Teşkilat bu akşam var mı? Teşkilat 59. Bölümü hüznü en dibe kadar yaşatacak bir sahne ile son bulmuştu. Teşkilat 60. Bölümü ile merakla beklenirken, dizilere yılbaşı haftasında ara verildiği açıklandı. Peki Teşkilat bu akşam pynayacak mı? Öyle ki Teşkilat 60. bölümü merakla bekleyen izleyici Teşkilat yeni bölüm var mı? Bu akşam Teşkilat var mı? Teşkilat 1 Ocak yayınlanacak mı soruları araştırılıyor. 

O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak! O Kız Dizisinin Sitare'si Sıcak Kafa'dan Anton ile Rol Paylaşacak!

Kanalların sene boyunca yayınlayacakları reklamlar için anlaşmaya geçtiği hafta olan yılbaşı haftası, birçok dizi ya 1 ya da 2 haftalık bir tatile giriyor. Kanallar dizileri için açıklama yapmışken, gözler bu akşam yayınlanması beklenen Teşkilat dizisine çevrildi. Peki Teşkilat bu akşam var mı? 

3 sezondur yayın günü Pazar akşamı olan ve vatan sevdalılarının hikayesinin anlatıldığı Teşkilat dizisinin yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı merakla araştırılıyor.  Peki yılbaşı ertesi Teşkilat dizisi var mı?  Teşkilat 1 Ocak 2023 Oynayacak mı? Bugün Teşkilat yayınlanacak mı?

Teşkilat bugün var mı?

Teşkilat dizisinin bugün yayınlanıp yayınlanmayacağını öğrenmek isteyen izleyici, TRT1 1 Ocak 2023 yayın akışına gözünü dikmişken, trt1 1 Ocak yayın akışında karşımıza, Teşkilat dizisinin yayınlanacağı saatte başka bir yapım çıktı. Peki 1 Ocak TRT1 yayın akışı, bugün hangi programlar var?

Teşkilat dizisinin 60. Yeni bölümü merakla bekleniyor. Öyle ki dizinin son bölümünde Sermet'in ölmesinin hüznü herkesi üzmüşken, yeni bölümü bu akşam sorusunun yanıtı ise olumsuz olarak karşımıza çıkıyor. TRT1 1 Ocak yayın akışında karşımıza Teşkilat dizisinin yayın saatinde "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" isimli film çıkıyor. 

1 Ocak 2023 TRT1 yayın akışı

  • 06.40 Kalk Gidelim
  • 09.40 Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı
  • 12.20 Yürek Çıkmazı
  • 18.00 Turgay Başyayla İle Lezzetli Tavsiye
  • 19.00 Ana Haber
  • 20.00 Türk Sineması "Kesişme: İyi ki Varsın Eren"
  • 23.55 Teşkilat

Teşkilat yeni bölümü bu akşam yayınlanmazken, dizinin saatinde karşımıza "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" filmi çıkmakta. Bitmesi akabinde ise herkesi kahreden ve Sermet'in ölümü ile sonuçlanan Teşkilat 59. Bölüm tekrarı yayınlanacak.