Promosyon anlaşmaları gün gün devam ediyor. Promosyon anlaşmaları kurumların anlaşmasına bağlı olarak çalışana verilirken, kimi zaman cepleri sevindiren anlaşmalar kimi zamanda hüsranla sonuçlanıyor. BU kapsamda gün gün özellikle de promosyon ödemesi az alan çalışan, diğer kurumların aldığı promosyon ödemelerini takip ediyor. 

Hal bu iken geçtiğimiz gün yapılan bir promosyon anlaşma açıklamasında belediye çalışanlarına 17.550 TL promosyon ödemesi yapılacağı gündeme çıktı. Söz konusu belediye Toroslar Belediyesi olurken, 17.550 TL ödeme çalışanları mutlu etti. 

Toroslar Belediyesi bankalar ile yapılan ihale sonrasında 17.550 TL rakamını yapan banka ile anlaşma sağladı. Memur, kadrolu işçi ve sözleşmeli personel ile Personel Limited Şirketi’nde çalışanları kapsayan anlaşmada 17.550 TL ödeme 20 Mart itibari ile çalışanın hesabında olacak.

Promosyon ödemesi ile alakalı yapılan açıklama şu şekilde;

“Toroslar’ı daha yaşanılabilir ve güzel kılabilmek adına gece gündüz demeden emek veren tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Görüşmelerimiz neticesinde anlaşma sağladığımız banka üzerinden 17 bin 550 TL’lik maaş promosyonu ödemesi, her bir personelimizin hesabına tek seferde yatacak. Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Çalışanlarımızın en iyi rakamı alması için çaba sarf ettik. En yüksek promosyon miktarında anlaşma sağlamış olduk. 3 yıllığına imzaladığımız yeni promosyon anlaşmasının tüm personelimize ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum”

PTT 30,000 TL Ödeyecek! Başvurular Bitti Bitecek PTT 30,000 TL Ödeyecek! Başvurular Bitti Bitecek