Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7.7 ve akabinde 7.6'lık korkunç deprem sonrasında ülkemiz tek bilek tek yürek 10 ilimiz için harekete geçmişken, günlerdir yayınlanması beklenen Türkiye Tek Yürek ortak yayını bu akşam ekranlardaydı. Tüm ülke az çok demeden depremzedelere yardım için ellerini cebine sokmuşken, gerek Türkiye Tek Yürek toplanan bağış miktarı gerek Türkiye Tek Yürek en yüksek bağış yapanlar gerekse de Türkiye Tek Yürek kampanyasında kim ne kadar bağış yaptı detayları arama motorlarını aşındırıyor.  Türkiye Tek Yürek kampanyasının detayları sizlerle

Türkiye Tek Yürek kim ne kadar bağış yaptı? Düzenlenen ortak yayında en yüksek bağış ne kadar kim verdi? sorusunun yanıtı sizlerle. 

Günlerdir yapılması planlanan Türkiye Tek Yürek programı bu akşam 20.00 İtibari ile birçok ünlü ismin sunuculuğu ile başladı. Yerel televizyonların yanı sıra radyo istasyonları da bir araya gelirken Türkiye Tek Yürek toplanan miktar yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Peki Türkiye Tek Yürek kim ne kadar bağış yaptı? Türkiye Tek Yürek en yüksek bağış yapanlar listesi.

İşte Türkiye Tek Yürek bağış yapanlar listesi 

Ahlatçı Holding 100 Milyon TL

HAK-İŞ konfedarasyonu 10 milyon TL 

Cengiz Holding 3 milyar tl

Türk Telekom 2 milyar tl

ATV Turkuvaz Medya Güvenlik Birimi 50 bin TL 

Zirve Holding ve Turkuvaz Medya Grubu 700 milyon tl

Türkiye sigorta 2 milyar tl

Borsa İstanbul 2 milyar tl

TMSF 2 milyar lira bağış yaptı.

Filli Boya Genel Müdürü 10 milyon 250 bin TL

Turkcell 3.5 milyar tl

Halk Bank 7 milyar tl

Memur Sen 10 milyon TL

Ziraat Bankası 20 milyar tl

Vakıflar Genel Müdürlüğü 12 milyar tl

Emre Konuk 1 milyon TL

BAYKAR teknoloji 2 milyar tl

Bilfem okulları 1 milyon TL

Osman Arslan Halkbank Genel Müdür 7 milyar TL

Kalyon Holding 950 milyon tl

Merkez Bankası 30 milyar tl

Yeni Çamoluk Otomotiv 50 milyar TL

Türk Hava Yolları 2 milyar tl

Vakıfbank 12 milyar TL

Kalyon Holding 950 milyon TL

Süleyman Çetinkaya Avrupa Konutları 20 milyon TL

İsmini vermek istemeyen bir vatandaş ise 50 Milyon TL bağışta bulundu. 

Ülke geneli yardım kampanyasında SMS yoluyla da vatandaş desteklerini sürdürürken, programın hemen bitmesi akabinde de şeffaf bir şekilde toplanan yardım paraları ortaya çıkacaktır. 

Türkiye Tek Yürek ortak yayını Sunucular kimler?

Nihat Hatipoğlu
Pelin Çift
Çağla Şıkel
Tümer Doğru
Nazlı Çelik
Acun Ilıcalı
Deniz Bayramoğlu
Didem Arslan Yılmaz

Ziraat Bankası Genel Müdürü Kimdir?

Ziraat Bankası 20 Milyarlık yardımını Ziraat Bankası Genel Müdürü Alpaslan Çakar Açıkladı.  Kendi şahsı ve Ziraat Bankası adına yardımı açıklayan Alpaslan Çakar göreve ne zaman geldi? sorusu merak ediliyor. 15 Temmuz 2011'den bu yana Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü görevini yürüten Hüseyin Aydın, bankanın bugün gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulu sonrası görevini Alpaslan Çakar'a devretti.

SON Dakika! Elektrik ve Doğalgaz Borçlarınız Silinmiş Olabilir Hemen Kontrol Edin SON Dakika! Elektrik ve Doğalgaz Borçlarınız Silinmiş Olabilir Hemen Kontrol Edin