Kurtlar Vadisi Kaos dizisi le alakalı bilmeceler devam ederken, gün gün türlü türlü açıklamalar ile karşılaşan vatandaş hangi iddiaya inanacağını şaşırmış durumda. Necati Şaşmaz'ın Ocak ayını gösterdiği açıklaması üzerinden aylar geçti. Merakla Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin başlamasını bekleyen izleyicinin Necati Şaşmaz'ın açıklaması sonrasında neden sessizliğe büründüğü konusunda şaşkınlığını gizleyemiyor. Peki Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Kurtlar Vadisi yeni oyuncuları belirlendi mi?

Kurtlar Vadisi en gerçek iddia 

KAOS konsepti ile ekranlarda olmaya hazırlanan Kurtlar Vadisi dizisi çekimlerinin başlayacağı sırada oyuncular ve yapımcılar arasında anlaşmazlıklar çıktığı öne sürülürken, izleyicinin nabzını yoklamak adına ortaya atılan hangi kanlada yayınlanacağı konusunda da çıkmaza girildiği öğrenildi. Tam anlaşma sağlandı derken yıkıcı depremin olması ile birlikte ekibin çekimlere ara verdiğinin konuşulduğu Kurtlar Vadisi Kaos dizisi ne zaman başlayacak? Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanal da yayınlanacak?

Zaman atlaması ile başlayacak

Kurtlar Vadisi dizisi 2023 yılı içerisinde başlayacağına kesin gözü ile bakılsa da dizinin tarihi ve oyuncuları ile alakalı net bir açıklama yapılmadı. Bittiği zamandan devam edeceği iddia edilen Kurtlar Vadisi dizisinin zaman atlaması ile karşımıza çıkacağını söyleyelim. Öyle ki Necati Şaşmaz'ın bir paylaşımında beyaz saçlarıyla karşımıza çıkması da bunu ispatlıyor. 

Kurtlar Vadisi hangi kanalda yayınlanacak?

Pana Film imzası ile karşımıza çıkacak olan Kurtlar Vadisi Kaos ilk Disney Plus'ta yayınlanacağı açıklanmıştı. Sonrasında bu iddiaların izleyicinin nabzını ölçmek için ortaya atıldığı konuşuldu. Ancak Mayıs-Haziran gibi yayın hayatına başlayacak olan TRT Dijital platformunda yayınlanacağını öğrendiğimiz Kurtlar Vadisi dizisinin başlamama sebebi de TRT Dijital platformunun açılmamış olması olarak tahmin ediliyor. 

Çalışmalar hızlandı

Büyük ihtimal ile TRT Dijital platformunda yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi dizisi için gizli çalışmaların sır gibi saklandığı ve süre geldiği kimi zaman medyaya sızıyor. 

Show TV ile de görüşülmüş

Aslında Kurtlar Vadisi dizisi Show TV ile özdeşlemiş bir dizi olarak biliniyor. Kurtlar Vadisi yapımcılarının Show TV yapımcıları ile de görüştüğü sosyal medyada gündeme çıkıyor. İzleyici Kurtlar Vadisi dizisinin anlaşma yapacağı kanalın paralı platform olmamasını istediği bilinirken, dizi yapımcılarının kanallar ile anlaşma sağlayamadıkları ve bu sebeple de paralı kanallara yöneldikleri iddia ediliyor. 

Yasak Elma'nın Zehra'sı Şafak Pekdemir EGO Dizisine Transfer Oldu Yasak Elma'nın Zehra'sı Şafak Pekdemir EGO Dizisine Transfer Oldu