İlk Evim İlk İş Yerim projesi için çok sayıda kişi başvuruda bulundu. Başvuruların hemen ardından kura çekimi başlarken, kura takvimi pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Bu kapsamda, önümüzdeki günlerde hangi illerin kura çekiminin yapılacağına ilişkin araştırmalar devam ediyor.

TOKİ Kura Çekimi Takvimi 18-24 Ocak

İlk Evim İlk İş Yerim projesi çerçevesinde, kura çekimleri gerçekleşemeye devam ediyor. Başvuruda bulunan kişiler kura çekimlerini büyük bir heyecanla takip ederken, 18-24 Ocak arası kura çekimi yapılacak iller şu şekilde:

18-19-20-21 Ocak 2023: Kocaeli
18-20-21-22 Ocak 2023: Antalya
22 Ocak 2023: Yalova
23-24 Ocak 2023: Isparta

Çağlar Söyüncü Hangi Takıma Gitti? Milli Stoper İmza Aşamasında Çağlar Söyüncü Hangi Takıma Gitti? Milli Stoper İmza Aşamasında

TOKİ Kura Çekimi Sonuçları Sorgulama

Söz konusu kura çekimlerinin tamamlanmasının ardından, TOKİ’nin resmi internet sitesinden sonuçlara erişilebilir.

TOKİ Kurası Canlı Yayın

TOKİ, kura çekimlerini canlı olarak yayınlıyor. Kura çekimlerini canlı olarak takip etmek isteyen kişiler, TOKİ’nin resmi Youtube kanalını ve toki.tv’yi ziyaret edebilirler.

TOKİ İstanbul Kurası Ne Zaman?

İlk Evim İlk İş Yerim projesi için kura çekimi devam ederken, İstanbul kurasının ne zaman çekileceği en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. İstanbul kurasının tarihine ilişkin henüz bilgi verilmedi.