YSK Yeni Başkanı Ahmet Yener Kimdir? Kaç Yaşında ve Eğitim Durumu Ne? YSK Yeni Başkanı Ahmet Yener Kimdir? Kaç Yaşında ve Eğitim Durumu Ne?

TRT1 dizileri yılbaşı haftasında olacak mı? Yılbaşı haftasında TRT1 dizilerinin ara verilip verilmeyeceği merak konusu olmuşken, Gönül Dağı 31 Aralık var mı? Gönül Dağı 80. bölüm ne zaman araması sonrasında durum Alparslan Büyük Selçuklu, Yürek Çıkmazı, Teşkilat gibi dizler içinde sorulmaya başlandı. Peki 2 Ocak Teşkilat yeni bölüm var mı? İşte detaylar...

Yılbaşı haftası, izleyici için bekleme haftası olarak geçerken, diziler de kanalların reklam anlaşmalarını tamamlamasını bekliyor. Öyle ki senelerdir süregelen gelenekte kanallara reklamlarla anlaşacağı için dizilere haftalık ücret ödemiyor. İşte bu akşam eğlenceli geçecek yılbaşı akşamında Gönül Dağı yeni bölüm olup olmayacağı merak ediliyor. Peki Gönül Dağı yeni bölüm bu akşam var mı? Yılbaşı'nda TRT1 dizileri olacak mı?

Dizi dünyasına İlk tarihi dizi olma yolunda adım atan, sonrasında da ününü tüm dünyaya duyuran TRT1 ekranlarında Yeşil Deniz tadında başlayan Gönül Dağı dizisi izlenme reytingleri kırıyor. Bu akşam Gönül Dağı yeni bölüm var mı? Sorusu çok soruluyor. 

TRT1 Yılbaşı arası verecek mi?

Ünlü gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; TRT1 dizilerinin yılbaşı haftasında olup olmayacağı merak edildi. Teşkilat, Gönül Dağı, Alparslan Büyük Selçuklu, Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı, Yürek Çıkmazı gibi her hafta yayınlanan diziler, yeni yılda ekranlardan kaldırılmayacak. Yılbaşı haftası yayın akışına baktığımız zaman diziler yeni bölümleri ile ekranlarda olacak.  

Gönül Dağı bu akşam var mı?

TRT1 yılbaşı yayın akışı merak edilmekteydi. TRT1 ekranlarının reyting sever dizisi Gönül Dağı dizisi yeni bölümü tam da yılbaşı akşamına denk gelmesi sebebiyle izleyici, Gönül Dağı yeni bölüm var mı? Gönül Dağı bu akşam var mı sorusunu sormaktaydı. TRT tarafından yapılan açıklama da Gönül Dağı bu akşam yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Bİtmesi sonrasında ise TRT Nostalfi başlayacak. 

Sadece Teşkilat yayınlanmayacak

EN heyecanlı yerde biten ve neredeyse başrol gibi olan karaktere veda edeceğimiz Teşkilat dizisi ise 1 Ocak tarihinde ekranlarda olmayacak.