PTT üzerinden ihtiyaç sahibi vatandaşlara yeni kredi kampanyası açıklandı. Açıklanan kampanyada ihtiyaç sahiplerine 35 bin TL verileceği duyuruldu.  PTT tarafından yapılan duyuru kapsamında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yapan kişilerin başvuruları onaylandığı takdirde nakit kredi ödemeleri hesaplara yatırılarak bankalardan uygun faizler ile kredi ödemeleri hesaplara aktarılmaktadır. İhtiyaç kredisi almak isteyen kişilerin kredi puanı düşük olması halinde başvurularını yapabilirler. Kredi puanı düşük olan kişilere 36 ay vadeyle 35 Bin TL ihtiyaç kredisi verileceği duyuruldu.

Et Fiyatlarında Görülmemiş İndirim! Herkes Alabilsin Diye 150 TL Yaptılar Et Fiyatlarında Görülmemiş İndirim! Herkes Alabilsin Diye 150 TL Yaptılar

Anında Ödemeli Kredi Verilecek!

PTT tarafından verilen 35 bin TL ödemeden faydalanmak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. PTT tarafından verilen krediden faydalanmak için PTT üzerinden başvurunuzu yapabileceğiniz gibi ayrıca cep telefonunuzun SMS kısmına PTT yazıp, boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı yazarak yazdığınız bu mesajı 3050’ye göndererek ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı takdirde para hesabınıza geçebileceği gibi ayrıca PTT üzerinden de parayı alabilirsiniz.