Bu sezon 2 elin parmaklarını aşacak kadar çok sayıda dizinin başlaması akabinde yaprak dökümü sezonu da süregeliyor. Büyük emek ve beklentilerle başlayan, birçok dizi final yaparken, kemik izleyici kitlesine hâkim olan diziler de reytinglerde üst sıralarda seyrediyor. Tuzak Dizisi ve İyilik dizisi final haberi tez duyuldu. İyilik dizisi final tarihi ile alakalı gözler FOX TV'ye çevrilmişken zaten çalkantıda olan Tuzak Dizisi finali için de net haberler yayınlandı. 

Hayat Bugün, Baba, Yazgı, Duy Beni, Bir Peri Masalı, Mükemmel Eşleşme, Bir Peri Masalı gibi Eski sezondan gelen ya da yeni sezon başlayan birçok dizi geçtiğimiz haftalarda final yapmıştı.  Bu akşam da Balkan Ninnisi dizisi 25. Bölümü ile final yapacak. Tam da bu sırada ilk gün değişikliği yapan ve saati değişen Tuzak dizisi finali ile geçtiğimiz sezon başlayan ve reytingler de yatay seyreden ancak son bölümlerde saçmaladı denilen İyilik dizisi finali de kesinleşti. 

İyilik Final ne zaman?

Geçtiğimiz gün Birsen Altuntaş'ın eklediği habere göre İyilik dizisi de final yapan diziler arasına girecek. İlk sezon konusunun saçmalığı ile yorumlanan İyilik dizisi, ikinci sezonda İyilik yerini kötülüğe almışken bari finalinde iyilik ile bitsin şeklinde tepkiler alıyor. 

İyilik dizisi 27. Bölümüyle (13 Ocak) ekranlara veda etme kararı aldı.

Yargı 53. Bölüm Şok İfşa! O Karakter Bakın Kimin Adamı Çıkıyor Yargı 53. Bölüm Şok İfşa! O Karakter Bakın Kimin Adamı Çıkıyor

Tuzak dizisi finali hak etti

Oyuncu kadrosunun çok sevilmesi, başarısı, Tuzak dizisinin devam etmesine yetemedi. TV8'in en karizma dizisi olarak yorumlansa da dizi reytinglerde bir türlü yükselemedi.

ilk Saat değişikliği yapılan ve Günü Perşembe olarak belirlenen Tuzak dizisi de final kararı aldı. Aytaç Çiçek’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin 26. bölümde ekrana veda etmesi bekleniyor.