Samsung Açıkladı: Bu Telefonlara Android 14 Güncellemesi Gelmeyecek! Samsung Açıkladı: Bu Telefonlara Android 14 Güncellemesi Gelmeyecek!

Çok kısa bir süre içinde tüm dünyaya virüs gibi yayılan TikTok uygulaması, kullanıcılar arasındaki etkileşimi artıracak yeni bir özelliği uygulamaya koydu. Kullanıcıların uygulama içinde kaldığı süreyi artırması planlanan bu özellikle ilgili olarak şirket, bazı kullanıcılara e-posta göndererek özel mesajlarda yaptığı değişikliği bildirdi. 

tiktokyeniguncelleme

Önceden sadece kullanıcıların takipleştiği ve arkadaş olarak tanımladığı kişilerden mesaj almak mümkünken, bu yeni özellikle birlikte artık önerilen hesaplardan ya da takipleşilen hesaplardan da mesaj alınabilecek. 

Şirketten Bilgilendirme Mail'i

TikTok tarafından bazı kullanıcılara sunulan yeni özellikle ilgili gönderilen mail'de şu bilgiler yer aldı: 

tiktokguncelleme

Herkes İçin: Herkes size doğrudan mesaj gönderebilir, ortak arkadaş ve takip edilen kişilerden gelen mesajlar Gelen Kutusu'nda görünür. Takip edilmeyen kişilerden gelen mesajlar, istek kutusunda yer alır ve bu mesajları kabul etmek, bildirmek ya da silmek kullanıcının seçimine bağlıdır. 

Önerilen Arkadaşlar İçin: Facebook ve telefon defterinden senkronize edilmiş kişiler de dahil olmak üzere önerilen arkadaşlar doğrudan mesaj gönderebilir. 

tiktokyeniozellik

Ortak Arkadaşlar İçin: Sizi takip eden ve sizin de takip ettiğiniz herkes doğrudan mesaj gönderebilir. 

Hiç Kimse İçin: Hiç kimseden mesaj almazsınız. Gelen Kutusu'ndaki mesajları görebilir, ancak yeni doğrudan mesajlar alamazsınız.