Muğla’nın Marmaris ilçesinde yılbaşı eğlence programları kapsamında konser veren ünlü şarkıcı Tuğba Özay, kahreden haberle yıkıldı.

Tuğba Özay'ın babası şair İlhan Özay yaşamını yitirdi.

Muğla Dalaman'dan Ankara'ya geçen Özay, babasının durumundan ötürü İstanbul'a gitti. Özay'dan babasının vefatını sakladıkları, durumunun kötü olduğunu sölyedikleri belirtildi. Özay, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından açıklama yaparak, babası için dua istemişti. 

Aile fertlerinin, Özay'ın konseri olması ve babasına olan düşkünlüğünü bildikleri için vefatını kendisinden sakladıkları ifade edildi. Bir süredir KOAH hastalığı ile mücadele ettiği ve nefes darlığı nedeniyle yaşamını yitirdiği belirtilen İlhan Özay henüz 68 yaşındaydı.

1954'te Trabzon'da dünyaya gelen şair ve ödüllü ders kitabı yazarı İlhan Özay'ın cenazesi ile ilgili bilginin aile bireyleri tarafından iletileceği aktarıldı.

Tuğba Özay'dan Yürek Yakan Paylaşım:

Tuğba Özay, Instagram'da yaptığı paylaşımla acı haberi duyurdu. Özay, paylaşımında "Babam için dua edin.. dün akşamdan beri benden saklamışlar . Bugün Dalaman'dan Ankara'ya gidecektik beni İstanbul'a
getirdiler. Bana yalan mı söyleniyor. Babam yaşıyor di mi . Ben çok korkuyorum bacaklarım tutmuyor neden
sakladılar benden ne olur dua edin lütfen dua edin lütfen sadece yoğun bakımda olsun ve çıksın oradan ., ben
dün babamı görmüştüm rüyamda ağlamıştım ne olur babam yaşıyor olsun ne olur dua edin lütfen dua edin.

'Babam Yaşasın Ben Öleyim'

Birkaç gündür babamı düşünüyordum .. ismini andığımda bile ağlıyordum.. en son konuşmamızda benim
çok mutlu olmamı istemişti. Ben babamsız mutlu olamam babam yaşasın ben öleyim ne olur dua edin. İstanbul'a geldim acilen babamı yatırdıkları hastaneye gidiyorum.. Annem bana baban seni bekliyor dedi .. Bu çok manidar değil mi ne olur dua edin babacığıma."

Icardi'nin Eski Karısından Hadise Yasağı: O Kadını Bıracaksın! Icardi'nin Eski Karısından Hadise Yasağı: O Kadını Bıracaksın!

İlhan Özay'ın Cenaze Törenine İlişkin Bilgiler İse Şu Şekilde:

cenaze-toreni