 20:20

Rüya Gibi Evler

20:20 - 20:50

Rüya Gibi Evler

20:50 - 21:20

Rüya Gibi Evler

21:20 - 21:50

Şikago Evleri

21:50 - 22:50

Mahallenin Ustaları

22:50 - 23:50

Kötülük Yanıbaşımda

23:50 - 00:50

Sakarya Fırat

- : - - 01:30

Aşk Yakar

01:30 - 03:00

Tv Filmi

03:00 - 06:30

Kanal7 De Sabah

06:30 - 08:15

Merhaba Hayat

08:15 - 09:50

Necmettin Nursaçanla Sohbet

09:50 - 11:30

Gündüz Gece

11:30 - 13:15

Feridun Kunakla Evinize Sağlık

13:15 - 15:00

Dünyanın Tadı

15:00 - 16:00

Kara Sevdam

16:00 - 18:00

Kanal7 Haber Saati

18:00 - 19:00

Hz. Yusuf

19:00 - 21:15

Bahar Kapıda

21:15 - 23:15

Esaret

23:15 - 01:30

Kırsalda Yaşamak Zor

- : - - 00:55

Yaban Evler

00:55 - 01:50

Tamirat Tadilat

01:50 - 02:40

Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar

02:40 - 03:02

Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar

03:02 - 03:25

Gümrük Kontrol: Amerika

03:25 - 03:47

Gümrük Kontrol: Amerika

03:47 - 04:10

Gümrük Kontrol: Amerika

04:10 - 04:32

Gümrük Kontrol: Amerika

04:32 - 04:55

Doğa Evi Ustaları

04:55 - 05:35

Nasıl Yapılmış?

05:35 - 06:00

Nasıl Yapılmış...

06:00 - 06:30

Nasıl Yapılmış...

06:30 - 07:00

Nasıl Yapılmış...

07:00 - 07:30

Yaban Evler

07:30 - 08:20

İkinci El Kralları

08:20 - 08:45

İkinci El Kralları

08:45 - 09:15

İkinci El Kralları

09:15 - 09:40

İkinci El Kralları

09:40 - 10:10

Tamirat Tadilat: Rüya Arabalar

10:10 - 11:10

Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar

11:10 - 11:40

Nasıl Yapılmış: Rüya Arabalar

11:40 - 12:10

Hurda Avcıları:klasik Arabalar

12:10 - 13:10

Lezzet Peşinde

13:10 - 14:05

Yolda Ne Yiyoruz?

14:05 - 14:32

Yolda Ne Yiyoruz?

14:32 - 15:00

Görevimiz Yemek

15:00 - 15:55

Sınırsızlar

15:55 - 18:10

Antika Avcıları

18:10 - 18:37

Antika Avcıları

18:37 - 19:05

Antika Avcıları

19:05 - 19:32

Antika Avcıları

19:32 - 20:00

Hurda Avcıları

20:00 - 21:00

Hurda Avcıları

21:00 - 22:00

Hurda Avcıları:klasik Arabalar

22:00 - 23:00

Bozkır

23:00 - 00:50

Yabancı Sinema: Kagemusha

- : - - 00:15

Film Arkası

00:15 - 00:45

İhmal Edilebilir Nasihatler

00:45 - 01:45

Film Önü

01:45 - 02:00

Yabancı Sinema: Kagemusha

02:00 - 04:45

Film Arkası

04:45 - 05:13

İstiklal Marşı

05:13 - 05:15

İletişim Arkeolojisi

05:15 - 05:45

Bir Kare Bir Anlam

05:45 - 06:00

Koleksiyoner

06:00 - 06:30

Günseli Kato İle Miyako'dan...

06:30 - 07:30

Hayat Sanat - Kolaj

07:30 - 08:00

Mecaz

08:00 - 08:30

Yerli Sinema

08:30 - 09:00

Karalama Defteri

09:00 - 09:30

İzler Suretler

09:30 - 10:00

Yabancı Sinema: Cennetin Re...

10:00 - 11:45

Türkiye Atlası

11:45 - 12:00

Klaket

12:00 - 12:30

İletişim

12:30 - 13:00

Koleksiyoner

13:00 - 13:30

Türk Caz Standartları Ensti...

13:30 - 14:15

Bir Kare Bir Anlam

14:15 - 14:30

Yabancı Sinema: Kagemusha

14:30 - 17:15

Aramızda Müzik Var

17:15 - 18:00

Kelimeler Ve Şeyler

18:00 - 19:00

Coğrafyadan Kültüre Bağ

19:00 - 19:30

Coldplay - Live 2012

19:30 - 21:15

Film Önü

21:15 - 21:30

Yabancı Sinema: Atlantik. [...

21:30 - 23:15

Film Arkası

23:15 - 23:45

Coldplay - Live 2012

23:45 - 01:30

Ana Haber

00:00 - 02:00

Krt Tv

02:00 - 03:00

Krt Tv

03:00 - 04:00

Krt Tv

04:00 - 05:00

Medya Terapi

05:00 - 07:00

Söz Meclisi

07:00 - 10:00

Sana Faydası Ne ?

10:00 - 12:00

12:00 Haber

12:00 - 12:20

Belgesel

12:20 - 13:00

Derin Yoksulluk

13:00 - 14:00

Haber

14:00 - 14:20

Beyaz Perde

14:20 - 15:00

15:00 Haber

15:00 - 15:20

Köşe Bucak Sanat

15:20 - 16:00

16:00 Haber

16:00 - 17:00

17:00 Haber

17:00 - 17:30

Kitap Avcısı

17:30 - 18:00

Haber

18:00 - 18:30

Nazlıkul İle Hayatı Keşfet

18:30 - 19:00

Krt Tv

19:00 - 19:30

Ana Haber

19:30 - 21:00

Haftanın Panoraması

21:00 - 00:00

Gazeteciler Masası

00:00 - 00:30

18 Dakika Tekrar

00:30 - 01:30

Ana Haber Tekrar

01:30 - 03:30

Günün Getirdikleri Tekrar

03:30 - 05:00

Gazeteciler Masası Tekrar

05:00 - 08:00

18 Dakika Tekrar

08:00 - 09:00

Haber 09

09:00 - 10:00

Forum Hafta Sonu

10:00 - 11:45

Yol Ve Pedal Günlükleri

11:45 - 12:00

Başka Sohbetler

12:00 - 13:00

Haber 13

13:00 - 14:00

Sağlık Gündemi

14:00 - 15:00

Haber 15

15:00 - 15:20

Ege Saati

15:20 - 16:00

Haber 16

16:00 - 16:15

Gündem Özel Tekrar

16:15 - 17:00

Gündem Özel Tekrar

17:00 - 18:00

Ana Haber

18:00 - 20:00

18 Dakika Panorama

20:00 - 21:00

Gündem Özel

21:00 - 23:59

Akıl Çemberi

- : - - 01:00

Akıl Çemberi [ T ]

01:00 - 04:00

Haber

04:00 - 07:00

Güne Merhaba Hafta Sonu

07:00 - 09:00

Haber

09:00 - 10:00

Hafta Sonu

10:00 - 11:00

Haber

11:00 - 11:30

Yeşil Doğa

11:30 - 12:00

Haber

12:00 - 16:45

Klinik

16:45 - 17:15

5n1k

17:15 - 18:00

Hafta Sonu Ana Haber

18:00 - 20:45

Cnn Türk Masası

20:45 - 01:00

Ertan Özyiğit İle Kayıtdışı

- : - - 01:00

Yüzler Kulübü

01:00 - 03:30

Ertan Özyiğit İle Kayıtdışı

03:30 - 06:00

Haber Bülteni

06:00 - 07:00

Hafta Sonu Gün Uyanıyor

07:00 - 09:00

Magazin Hattı

09:00 - 10:00

Haber Bülteni

10:00 - 11:00

Yerinde Siyaset

11:00 - 11:45

Haber Bülteni

11:45 - 13:00

Haber Bülteni

13:00 - 14:00

Biz Bize

14:00 - 15:00

Haber Bülteni

15:00 - 16:00

Haber Bülteni

16:00 - 17:00

Haber Bülteni

17:00 - 18:00

Hafta Sonu Ana Haber Bülteni

18:00 - 20:00

Gündeme Dair

20:00 - 00:00

Şeytan

- : - - 01:36

Az Sonra...

01:36 - 01:42

Ailecek Şaşkınız

01:42 - 03:36

Az Sonra...

03:36 - 03:41

Benim Dünyam

03:41 - 05:25

Az Sonra...

05:25 - 05:30

N'apcaz Şimdi

05:30 - 07:04

Az Sonra...

07:04 - 07:10

Gelincik

07:10 - 08:31

Az Sonra...

08:31 - 08:33

Birleşen Yollar (1970)

08:33 - 10:12

Az Sonra...

10:12 - 10:17

Gönülden Yaralılar

10:17 - 11:44

Az Sonra...

11:44 - 11:55

Gönül Hırsızı

11:55 - 13:05

Az Sonra...

13:05 - 13:20

Hep Yek 3 (2019)

13:20 - 14:47

Az Sonra...

14:47 - 15:00

Ailecek Şaşkınız

15:00 - 16:54

Az Sonra...

16:54 - 17:09

Benim Dünyam

17:09 - 18:53

Az Sonra...

18:53 - 19:09

Bende Kal (2018)

19:09 - 20:36

Az Sonra...

20:36 - 20:51

Yekta Kopan'la Set Arası S2 Ep 9

20:51 - 21:45

Az Sonra...

21:45 - 22:00

Bizi Hatırla

22:00 - 23:55

Az Sonra...

23:55 - 00:01

Spor Gecesi

00:00 - 01:00

Süper Lig Maç Özetleri

01:00 - 02:00

Spor Gecesi

02:00 - 03:00

Süper Lig Maç Özetleri

03:00 - 04:00

Spor Gecesi

04:00 - 05:00

Süper Lig Maç Özetleri

05:00 - 06:00

Spor Gecesi

06:00 - 07:00

Lıgue 1 Maç Özetleri

07:00 - 08:00

Bundeslıga Maç Özetleri

08:00 - 09:00

Premıer League Maç Özetleri

09:00 - 10:00

Beın Hafta Sonu

10:00 - 12:00

Avrupa'nın Golcüleri

12:00 - 12:15

Avrupa'nın Golcüleri

12:15 - 12:30

Haftanın Golleri

12:30 - 12:45

Spor Toto 1. Lig Maç Özetleri

12:45 - 13:00

Lig Merkezi

13:00 - 14:30

10 Gol 10 Hikaye

14:30 - 15:00

Haber

15:00 - 15:30

Avrupa'nın Golcüleri

15:30 - 15:45

Avrupa'nın Golcüleri

15:45 - 16:00

Haber

16:00 - 16:30

Süper Lig Maç Özetleri

16:30 - 17:30

Tsbsl Maç Özetleri

17:30 - 17:40

Beın Basketbol

17:40 - 18:00

P. Karşıyaka-y.merkezefendi B.

18:00 - 20:00

Beın Basketbol

20:00 - 20:15

Haftanın Golleri

20:15 - 20:30

Bundeslıga Weekly

20:30 - 21:00

Dünyanın Kupası

21:00 - 22:00

10 Gol 10 Hikaye

22:00 - 22:30

My World Cup Wıth Davıd Vılla

22:30 - 23:00

Süper Lig Maç Özetleri

23:00 - 00:00

Bingo Ve Roli'nin Maceraları

00:00 - 00:30

Bingo Ve Roli'nin Maceraları

00:30 - 01:00

Gıgantosaurus

01:00 - 01:30

Gıgantosaurus

01:30 - 02:00

Gıgantosaurus

02:00 - 02:30

Gıgantosaurus

02:30 - 03:00

Gıgantosaurus

03:00 - 03:30

Hayri Canavargil

03:30 - 03:55

Hayri Canavargil

03:55 - 04:20

Hayri Canavargil

04:20 - 04:45

Hayri Canavargil

04:45 - 05:10

Hayri Canavargil

05:10 - 05:35

Gıgantosaurus

05:35 - 06:00

Gıgantosaurus

06:00 - 06:30

Hayri Canavargil

06:30 - 07:00

Hayri Canavargil

07:00 - 07:30

Hayri Canavargil

07:30 - 08:00

Gıgantosaurus

08:00 - 08:30

Gıgantosaurus

08:30 - 09:00

Bluey

09:00 - 09:10

Bluey

09:10 - 09:20

Bluey

09:20 - 09:30

Bluey

09:30 - 09:40

Bluey

09:40 - 09:50

Bluey

09:50 - 10:00

Bluey

10:00 - 10:10

Bluey

10:10 - 10:20

Bluey

10:20 - 10:30

Alıce'in Harikalar Pastanesi

10:30 - 11:00

Civciv Takımı

11:00 - 11:30

Mıckey Mouse Eğlence Evi

11:30 - 12:00

Yardım Takımı

12:00 - 12:15

Yardım Takımı

12:15 - 12:30

Bluey

12:30 - 12:40

Bluey

12:40 - 12:50

Bluey

12:50 - 13:00

Bluey

13:00 - 13:10

Bluey

13:10 - 13:20

Bluey

13:20 - 13:30

Alıce'in Harikalar Pastanesi

13:30 - 14:00

Eureka!

14:00 - 14:30

Alıce'in Harikalar Pastanesi

14:30 - 15:00

Alıce'in Harikalar Pastanesi

15:00 - 15:30

Alıce'in Harikalar Pastanesi

15:30 - 16:00

Alıce'in Harikalar Pastanesi

16:00 - 16:30

Alıce'in Harikalar Pastanesi

16:30 - 17:00

Marvel Spıdey Ve İnanılmaz...

17:00 - 17:30

Eureka!

17:30 - 18:00

Alıce'in Harikalar Pastanesi

18:00 - 18:30

Mıckey Mouse Eğlence Evi

18:30 - 19:00

Yardım Takımı

19:00 - 19:30

Yardım Takımı

19:30 - 20:00

Yardım Takımı

20:00 - 20:30

Yardım Takımı

20:30 - 21:00

Alıce'in Harikalar Pastanesi

21:00 - 21:30

Bluey

21:30 - 21:40

Bluey

21:40 - 21:50

Bluey

21:50 - 22:00

Bluey

22:00 - 22:10

Bluey

22:10 - 22:20

Bluey

22:20 - 22:30

Yardım Takımı

22:30 - 23:00

Pijamaskeliler

23:00 - 23:30

Alıce'in Harikalar Pastanesi

23:30 - 00:00

Kayıt Dışı

- : - - 02:00

Türk Sineması

02:00 - 03:30

Türk Sineması

03:30 - 04:45

Gökyüzünden

04:45 - 05:00

Türk Sineması

05:00 - 06:30

Aileler Yarışıyor [tekrar]

06:30 - 08:00

Türk Sineması

08:00 - 10:00

Türk Sineması

10:00 - 12:00

360 Derece

12:00 - 13:45

Gökyüzünden

13:45 - 14:00

Gezmek Olsun

14:00 - 15:00

Türk Sineması

15:00 - 17:00

Anadoludayız

17:00 - 18:00

Alem Plus [tekrar]

18:00 - 19:00

Türk Sineması

19:00 - 21:00

Kayıt Dışı [tekrar]

21:00 - 00:00

Halk Meydanı

- : - - 03:00

Halk Tv

03:00 - 04:00

Halk Tv

04:00 - 05:00

Halk Tv

05:00 - 06:00

Halk Tv

06:00 - 07:00

Halk Tv

07:00 - 08:00

Hafta Sonu Sabah

08:00 - 10:00

Görkemli Hatıralar

10:00 - 13:00

Öğle Haberleri

13:00 - 15:00

Yerinden Tarım

15:00 - 16:00

Dünya Varmış

16:00 - 17:00

Seda İle Geziyorum

17:00 - 18:00

Hafta Sonu Halk Ana Haber

18:00 - 20:00

Asıl Mesele

20:00 - 01:00

Çizgi Film "yılkı Atı - Doru"

- : - - 00:15

Çizgi Film "maysa Ve Bulut"

00:15 - 00:35

Çizgi Film "aslan"

00:35 - 01:00

Çizgi Film "elif Ve Arkadaş...

01:00 - 01:25

Çizgi Film "nasreddin Hoca ...

01:25 - 01:50

Çizgi Film "kaptan Pengu Ve...

01:50 - 02:05

Çizgi Film "ege İle Gaga"

02:05 - 02:30

Çizgi Film "bulmaca Kulesi"

02:30 - 02:55

Çizgi Film "yade Yade"

02:55 - 03:20

Çizgi Film "nasreddin Hoca ...

03:20 - 03:50

Çizgi Film "aslan"

03:50 - 04:15

Çizgi Film "elif Ve Arkadaş...

04:15 - 04:35

Çizgi Film "trafik Tayfa"

04:35 - 05:00

Çizgi Film "rafadan Tayfa"

05:00 - 05:25

Çizgi Film "kare"

05:25 - 05:50

Çizgi Film "ibi"

05:50 - 06:15

Çizgi Film "kaptan Pengu Ve...

06:15 - 06:27

İstiklal Marşı

06:27 - 06:30

Çizgi Film "elif'in Düşleri"

06:30 - 06:55

Çizgi Film "yade Yade"

06:55 - 07:20

Çizgi Film "ege İle Gaga"

07:20 - 07:40

Çizgi Film "elif Ve Arkadaş...

07:40 - 08:05

Çizgi Film "ciciki"

08:05 - 08:30

Çizgi Film "kuzucuk"

08:30 - 08:45

Çizgi Film "mavi Dünya"

08:45 - 09:10

Çizgi Film "kare"

09:10 - 09:35

Çizgi Film "eymen İle Çimen"

09:35 - 09:50

Çizgi Film "el Feneri"

09:50 - 10:00

Çizgi Film "niloya"

10:00 - 10:15

Çocukçuf

10:15 - 10:40

Çizgi Film "rafadan Tayfa"

10:40 - 11:05

Çizgi Film "rafadan Tayfa"

11:05 - 11:30

Dedektif Reptır

11:30 - 11:45

Çizgi Film "eymen İle Çimen"

11:45 - 11:55

Çizgi Film "sagun"

11:55 - 12:20

Çizgi Film "heidi"

12:20 - 12:45

Çizgi Film "ibi"

12:45 - 13:10

Çizgi Film "ibi"

13:10 - 13:30

Çizgi Film "nils Ve Uçan Kaz

13:30 - 13:55

Çizgi Film "aslan"

13:55 - 14:20

Çizgi Film "ekip: Siberay"

14:20 - 14:35

Çizgi Film "aybek"

14:35 - 14:45

Çizgi Film "emiray Çevre Mü...

14:45 - 15:00

Dedektif Reptır

15:00 - 15:15

Çizgi Film "taktik 6"

15:15 - 15:30

Çizgi Film "rafadan Tayfa"

15:30 - 16:00

Çizgi Film "z Takımı"

16:00 - 16:25

Çizgi Film "ser-a"

16:25 - 16:50

Çizgi Film "ibi"

16:50 - 17:15

Sürpriz Kutusu

17:15 - 17:40

Çizgi Film "kehribar İle Bo...

17:40 - 18:05

Çizgi Film "sagun"

18:05 - 18:30

Çizgi Film "heidi"

18:30 - 18:55

Çizgi Film "rafadan Tayfa"

18:55 - 19:25

Çizgi Film "rafadan Tayfa"

19:25 - 19:50

Çizgi Film "emiray Çevre Mü...

19:50 - 20:05

Variloto

20:05 - 20:30

Çizgi Film "taktik 6"

20:30 - 20:45

Çizgi Film "z Takımı"

20:45 - 20:55

Çizgi Film "yusufname"

20:55 - 21:20

Kız Kulesi Masalları

21:20 - 21:30

Çizgi Film "trafik Tayfa"

21:30 - 21:45

Çizgi Film "max Ve Maestro

21:45 - 22:10

Çizgi Film "heidi"

22:10 - 22:35

Çizgi Film "rafadan Tayfa"

22:35 - 23:00

Çizgi Film "vikingler"

23:00 - 23:25

Çizgi Film "ibi"

23:25 - 23:50

Çizgi Film "yılkı Atı - Doru"

23:50 - 00:15

Konukseverlik

- : - - 00:39

Az Sonra...

00:39 - 00:50

Jackass Sonsuza Dek

00:50 - 02:22

Az Sonra...

02:22 - 02:28

Kağıt Ve Tutkal

02:28 - 03:59

Az Sonra...

03:59 - 04:20

Hatıra: 2. Bölüm

04:20 - 06:02

Az Sonra...

06:02 - 06:08

Anı Tanımlamak

06:08 - 07:36

Az Sonra...

07:36 - 07:41

Bir Silahlı Çatışmada Ölmek

07:41 - 09:08

Az Sonra...

09:08 - 09:18

Vıce: Gölge Adam

09:18 - 11:25

Az Sonra...

11:25 - 11:35

Marıan'ın Serüvenleri

11:35 - 12:58

Az Sonra...

12:58 - 13:11

Paralel Anneler

13:11 - 15:05

Az Sonra...

15:05 - 15:20

Ben Çağırmadım

15:20 - 16:55

Az Sonra...

16:55 - 17:09

Collectıve (2019)

17:09 - 18:58

Az Sonra...

18:58 - 19:12

Toprak

19:12 - 20:38

Az Sonra...

20:38 - 21:01

Blue Bayou (2021)

21:01 - 22:53

Az Sonra...

22:53 - 23:07

Onun Kokusu

23:07 - 01:15

Çığlık 3

- : - - 01:38

Az Sonra...

01:38 - 01:41

Pislik

01:41 - 03:12

Az Sonra...

03:12 - 03:14

Kadın Casuslar

03:14 - 05:13

Az Sonra...

05:13 - 05:58

Gökdelen

05:58 - 07:33

Az Sonra...

07:33 - 07:39

Yanlış Adam

07:39 - 09:03

Az Sonra...

09:03 - 09:10

Tetikçi

09:10 - 11:11

Az Sonra...

11:11 - 11:23

Son Cadı Avcısı

11:23 - 13:00

Az Sonra...

13:00 - 13:16

Küçük Hanım

13:16 - 15:05

Az Sonra...

15:05 - 15:20

Smokin

15:20 - 16:54

Az Sonra...

16:54 - 17:10

Star Trek: Bilinmeze Doğru

17:10 - 19:11

Az Sonra...

19:11 - 19:26

Pasifik Savaşı: İsyan

19:26 - 21:12

Az Sonra...

21:12 - 21:31

Kıll Bıll: Vol 2

21:31 - 23:38

Az Sonra...

23:38 - 23:53

Poltergeıst: Kötü Ruh

23:53 - 01:30

Baby Shark's Bıg Show

- : - - 00:05

Kabarcık Çocuklar

00:05 - 00:25

Kabarcık Çocuklar

00:25 - 00:50

Peppa Pıg

00:50 - 00:55

Peppa Pıg

00:55 - 01:00

Peppa Pıg

01:00 - 01:05

Peppa Pıg

01:05 - 01:10

Anna Ve Dostları

01:10 - 01:15

Anna Ve Dostları

01:15 - 01:25

Barbapapa Ailesi

01:25 - 01:35

Barbapapa Ailesi

01:35 - 02:00

Paw Patrol

02:00 - 02:20

Paw Patrol

02:20 - 02:45

Paw Patrol

02:45 - 03:05

Blaze Ve Yol Canavarları

03:05 - 03:30

Geyik Takımı

03:30 - 03:50

Ayı Paddıngton'ın Maceraları

03:50 - 04:00

Ayı Paddıngton'ın Maceraları

04:00 - 04:25

Ayı Paddıngton'ın Maceraları

04:25 - 04:45

Peppa Pıg

04:45 - 04:50

Peppa Pıg

04:50 - 04:55

Peppa Pıg

04:55 - 05:00

Peppa Pıg

05:00 - 05:05

Kabarcık Çocuklar

05:05 - 05:30

Paw Patrol

05:30 - 05:50

Paw Patrol

05:50 - 06:15

Paw Patrol

06:15 - 06:35

Santıago Denizde

06:35 - 07:00

Baby Shark's Bıg Show

07:00 - 07:10

Paw Patrol

07:10 - 07:35

Ayı Paddıngton'ın Maceraları

07:35 - 08:00

Peppa Pıg

08:00 - 08:05

Peppa Pıg

08:05 - 08:10

Peppa Pıg

08:10 - 08:15

Anna Ve Dostları

08:15 - 08:20

Anna Ve Dostları

08:20 - 08:30

Blue'nun İpuçları Ve Sen

08:30 - 08:55

Paw Patrol

08:55 - 09:15

Köpecik Pit Ekibi

09:15 - 09:30

Baby Shark's Bıg Show

09:30 - 09:50

Geyik Takımı

09:50 - 10:15

Ayı Paddıngton'ın Maceraları

10:15 - 10:35

Ayı Paddıngton'ın Maceraları

10:35 - 10:45

Paw Patrol

10:45 - 11:05

Paw Patrol

11:05 - 11:30

Paw Patrol

11:30 - 11:50

Baby Shark's Bıg Show

11:50 - 12:05

Kabarcık Çocuklar

12:05 - 12:25

Kabarcık Çocuklar

12:25 - 12:51

Peppa Pıg

12:51 - 12:57

Peppa Pıg

12:57 - 13:02

Peppa Pıg

13:02 - 13:05

Peppa Pıg

13:05 - 13:10

Anna Ve Dostları

13:10 - 13:15

Anna Ve Dostları

13:15 - 13:25

Barbapapa Ailesi

13:25 - 13:35

Barbapapa Ailesi

13:35 - 14:00

Paw Patrol

14:00 - 14:20

Paw Patrol

14:20 - 14:45

Paw Patrol

14:45 - 15:05

Paw Patrol

15:05 - 15:30

Geyik Takımı

15:30 - 15:50

Geyik Takımı

15:50 - 16:00

Ayı Paddıngton'ın Maceraları

16:00 - 16:25

Ayı Paddıngton'ın Maceraları

16:25 - 16:48

Peppa Pıg

16:48 - 16:53

Peppa Pıg

16:53 - 16:58

Peppa Pıg

16:58 - 17:00

Peppa Pıg

17:00 - 17:05

Kabarcık Çocuklar

17:05 - 17:30

Paw Patrol

17:30 - 17:50

Paw Patrol

17:50 - 18:15

Paw Patrol

18:15 - 18:35

Santıago Denizde

18:35 - 19:00

Baby Shark's Bıg Show

19:00 - 19:10

Paw Patrol

19:10 - 19:35

Ayı Paddıngton'ın Maceraları

19:35 - 19:56

Peppa Pıg

19:56 - 20:00

Peppa Pıg

20:00 - 20:05

Peppa Pıg

20:05 - 20:10

Anna Ve Dostları

20:10 - 20:15

Anna Ve Dostları

20:15 - 20:25

Barbapapa Ailesi

20:25 - 20:45

Blue'nun İpuçları Ve Sen

20:45 - 21:10

Blaze Ve Yol Canavarları

21:10 - 21:55

Geyik Takımı

21:55 - 22:05

Ayı Paddıngton'ın Maceraları

22:05 - 22:25

Ayı Paddıngton'ın Maceraları

22:25 - 22:45

Paw Patrol

22:45 - 23:05

Paw Patrol

23:05 - 23:30

Paw Patrol

23:30 - 23:50

Baby Shark's Bıg Show

23:50 - 00:05

Spor Gecesi

00:00 - 01:00

Beşiktaş - M. Başakşehir

01:00 - 02:45

Süper Lig Haftanın Golleri

02:45 - 03:00

C. Alanyaspor - Ankaragücü

03:00 - 04:45

Süper Lig Haftanın Golleri

04:45 - 05:00

Spor Gecesi

05:00 - 06:00

A. Konyaspor - A. Hatayspor

06:00 - 07:45

Spor Toto 1. Lig Maç Özetleri

07:45 - 08:00

Süper Lig Maç Özetleri

08:00 - 09:00

Süper Hikayem

09:00 - 10:00

Beın Hafta Sonu

10:00 - 12:00

10 Gol 10 Hikaye

12:00 - 12:30

Galatasaray - Trabzonspor

12:30 - 14:00

Y.kayserispor-fta Antalyaspor

14:00 - 15:45

Süper Lig Haftanın Golleri

15:45 - 16:00

Kasımpaşa - Galatasaray

16:00 - 17:45

Süper Lig Haftanın Golleri

17:45 - 18:00

A. Demirspor - Trabzonspor

18:00 - 19:45

Spor Toto 1. Lig Maç Özetleri

19:45 - 20:00

Süper Lig Maç Özetleri

20:00 - 21:00

Dünyanın Kupası

21:00 - 22:00

Süper Hikayem

22:00 - 23:00

Sporun Mabetleri

23:00 - 23:30

Süper Lig Haftanın Golleri

23:30 - 23:45

1 Yıldız 10 Gol

23:45 - 00:00

Kupa Saati

00:00 - 01:00

Dünya Kupası Özetler

01:00 - 02:00

2022 Dünya Kupası Futbol Gr...

02:00 - 03:45

Dünya Kupası Özetler

03:45 - 04:15

2022 Dünya Kupası Futbol Gr...

04:15 - 06:00

Kupa Saati

06:00 - 06:58

İstiklal Marşı

06:58 - 07:00

2022 Dünya Kupası Futbol Gr...

07:00 - 08:45

Dünya Kupası Özetler

08:45 - 09:20

Orhan Ayhan'la

09:20 - 10:00

Spor Bülteni

10:00 - 10:55

Spor Takvimi

10:55 - 11:00

Yüz Yüze Futbol

11:00 - 12:30

Spor Bülteni

12:30 - 13:25

Tuzlaspor - Yeni Malatyaspor

13:25 - 15:30

Kupa Günlüğü

15:30 - 15:55

Dyorex Boluspor - Sakaryaspor

15:55 - 18:00

Kupa Günlüğü

18:00 - 18:55

Gençlerbirliği-çaykur Rizespor

18:55 - 21:00

Kupa Saati

21:00 - 22:00

Aktüel Futbol

22:00 - 00:00

Gürültü Ailesi

- : - - 00:10

Gürültü Ailesi

00:10 - 00:40

Casagrande Ailesi

00:40 - 01:00

Sünger Bob Kare Pantolon

01:00 - 01:15

Sünger Bob Kare Pantolon

01:15 - 01:35

Süngerbob Karepantalon

01:35 - 02:05

Hunter Street

02:05 - 02:40

Hunter Street

02:40 - 03:10

Game Shakers

03:10 - 03:35

Game Shakers

03:35 - 04:00

Müzik Adası

04:00 - 05:50

Hunter Street

05:50 - 06:15

Game Shakers

06:15 - 06:35

44 Kedi

06:35 - 06:45

44 Kedi

06:45 - 07:00

Alvınnn!!! Ve Sincaplar

07:00 - 07:20

Alvınnn!!! Ve Sincaplar

07:20 - 07:45

Alvııın!!! Ve Sincaplar

07:45 - 08:00

Kamp Koral: Sünger Bob'un...

08:00 - 08:25

The Patrıck Star Show

08:25 - 08:55

Süngerbob Karepantalon

08:55 - 09:20

Süngerbob Karepantalon

09:20 - 09:50

Süngerbob Karepantalon

09:50 - 10:00

Süngerbob Karepantalon

10:00 - 10:25

Süngerbob Karepantalon

10:25 - 10:55

Süngerbob Karepantalon

10:55 - 11:15

Süngerbob Karepantalon

11:15 - 11:45

Süngerbob Karepantalon

11:45 - 11:55

Gürültü Ailesi

11:55 - 12:25

Gürültü Ailesi

12:25 - 12:50

Gürültü Ailesi

12:50 - 13:20

Casagrande Ailesi

13:20 - 13:45

Casagrande Ailesi

13:45 - 14:15

Casagrande Ailesi

14:15 - 14:45

Yıldırım Ailesi

14:45 - 15:10

Yıldırım Ailesi

15:10 - 15:40

Yıldırım Ailesi

15:40 - 16:00

Risk Avcısı Henry

16:00 - 16:30

Risk Avcısı Henry

16:30 - 17:00

Risk Takımı

17:00 - 17:25

Süngerbob Karepantalon

17:25 - 17:55

Sünger Bob Kare Pantolon

17:55 - 18:15

Süngerbob Karepantalon

18:15 - 18:40

The Patrıck Star Show

18:40 - 18:55

The Patrıck Star Show

18:55 - 19:10

Gürültü Ailesi

19:10 - 19:40

Gürültü Ailesi

19:40 - 20:00

Gürültü Ailesi

20:00 - 20:20

Risk Takımı

20:20 - 20:45

Risk Takımı

20:45 - 21:15

Ailem Bir Acayip

21:15 - 21:45

Ailem Bir Acayip

21:45 - 22:15

Yıldırım Ailesi

22:15 - 22:40

Star Trek: Genç Dehalar

22:40 - 23:10

Kocakafa Nate

23:10 - 23:40

Gürültü Ailesi

23:40 - 00:10

Az Sonra...

- : - - 00:01

Asırlık Tariflerle Türk Mutfağı S1 Ep 12

00:01 - 00:31

Az Sonra...

00:31 - 00:35

Gastronomi Maceraları

00:35 - 01:12

Az Sonra...

01:12 - 01:15

İstikamet Karadeniz S1 Ep 6

01:15 - 01:43

Az Sonra...

01:43 - 01:46

Sağlıklı Mutfak S1 Ep 37

01:46 - 02:13

Az Sonra...

02:13 - 02:15

Mutfak Sanatı S1 Ep 6

02:15 - 02:49

Az Sonra...

02:49 - 02:51

Pasta Fabrikası S1 Blm 12

02:51 - 03:18

Az Sonra...

03:18 - 03:21

Ev Kokusu S1 Ep 33

03:21 - 03:54

Az Sonra...

03:54 - 03:55

Evdeki Restoran S1 Ep 36

03:55 - 04:29

Az Sonra...

04:29 - 04:31

Sağlıklı Mutfak S1 Ep 3

04:31 - 04:56

Az Sonra...

04:56 - 05:00

Evdeki Restoran S1 Ep 40

05:00 - 05:33

Az Sonra...

05:33 - 05:40

Pasta Fabrikası S1 Blm 10

05:40 - 06:11

Az Sonra...

06:11 - 06:15

Mutfak Sanatı S1 Ep 6

06:15 - 06:49

Az Sonra...

06:49 - 06:50

Ev Kokusu S1 Ep 24

06:50 - 07:19

Az Sonra...

07:19 - 07:21

Evdeki Restoran S1 Ep 41

07:21 - 07:53

Az Sonra...

07:53 - 07:55

Mutfak Sanatı S1 Ep 5

07:55 - 08:30

Pasta Fabrikası S1 Blm 13

08:36 - 09:06

08:30 - 08:36

Az Sonra...

09:06 - 09:10

Gastronomi Maceraları

09:10 - 09:38

Az Sonra...

09:38 - 09:45

Görevimiz Yemek

09:45 - 10:15

Az Sonra...

10:15 - 10:25

Ev Kokusu S1 Ep 36

10:25 - 10:59

Az Sonra...

10:59 - 11:06

Evdeki Restoran S1 Ep 37

11:06 - 11:37

Az Sonra...

11:37 - 11:41

Pasta Fabrikası S1 Blm 15

11:41 - 12:09

Az Sonra...

12:09 - 12:10

Bi' Tarif

12:10 - 12:13

Az Sonra...

12:13 - 12:21

Hazer Amani İle Keşfe Değer S1 Ep 3

12:21 - 12:54

Az Sonra...

12:54 - 13:01

Gorevımız Yemek S.2 Ep 180

13:01 - 13:35

Az Sonra...

13:35 - 13:41

Şehir Mutfakları S2 Ep 4

13:41 - 14:13

Az Sonra...

14:13 - 14:20

Çatal Sofrası S1 Ep 2

14:20 - 14:47

Az Sonra...

14:47 - 14:48

Pratik Lezzet

14:48 - 14:54

Az Sonra...

14:54 - 15:01

Çiğdem'le Semt Pazarları S1 Ep 8

15:01 - 15:35

Az Sonra...

15:35 - 15:43

Lezzetin Ustaları S5 Ep 127

15:43 - 15:59

Az Sonra...

15:59 - 16:06

Sağlıklı Mutfak S1 Ep 38

16:06 - 16:34

Az Sonra...

16:34 - 16:41

Mutfak Sanatı S1 Ep 7

16:41 - 17:17

Az Sonra...

17:17 - 17:25

İstikamet Karadeniz S1 Ep 4

17:25 - 17:54

Az Sonra...

17:54 - 18:00

Asırlık Tariflerle Türk Mutfağı S1 Ep 13

18:00 - 18:27

Az Sonra...

18:27 - 18:40

Türk Tatlıları S1 Ep 7

18:40 - 19:07

Az Sonra...

19:07 - 19:08

Bi' Tarif

19:08 - 19:12

Az Sonra...

19:12 - 19:21

Deniz'in Lezzet Pusulası S1 Ep 1

19:21 - 19:46

Az Sonra...

19:46 - 19:47

Bi' Tarif

19:47 - 19:52

Az Sonra...

19:52 - 20:00

Gastronomi Maceraları S8 Ep 171

20:00 - 20:36

Az Sonra...

20:36 - 20:45

Londra Lezzet Rehberi S1 Ep 1

20:45 - 21:10

Az Sonra...

21:10 - 21:11

Bi' Tarif

21:11 - 21:13

Az Sonra...

21:13 - 21:20

Lezzetin Ustaları S5 Ep 128

21:20 - 21:38

Az Sonra...

21:38 - 21:45

Gorevımız Yemek S.2 Ep 181

21:45 - 22:19

Az Sonra...

22:19 - 22:27

Gastronomi Maceraları

22:27 - 23:05

Az Sonra...

23:05 - 23:10

Deniz'in Lezzet Pusulası S1 Ep 1

23:10 - 23:36

Az Sonra...

23:36 - 23:42

Türk Tatlıları S1 Ep 7

23:42 - 00:09

Korsan Yayın

- : - - 01:08

Az Sonra...

01:08 - 01:10

Savaşın Eşiğinde

01:10 - 02:30

Kumarbaz

02:31 - 04:17

02:30 - 02:31

Az Sonra...

04:17 - 04:42

Parıs, Texas (1984)

04:42 - 07:02

Az Sonra...

07:02 - 07:08

Babalar Takımı

07:08 - 08:46

Az Sonra...

08:46 - 08:52

Bir Nefes Ötede

08:52 - 10:18

Az Sonra...

10:18 - 10:26

Satranç Oyuncusu

10:26 - 12:03

Az Sonra...

12:03 - 12:15

Eve Dönüş

12:15 - 13:54

Az Sonra...

13:54 - 14:10

Arkadaşımın Aşkı

14:10 - 15:33

Az Sonra...

15:33 - 15:46

Zoraki Kral

15:46 - 17:40

Az Sonra...

17:40 - 17:54

Şıpsevdi

17:54 - 19:41

Az Sonra...

19:41 - 20:00

Küçük Beyaz Yalanlar Devam...

20:00 - 22:09

Az Sonra...

22:09 - 22:26

Korsika Grandükünün Bilinm...

22:26 - 23:53

Az Sonra...

23:53 - 00:07

Doğada Kal S1 B12

- : - - 00:13

Az Sonra...

00:13 - 00:17

Kesişen Kültürler S3 B2

00:17 - 00:47

Az Sonra...

00:47 - 00:51

Bes Sehır 2

00:51 - 01:17

Az Sonra...

01:17 - 01:20

Sıra Dışı S1 B8

01:20 - 01:40

Az Sonra...

01:40 - 01:46

Limonata

01:46 - 02:16

Az Sonra...

02:16 - 02:20

Hafıza Durakları S1 B10

02:20 - 02:45

Az Sonra...

02:45 - 02:51

Iz Istanbulun Yuzlerı

02:51 - 03:33

Az Sonra...

03:33 - 03:40

Sudaki İzler: Amerika S1 B2

03:40 - 04:14

Az Sonra...

04:14 - 04:20

Sen Anlat Hikayeni S1 B2

04:20 - 04:54

Az Sonra...

04:54 - 04:56

Doğada Kal S1 B12

04:56 - 05:30

Az Sonra...

05:30 - 05:36

Seferi S1 B2

05:36 - 06:06

Az Sonra...

06:06 - 06:11

Tohum Toprak Dijital S1 Ep 11

06:11 - 06:38

Az Sonra...

06:38 - 06:41

Kesişen Kültürler S2 B3

06:41 - 07:09

Az Sonra...

07:09 - 07:10

Adım Adım Dünya

07:10 - 07:45

Az Sonra...

07:45 - 07:50

Çayın Yolculuğu

07:50 - 08:20

Az Sonra...

08:20 - 08:25

Limonata

08:25 - 08:55

Az Sonra...

08:55 - 09:00

Iz Istanbulun Yuzlerı

09:00 - 09:43

Az Sonra...

09:43 - 09:50

Tohum Toprak Dijital S1 Ep 12

09:50 - 10:19

Az Sonra...

10:19 - 10:30

Adım Adım Dunya 14

10:30 - 11:04

Az Sonra...

11:04 - 11:10

Elif İle Lezzet Yolculuğu

11:10 - 11:40

Az Sonra...

11:40 - 11:45

İki Göz Bir Şehir

11:45 - 12:21

Az Sonra...

12:21 - 12:31

Limonata

12:31 - 13:04

Az Sonra...

13:04 - 13:11

Başka Hayat Mümkün S2 B8

13:11 - 13:42

Az Sonra...

13:42 - 13:50

Karavanın Seyir Defteri S1 B12

13:50 - 14:17

Az Sonra...

14:17 - 14:30

E.can & G.kıraç İle S2 B7

14:30 - 15:07

Az Sonra...

15:07 - 15:15

Sudaki İzler: Amerika S1 B2

15:15 - 15:49

Az Sonra...

15:49 - 15:56

Doğada Kal S1 B12

15:56 - 16:30

Az Sonra...

16:30 - 16:41

Çayın Yolculuğu

16:41 - 17:09

Az Sonra...

17:09 - 17:15

Seferi S1 B3

17:15 - 17:44

Az Sonra...

17:44 - 17:50

Kesişen Kültürler S2 B8

17:50 - 18:20

Az Sonra...

18:20 - 18:26

Bes Sehır 2

18:26 - 18:53

Az Sonra...

18:53 - 19:00

Sen Anlat Hikayeni S1 B2

19:00 - 19:34

Az Sonra...

19:34 - 19:45

Limonata

19:45 - 20:18

Az Sonra...

20:18 - 20:28

Sıra Dışı S1 B8

20:28 - 20:48

Az Sonra...

20:48 - 20:53

İstanbul’un Müzeleri S1 B5

20:53 - 21:19

Az Sonra...

21:19 - 21:30

Hafıza Durakları S1 B10

21:30 - 21:53

Az Sonra...

21:53 - 22:01

Arkadaş Canlısı S2 B7

22:01 - 22:31

Az Sonra...

22:31 - 22:36

Denizden Evim

22:36 - 22:56

Az Sonra...

22:56 - 23:05

Bir Varmış Bir Yokmuş Anadolu S1 Ep 2

23:05 - 23:33

Az Sonra...

23:33 - 23:41

Kesişen Kültürler S2 B9

23:41 - 00:13

Az Sonra...

- : - - 00:05

Benim Tatlı Meleğim

00:05 - 02:49

Az Sonra...

02:49 - 02:53

Küçük Kurtarıcılar

02:53 - 04:07

Az Sonra...

04:07 - 04:09

Fatıma (2020)

04:09 - 05:58

Az Sonra...

05:58 - 05:59

Benim Adım Emıly

05:59 - 07:29

Az Sonra...

07:29 - 07:31

Küçük Komik Masallar

07:31 - 08:55

Az Sonra...

08:55 - 08:57

Crood'lar

08:57 - 10:28

Az Sonra...

10:28 - 10:34

Cesur Balık Sihirli Dünyada

10:34 - 11:54

Az Sonra...

11:54 - 12:00

Kahraman Ördek

12:00 - 13:18

Az Sonra...

13:18 - 13:31

Uzay Parkı

13:31 - 14:42

Az Sonra...

14:42 - 14:55

Dartanyan Ve Üç Havhavlar

14:55 - 16:20

Az Sonra...

16:20 - 16:34

Eşek Kral

16:34 - 18:15

Az Sonra...

18:15 - 18:29

Dostumun Yolculuğu

18:29 - 20:13

Az Sonra...

20:13 - 20:30

Genç Yetişkin

20:30 - 21:56

Az Sonra...

21:56 - 22:10

Yedi Balık Bayramı

22:10 - 23:45

Az Sonra...

23:45 - 23:56

Kahraman Ördek

23:56 - 01:15

A.denizlispor - Bodrumspor

00:00 - 01:45

V.karagümrük-b.giresunspor

01:45 - 03:30

Dg Sivasspor - İstanbulspor

03:30 - 05:15

Gaziantep Fk - Hk Ümraniyespor

05:15 - 07:00

C. Alanyaspor - Ankaragücü

07:00 - 08:45

V. Karagümrük - B. Giresunspor

08:45 - 10:30

A. Denizlispor - Bodrumspor

10:30 - 12:15

Süper Lig Maç Özetleri

12:15 - 13:10

Maç Önü

13:10 - 13:30

Tuzlaspor - Y. Malatyaspor

13:30 - 15:30

Spor Toto 1. Lig Maç Özetleri

15:30 - 15:40

Maç Önü

15:40 - 16:00

D. Boluspor - Sakaryaspor

16:00 - 18:00

Maç Sonu

18:00 - 18:30

Spor Toto 1. Lig Maç Özetleri

18:30 - 18:40

Maç Önü

18:40 - 19:00

Gençlerbirliği - Ç. Rizespor

19:00 - 21:00

Maç Sonu

21:00 - 21:30

Süper Lig'in Gol Kralları

21:30 - 21:45

Süper Lig'in Gol Kralları

21:45 - 22:00

Süper Lig Maç Özetleri

22:00 - 23:00

Spor Toto 1. Lig Maç Özetleri

23:00 - 23:15

1 Yıldız 10 Gol

23:15 - 23:30

Süper Lig'in Gol Kralları

23:30 - 23:45

Süper Lig'in Gol Kralları

23:45 - 00:00

Tetikçi

- : - - 01:31

Az Sonra...

01:31 - 01:35

Çığlık 3

01:35 - 03:27

Az Sonra...

03:27 - 03:29

Pislik

03:29 - 04:59

Az Sonra...

04:59 - 05:50

Kadın Casuslar

05:50 - 07:49

Az Sonra...

07:49 - 07:55

Gökdelen

07:55 - 09:30

Az Sonra...

09:30 - 09:37

Yanlış Adam

09:37 - 11:01

Az Sonra...

11:01 - 11:11

Tetikçi

11:11 - 13:11

Az Sonra...

13:11 - 13:27

Son Cadı Avcısı

13:27 - 15:03

Az Sonra...

15:03 - 15:18

Küçük Hanım

15:18 - 17:07

Az Sonra...

17:07 - 17:22

Smokin

17:22 - 18:57

Az Sonra...

18:57 - 19:11

Star Trek: Bilinmeze Doğru

19:11 - 21:13

Az Sonra...

21:13 - 21:28

Pasifik Savaşı: İsyan

21:28 - 23:14

Az Sonra...

23:14 - 23:30

Kıll Bıll: Vol 2

23:30 - 01:38

Alp Disiplini Dünya Kupası

- : - - 00:30

Haberler

00:30 - 00:35

Kayaklı Koşu Dünya Kupası

00:35 - 01:30

Kuzey Kombine Dünya Kupası

01:30 - 02:15

Kuzey Kombine Dünya Kupası

02:15 - 02:30

Alp Disiplini Dünya Kupası

02:30 - 03:30

Snooker: Uk Champıonshıp

03:30 - 05:00

Kayaklı Koşu Dünya Kupası

05:00 - 06:30

Alp Disiplini Dünya Kupası

06:30 - 07:30

Kayaklı Koşu Dünya Kupası

07:30 - 08:30

Alp Disiplini Dünya Kupası

08:30 - 09:45

Kuzey Kombine Dünya Kupası

09:45 - 10:30

Kuzey Kombine Dünya Kupası

10:30 - 10:45

Kayakla Atlama Dünya Kupası

10:45 - 12:45

Kayaklı Koşu Dünya Kupası

12:45 - 14:15

Kuzey Kombine Dünya Kupası

14:15 - 15:30

Kayaklı Koşu Dünya Kupası

15:30 - 17:00

Kuzey Kombine Dünya Kupası

17:00 - 17:20

Kuzey Kombine Dünya Kupası

17:20 - 17:50

Tourıng Car Racıng

17:50 - 18:25

Tourıng Car Racıng

18:25 - 19:45

Haberler

19:45 - 19:50

Kayakla Atlama Dünya Kupası

19:50 - 20:30

Pist Bisikleti: Şampiyonlar...

20:30 - 00:15

Ana Haber

00:00 - 01:00

Akademi Günlüğü

01:00 - 01:45

Sarı Mı? Kırmızı Mı?

01:45 - 02:30

Gs Ansiklopedisi

02:30 - 03:00

Unutulmaz Maçlar

03:00 - 05:00

Akademi Günlüğü

05:00 - 06:00

Efsane Aslanlar

06:00 - 07:00

Gündem

07:00 - 07:30

Galatasaray Nef-hapoel Holon

07:30 - 09:00

Ayın Tarihi

09:00 - 10:00

Akademi Günlüğü

10:00 - 11:00

Hafta Sonu Keyfi

11:00 - 12:00

Galatasaray - Ankaraspor

12:00 - 14:00

Sarı Mı? Kırmızı Mı?

14:00 - 14:30

Gündem

14:30 - 15:00

Haber

15:00 - 15:30

Medipol Başakşehir-galatasaray

15:30 - 17:00

Haber

17:00 - 17:30

Galatasaray Nef-hapoel Holon

17:30 - 19:00

Ana Haber

19:00 - 20:00

Galatasaray-beşiktaş

20:00 - 22:00

Galatasaray - İzmir Bb Gsk

22:00 - 23:00

Ayın Tarihi

23:00 - 23:59

00:00 - 00:30

Maçın Ardından

00:30 - 01:00

Minnesota - Charlotte

01:00 - 03:30

NBA

03:30 - 05:30

World Of Free Sports

05:30 - 06:00

İtalya Serie A

06:00 - 07:00

Turkish Airlines Euroleague

07:00 - 09:00

NBA

09:00 - 11:00

Euroleague Cumartesi

11:00 - 12:00

Euroleague Özetler

12:00 - 13:00

Yarı Final 1

13:00 - 15:00

Yarı Final 2

15:00 - 17:00

Şampiyonlar Ligi

17:00 - 18:00

Nba Özetler

18:00 - 18:30

Turkish Airlines Euroleague

18:30 - 20:30

Euroleague Cumartesi

20:30 - 21:30

WWE Smackdown

21:30 - 23:30

Hoop Cities Nba

23:30 - 00:30

Hayatın İçinden

- : - - 01:30

Cumartesi Magazin

01:30 - 02:30

Ustalar Pişiriyor

02:30 - 03:30

Lerzan'la Çok Mutlu

03:30 - 06:00

Hey Gidi Günler

06:00 - 07:00

Canlı Masa

07:00 - 09:00

Günaydın UçanKuş

09:00 - 09:30

Cumartesi Magazin

09:30 - 12:45

Türk Filmi

12:45 - 14:00

Ustalar Pişiriyor

14:00 - 15:00

Top 20

15:00 - 16:30

Evde Kal Zinde Kal

16:30 - 17:00

Nur ve Hakan'la Dünya Turu

17:00 - 18:30

Türk Filmi

18:30 - 19:45

Ana Haber

19:45 - 20:00

Piyanist

20:00 - 21:15

Türk Filmi

21:15 - 22:30

Hey Gidi Günler

22:30 - 23:15

UçanKuş'ta Taverna

23:15 - 01:30

Aqueduck Yarışları

00:00 - 00:30

25 Kasım Antalya Özet

00:30 - 01:00

İdman Pisti

01:00 - 01:20

25 Kasım İzmir Özet

01:20 - 01:50

İdman Pisti

01:50 - 02:10

Dörtnala Son Sürat

02:10 - 02:40

25 Kasım Antalya Özet

02:40 - 03:10

İdman Pisti

03:10 - 03:30

25 Kasım İzmir Özet

03:30 - 04:00

İdman Pisti

04:00 - 04:20

G1 Koşular 2022 Part 1

04:20 - 05:10

Tjk'nın Sesi

05:10 - 05:35

25 Kasım Antalya Özet

05:35 - 06:00

25 Kasım İzmir Özet

06:00 - 06:30

İdman Pisti

06:30 - 06:50

25 Kasım Antalya Özet

06:50 - 07:20

İdman Pisti

07:20 - 07:40

Asaletin Dört Nalı

07:40 - 08:15

İdman Pisti

08:15 - 08:35

25 Kasım İzmir Özet

08:35 - 09:00

İdman Pisti

09:00 - 09:20

Kranjı Yarışları

09:20 - 12:00

Yarış Zamanı

12:00 - 13:45

Günün Yarışları

13:45 - 22:00

Mikrofon Sende

22:00 - 23:00

Aquaduck Yarışları

23:00 - 00:00

Gece Haber

00:00 - 00:50

Hava Durumu

00:50 - 00:55

Spor

00:55 - 01:00

Düzlem

01:00 - 02:00

Bize Emanet

02:00 - 03:00

1 İnsan 1 Dünya

03:00 - 04:00

Türkü Filmi

04:00 - 05:00

Hatm-i Şerif

05:00 - 06:00

Sahib-i Ata Sohbetleri

06:00 - 07:00

Belgesel

07:00 - 07:30

Afrika Hikayesi

07:30 - 08:00

Sabah Gündemi

08:00 - 09:30

Şehirlerin Ruhu

09:30 - 10:00

Çizgi Film

10:00 - 11:00

Engelsiz Portreler

11:00 - 11:30

Bebeğim Olsun

11:30 - 13:00

Belgesel

13:00 - 14:00

Nazar Boncuğu

14:00 - 15:30

Muzaffer Dereli Vaaz

15:30 - 16:00

Gönül Dili

16:00 - 18:00

Gönül Sultanları

18:00 - 19:30

Ana Haber

19:30 - 20:40

Gezen Bilir

20:40 - 21:40

İsmailce

21:40 - 22:40

Türkü Filmi

22:40 - 23:30

Engelsiz Portreler

23:30 - 00:00

İstanbul Duetrio

00:00 - 00:45

Nostalji Konserleri "özcan ...

00:45 - 01:15

Koliva İle Yüksek Dağlara D...

01:15 - 02:00

Çınaraltı

02:00 - 02:45

Ahmet Özhan İle Gönül Yolu

02:45 - 03:30

Santurun Sesi

03:30 - 04:00

Üç YÂren

04:00 - 05:00

İstanbul Duetrio

05:00 - 05:45

Batıdan Doğudan

05:45 - 06:00

Ezgiler

06:00 - 07:00

İstiklal Marşı Ve Günün Pro...

07:00 - 07:05

Klipark

07:05 - 08:00

Nağmeler

08:00 - 08:45

Ezgiler

08:45 - 09:45

Günaydın

09:45 - 10:30

Tatlı Notalar

10:30 - 10:45

Siyah Beyaz

10:45 - 11:15

Orhan Osman İle Biz Bize

11:15 - 12:00

Maziden Gelen

12:00 - 12:15

Nostalji Konserleri "kıraç"

12:15 - 12:45

Türkünün Doğduğu Yer

12:45 - 13:15

Hey Gidi Günler

13:15 - 13:45

İstanbul Duetrio

13:45 - 14:30

Sümer Ezgü İle Anadolu'dan ...

14:30 - 15:00

Dombranın İzinde

15:00 - 15:45

Arşivden

15:45 - 16:15

Heybemdeki Türküler

16:15 - 16:45

İpek Yolu

16:45 - 17:45

Telli Göze "cümbüş"

17:45 - 18:30

Assolist

18:30 - 19:00

Ezgiler

19:00 - 20:00

Saklı Sesler

20:00 - 21:00

Yıldızlar Altında

21:00 - 22:15

Dilhan

22:15 - 23:30

Mazhar Alanson İle

23:30 - 00:15

Enine Boyuna

- : - - 01:00

Haber Bülteni

01:00 - 02:00

Enine Boyuna

02:00 - 06:00

Haber Bülteni

06:00 - 06:15

Aırport

06:15 - 07:00

Haber Bülteni

07:00 - 08:00

Haftalık

08:00 - 11:15

Doğal Olarak

11:15 - 12:00

Haber Bülteni

12:00 - 13:00

Burası Haftasonu

13:00 - 13:45

Kupa Günlüğü

13:45 - 14:00

Burası Haftasonu

14:00 - 16:00

Haber Bülteni

16:00 - 16:20

Ne Yapsak?

16:20 - 16:45

Spor Bülteni

16:45 - 17:00

Haber Bülteni

17:00 - 19:00

Ana Haber Bülteni

19:00 - 20:30

Olaylar Ve Görüşler

20:30 - 01:00

Rental

- : - - 01:15

Gehenna

01:15 - 03:15

Çizgi Roman Dünyası

03:15 - 05:15

Suyun Hatırası

05:15 - 07:00

Richard Jewell

07:00 - 09:15

Küçük Balık

09:15 - 11:00

The Glorias

11:00 - 13:45

Yeniden Ben

13:45 - 15:30

Hugo

15:30 - 17:45

Bal Ülkesi

17:45 - 19:30

Siyah Giyen Kadınlar

19:30 - 21:30

İşte Buradayız

21:30 - 23:15

Vulcania

23:15 - 01:15

Vıce: Gölge Adam

- : - - 01:08

Az Sonra...

01:08 - 01:16

Konukseverlik

01:16 - 02:33

Az Sonra...

02:33 - 02:40

Jackass Sonsuza Dek

02:40 - 04:12

Az Sonra...

04:12 - 04:14

Kağıt Ve Tutkal

04:14 - 05:44

Az Sonra...

05:44 - 05:50

Hatıra: 2. Bölüm

05:50 - 07:32

Az Sonra...

07:32 - 07:39

Anı Tanımlamak

07:39 - 09:07

Az Sonra...

09:07 - 09:17

Bir Silahlı Çatışmada Ölmek

09:17 - 10:44

Az Sonra...

10:44 - 10:56

Vıce: Gölge Adam

10:56 - 13:03

Az Sonra...

13:03 - 13:21

Marıan'ın Serüvenleri

13:21 - 14:43

Az Sonra...

14:43 - 15:00

Paralel Anneler

15:00 - 16:53

Az Sonra...

16:53 - 17:09

Ben Çağırmadım

17:09 - 18:44

Az Sonra...

18:44 - 19:00

Collectıve (2019)

19:00 - 20:49

Az Sonra...

20:49 - 21:12

Toprak

21:12 - 22:37

Az Sonra...

22:37 - 23:00

Blue Bayou (2021)

23:00 - 00:53

Bu İşte Bir Yalnızlık Var

- : - - 01:50

Süreyya

01:50 - 03:30

Eğreti Gelin

03:30 - 05:30

Davacı

05:30 - 07:00

Abimm

07:00 - 08:50

Züğürt Ağa

08:50 - 10:40

Halam Geldi

10:40 - 12:40

Süreyya

12:40 - 14:20

Bu İşte Bir Yalnızlık Var

14:20 - 16:30

Üç Arkadaş

16:30 - 18:10

Şark Bülbülü

18:10 - 19:50

Geniş Aile 3 :Komşu Kızı

19:50 - 21:45

Mustang

21:45 - 23:30

Aşk Nerede?

23:30 - 01:30

Tekrar hoşgeldiniz!

Aşağıdaki hesabınıza giriş yapın

Yeni Hesap Oluştur!

Kayıt olmak için aşağıdaki formları doldurun

Parolanızı alın

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi giriniz.