Ünlü oyuncu Tuvana Türkay ile bir süredir birliktelik yaşadığı İzzet Antebi'nin sahiplendiği 3 aylık yavru köpek, kaza sonucu denize düştü. Köpeğin denizde çırpındığını gören Tuvana Türkay da onu kurtarmak için soğuğa aldırış etmeden denize atladı.

Köpeği Yogi'nin denizde çırpındığını gören ünlü oyuncu da onu kurtarmak için kendini denize bıraktı.

Merve Boluğur Projelerini Unuttu! 'Ne projem Vardı Benim?' Merve Boluğur Projelerini Unuttu! 'Ne projem Vardı Benim?'

Soğuk Algınlığına Yakalandı

Olay sonrası soğuk algınlığı sebebi ile bir haftadır istirahat eden Türkay, yaşadıklarını HT KULÜP Yazı İşleri Müdürü Reşit Özet'e anlattı.

Türkay'ın açıklaması şu şekilde:

"Yoginin oynaması için balkon kapısını açmıştım. Ben de televizyon izliyordum. İki dakika geçmedi sesi kesildi. Bir an panik oldum. Yavru köpek olduğu için yokluğu hemen hissediliyor. Denize açılan kapıya bir baktım yarım aralanmış. Kapalı olan kapının yarım aralandığını görünce dışarı fırladım. Denize bakınca onu ileri doğru yüzerken gördüm. Merdiven olmadığı için ev ayakkabılarımı çıkarıp direkt denize atladım. Elbiselerle denize atladığım için akıntıda biraz zorlandım. Denizin ortasından aldım ama merdiven olmadığı için karaya çıkamadım. Komşuların hiçbiri duymadı. Akıntıda fazla olduğu için olduğumuz yerde duramadık. En sonunda en yakın merdiven neredeyse oraya doğru yogiyi itmeye başladım. Bu şekilde merdivene ulaşarak kimin evi olmadığını bilmeyerek merdivene çıktım. 10 dakika çıktığım evin bahçesinde ağladım. Birini görüp bağırdım yardım istedim. Görmeseydim herhalde boğulurdu ben de vicdan azabından ölürdüm."