Bankaların emekliye ve kamu çalışanlarına verdiği promosyon ücretleri sıklıkla takip ediliyor. Özellikle son dönemlerde birçok banka emekli maaşlarına yapılan zamlarla birlikte artış yoluna gitmişti. aynı zamanda kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların maaşlarına da yapılan zamlar beraberinde promosyon artışını getirdi. Mart ayında promosyon rekabeti yeniden kızışıyor ve bankalar emekliler için kesenin ağzını açıyor. Tek haneli promosyon rakamlarını unutun. Çünkü o banka promosyonu çift haneye çıkarıyor.

Emekli promosyon rekabeti yeniden kızışıyor. hem emeklilere hem kamu çalışanlarına verilen promosyon miktarlarında önemli artış olacak. Bankalar promosyona zam üstüne zam yaparken yeni teklif dudak uçuklattı. Yine bir kurum bankalarla masaya oturdu. Promosyon teklifi ise bu defa çift haneye yükseldi. Tam 23.000 TL Maaş promosyonu verilecek. işte mart ayı güncel emekli promosyon ücretleri…

tek-haneli-rakamlar-tarih-oldu-promosyon-o-bankada-cift-haneye-cikti-en-az-10-bin-tl-odeme-1

ŞOK 25 Mart Kataloğu Sadece 2 Gün O Ürünler Raflarda Olacak ŞOK 25 Mart Kataloğu Sadece 2 Gün O Ürünler Raflarda Olacak

Promosyon Anlaşmasında Sona Gelindi

Bankalar ve kurumlar arasında devam eden promosyon görüşmelerinden yeni haberler geldi. Özel sektör ve kamu çalışanlarına verilecek olan promosyonda büyük artış var. Bu defa masaya oturulan rakam çift haneye yükseldi. o kurumun çalışanlarına 23.000 TL promosyon ödemesi teklif edildi.

tek-haneli-rakamlar-tarih-oldu-promosyon-o-bankada-cift-haneye-cikti-en-az-10-bin-tl-odeme-2

Promosyon Ödemesi 23.000 TL Oluyor

Emekli vatandaşlara verilen promosyon ödemelerinden sonra şimdi de Kamu Kurum ve kuruluşlarında çalışanlara yönelik promosyon ödemeleri öne çıkmaya başladı. Bankalar kurumlarla tek tek Masaya oturuyor ve 3 yıllığına sözleşmeler imzalanıyor. bugüne kadar promosyon anlaşmalarında en yüksek rakam 42.500 TL olmuştu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi çalışanlarına Bu promosyon diğer kamu çalışanlarını da heyecanlandırmıştı.

Bu defa promosyon haberi Sağlık Bilimleri üniversitesinden geldi. Vakıfbank ile bir süredir promosyon görüşmesi yapan Sağlık Bilimleri Üniversitesi nihayet anlaşmanın sağlandığını duyurdu. Yapılan anlaşma doğrultusunda Vakıfbank tarafından Sağlık Bilimleri Üniversitesi çalışanlarına ödenecek promosyon miktarı tamı tamına 23.000 TL oldu. Üniversiteden yapılan açıklamaya göre promosyon sözleşmesi 3 yıllık imzalandı. Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nde çalışan tüm personele ödeme yapılacak. Mart ayında ödemeler hesaplara geçecek. Üniversite personeline verilecek olan net promosyonun 23.000 TL olduğu bildirildi.