99 Bine Ford Connect, 120 Bine Doblo, 190 Bine Transit! Ziraat Bankası Herkesi Araç Sahibi Yapacak 99 Bine Ford Connect, 120 Bine Doblo, 190 Bine Transit! Ziraat Bankası Herkesi Araç Sahibi Yapacak

Migros, ülke genelindeki şubelerinde farklı kategorideki ürünleri müşterilerle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda, düzenli olarak indirim kampanyalarına ilişkin bilgi veren Migros, yeni kampanyayı geçtiğimiz günlerde duyurdu. Migros'un sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda göre, Familia aloevera özlü tuvalet kağıdı 40'lı, 5-18 Ocak tarihleri arasında indirimli olarak raflarda yer alacak.

Migros İndirim Tuvalet Kağıdı

Migros tarafından yapılan açıklamaya göre, 5 Ocak tarihinde başlayan ve 18 Ocak'a kadar devam edecek kampanya kapsamında, Familia aloevera özlü tuvalet kağıdı 40'lı 169,90 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak. İndirim kampanyasına dair bilgi veren Migros, 169,90 TL'lik fiyatın Money Kart veya Money Bonus ile yapılan alışverişlerde geçerli olduğunu belirtti. 5-18 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak tuvalet kağıdı indirimi ile ilgili Migros'un sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapıldı. Söz konusu paylaşımda ''Familia Aloevera Özlü Tuvalet Kağıdı 40’lı 18 Ocak tarihine kadar 169,90 TL'ye Migros mağazaları ve Migros uygulamasında!'' ifadeleri yer aldı.