Tarım Kredi Kooperatifi marketlerde indirim çılgınlığı sürüyor. Mart ayı indirim kampanyalarını yayınlayan ünlü marketler zincirinden vatandaşa son gün uyarısı yapıldı. Ucuz Ayçiçek yağı almak isteyenler elini çabuk tutsun. Tarım Kredi Ayçiçek yağı indirimi 6 gün sonra bitecek. Peki, Tarım Kredi indirimli fiyat listesinde neler var? Tarım Kredi Ayçiçek yağı fiyatları ne kadar?

Üreticiden halka doğrudan satış yapan ve son dönemlerde ekonomik fiyatları ile dikkat çeken Tarım Kredi Kooperatifi Marketler indirim kampanyalarına aralıksız olarak devam ediyor. Tarım Kredi Market Ayçiçek yağı kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Tarım Kredi 5 litre Ayçiçek yağı fiyatları dibe çekildi. Ancak bu sabah ünlü marketler zincirinden son gün çağrısı yapıldı. Tarım Kredi Market Ayçiçek yağı indirimi 6 gün sonra bitiyor. Acele edin, stoklarla sınırlı Ayçiçek yağı ürünlerini kaçırmayın.

Yapı Kredi Emekli Promosyonu Son Gün Ayarı! Son Defa Bugün 8.500 TL Alacaksınız Yapı Kredi Emekli Promosyonu Son Gün Ayarı! Son Defa Bugün 8.500 TL Alacaksınız

Tarım Kredi Ayçiçek Yağı Fiyatları Ne Kadar?

Tarım Kredi Kooperatifi marketlerde 2 farklı Ayçiçek yağı satışı yapılıyor. Tarım Kredi marketin kendi ürünü olan tarım kredi 5 litre Ayçiçek yağı ve TMO 5 litre Ayçiçek yağı ucuz fiyatlarıyla raflarda yerine alıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı üzerine geçtiğimiz Ağustos ayından itibaren Kar amacı gütmeden ekonomik satış yapmaya başlayan Tarım Kredi markette Tarım Kredi 5 litre Ayçiçek yağı fiyatı 135 TL TMO 5 litre Ayçiçek yağı fiyatı 135 TL olarak satışa sunuluyor.

tkmden-indirim-bombasi-aycicek-yagi-indiriminde-son-6-gun-kacirmayin

Tarım Kredi Ayçiçek Yağı İndiriminde Son Günler

Tarım Kredi Kooperatif Market uygun fiyat etiketleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ederken kampanyalar dönemsel olarak yapılıyor. Mart ayı Tarım Kredi ayçiçek yağı indiriminde de son günlere gelirdi. Ünlü marketler zincirinden yapılan açıklamada ayçiçek yağı fiyatlarında İndirimin 14 Mart tarihinde sona ereceği duyuruldu. Yani Tarım Kredi'den ucuz ayçiçek yağı alışveriş yapmak için son 6 gün kaldı. Kısa süreliğine geçerli ayçiçek yağı indirimini kaçırmak istemeyenler acele etsin. Üstelik Tarım Kredi raflarında ayçiçek yağı ürünleri stoklarla sınırlı.