TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Tozkoparan İskender'in yeni sezonu merakla beklenmeye devam ediyor. 27 Mart 2022'de sezon finali yapan dizinin yeni sezonunun onay alıp almadığı ise hala araştırılıyor. Peki, Tozkoparan İskender dizisinin 3. sezonu ne zaman yayımlanacak? Tozkoparan İskender 3. sezon onayını aldı mı?

tozkoparaniskender

Tozkoparan İskender 3. Sezon Onayı Alacak mı?

Tozkoparan İskender dizisinde 3. sezona dair herhangi bir açıklama henüz yapılmadı. 27 Mart 2022'de final yaptığından bu yana 3. sezon onayı alıp almadığı da şimdilik belli değil. Ancak açıklama geldiğinde buradan bildiriyor olacağız. 

tozkoparaniskender1

4. Bölümü Yeni Yayımlanan Ateş Kuşları'nda Flaş Gelişme! 4. Bölümü Yeni Yayımlanan Ateş Kuşları'nda Flaş Gelişme!

Tozkoparan İskender Dizisinin Konusu Ne?

Tozkoparan İskender dizisi, henüz 12 yaşında olan ve olağanüstü yeteneklere sahip kemankeş İskender, 2020 senesine gider ve bir şekilde kendi zamanına dönemez. Bu durum ise tarihin değişmesine, Tozkoparanların yok olup, kötülerin kazanmasına neden olacaktır. Ancak İskender'in tek derdi bu değildir.

Günümüzdeki sayısız sorun, kontrol etmeyi beceremediği güçleri, peşine düşen Venedikli okçu Giovanni ve okuldaki baş belası Kasırga takımı İskender'i bir hayli zorlar. Ancak tüm bu zorluklara karşı, Mavi Ay takımı, İskender'i yalnız bırakmaz.