Gelsin Hayat Bildiği Gibi Gizem'in Annesi Türkan karakteri ile herkesin çok sevdiği isim Zeynep Koltuk, diziden ayrılması akabinde ekranlardan ayrı kalamadı. Bu akşam ilk bölümü ile TRT1 ekranlarında başlayacak olan Al Sancak dizisinde Amy karakteri ile bizlerle olacak. İlk Adanalı dizisinin Maria'sı olarak karşımıza çıkan Zeynep Koltuk, Al Sancak dizisindeki performansı merak ediliyor. İzleyicinin merak ettiği karakterler arasında yer alan Al Sancak Amy kimdir? Al Sancak dizisi Amy kim oynuyor? Zeynep Koltuk rol aldığı diziler gibi soruların yanıtları ....

Yönetmen Koltuğunda Can Emre'nin oturduğu ve Mehmet Bozdağı'ın uzun süredir üzerine çalıştığı Al Sancak dizisi bu akşam ilk bölümü ile ekran macerasına atılacak. Reytinglerde beklentinin yüksek olduğu Alsancak dizisi oyuncuları ve karakterleri merak edilirken, Henüz Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden ayrılan Zeynep Koltuk Al Sancak Amy karakteri ile dikkatleri üzerine topluyor. 

Game of Thrones'un Jon Snow'u İkinci Kez Baba Olacak Game of Thrones'un Jon Snow'u İkinci Kez Baba Olacak

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'ye veda etmişti

Zeynep Koltuk, bilindiği üzere Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Türkan karakteri ile dizinin ana karakterleri arasında yer alırken, rol gereği eşi tarafından vurularak öldürülmüştü. Hikayesinin bitmesi sonrasında dizi kariyerine ara vermeyen Zeynep koltuk, Al Sancak dizisi ile el sıkıştı. Al Sancak dizisi Amy karakteri ile karşımıza çıkacak olan Zeynep Koltuk rol aldığı diziler de merak ediliyor. 

Zeynep Koltuk rol aldığı diziler

2006    Kod Adı: Kaos        
2007-2008    Bizim Evin Hâlleri    
2008-2010    Adanalı    
2010-2013    Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi  
2013-2014    Aramızda Kalsın    
2014    Ezra
2018    Çukur        
2019-2020    Kuzey Yıldızı: İlk Aşk    
2022    Gelsin Hayat Bildiği Gibi    
2023-    Al Sancak