Acil nakit ihtiyacı olanlar dikkat. Yarın son gün. T.C kimlik kartı ile giderek ATM'den ödeme alabilirsiniz. 15 Mart'a kadar başvuru yapanlara faizsiz 5.000 TL kredi desteği verilecek. TCKN 2, 4, 6, 8 ve 0 ile bitenler zaman kaybetmesin. Başvuru süresini kaçırmadan başvurunuzu yapın nakit destek ödemesini hemen alın.

T.C kimlik no son hanesine göre faizsiz kredi tanımlandı. O bankadan duyuru yapıldı. 15 Mart tarihine kadar başvuru süresi var. O tarihe kadar başvuru yapanlar ATM'den anında 5.000 TL faizsiz nakit kredi kullanma imkanını elde edecek. Başvuru şartları ve detaylardan netleşti. Yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında en düşük limit 5000 TL'den başlıyor. Daha fazla nakit paraya ihtiyacı olanlar daha yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanma şansına da sahip olabilir. Faizsiz nakit desteği için başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

tckn-2-4-6-8-ve-0-ile-bitenler-mujde-atmden-5000-tl-nakit-destek-hazir-1

İslam Memiş Bu Sefer Çok Net Uyardı! Altın Fiyatları Al Satçıları Sevindirecek İslam Memiş Bu Sefer Çok Net Uyardı! Altın Fiyatları Al Satçıları Sevindirecek

TEK BAŞVURUYA ANINDA 5.000 TL

Acil nakit ihtiyacı olan Milyonlarca kişi için peş peşe duyurular yapılıyor. İhtiyaç kredisi kullanmak ancak faiz ödemek istemeyenler başvuru yaparak faizsiz 5.000 TL nakit kredi alabiliyor. Bu kampanya kapsamında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve 18 yaşından büyük olan herkese nakit desteği veriliyor. Başvuru şartlarını taşıyanlar zaman kaybetmesinin. hemen şubelerden ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden başvurunuzu yaparak destek alma şansına sahip olabilirsiniz. Faizsiz kredi desteği almak için koşullarda tek tek açıklandı.

tckn-2-4-6-8-ve-0-ile-bitenler-mujde-atmden-5000-tl-nakit-destek-hazir-3

AKBANK'TAN HERKESE FAİZSİZ KREDİ DESTEĞİ

Yeni faizsiz kredi desteği kampanyası Akbank tarafından duyuruldu. Sadece T.C kimlik kartınızla giderek 5.000 TL'ye kadar ödeme alabilirsiniz. Üstelik banka şubesine bile gitmenize gerek yok. Aynı gün içinde hesabınızdan faizsiz kredi desteğini kullanmak mümkün. Başvuru işlemleri Akbank hesabı üzerinden yapılıyor. Eğer Akbank'ta hesabınız bulunmuyorsa uygulamayı cep telefonunuza indirerek hemen kayıt olabilir ya da banka şubesine giderek Yeni bir hesap açtırabilirsiniz.

Ayrıca Akbank'ın faizsiz kredi desteği için SMS ile başvuru yapmak mümkün. Akbank SMS ile kredi başvurusu yapmak için KREDİ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TCKN yazarak 44 25’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

tckn-2-4-6-8-ve-0-ile-bitenler-mujde-atmden-5000-tl-nakit-destek-hazir-2

AYNI GÜN İÇİNDE KREDİ HESABINIZDA

Ne kadar acil nakit bir oraya ihtiyacınız olursa olsun Akbank gerekli şartları taşımanız durumunda aynı gün içinde Kredi desteğine hesabınıza aktarıyor. Akbank'tan faizsiz kredi almak isteyenler o sebeple vakit kaybetmesin. Çünkü Akbank'ın faizsiz kredi kampanyasında yarın son gün. 15 Mart tarihine kadar başvuru işlemlerinizi tamamlayın aynı gün içinde ATM'den faizsiz 5.000 TL kredi alma şansını yakalayın.