TC Kimlik Numarasının Sonu 0,2,4,6,8 olanlara müjde niteliğinde haber verildi. PTT ve Aktif Bank arasında yapılan iş birliği kapsamında detaylar netleşti. Vatandaşlara verilen anında kredi ile siz de uygun faiz oranlarıyla kredi alabilirsiniz.

PTT Tarafından 10.000 TL Veriliyor

PTT tarafından nakit ihtiyacı olan vatandaşlara anında kredi verileceği duyuruldu. Verilen krediden faydalanmak için bazı şartları karşılamanız gerekiyor. Bu şartlar arasında en önemlisi kredi puanı olmaktadır. PTT ve Aktif Bank iş birliği ile verilen bu krediden faydalanmak için kredi puanınızın 1100 puanın üzerinde olması gerekir.

Öğrenciye Müjde! Artık Sınav Ücreti Ödemeyeceksiniz Öğrenciye Müjde! Artık Sınav Ücreti Ödemeyeceksiniz

Krediden faydalanmak için Aktifbank internet sitesine giriş yaptığınızda TC Kimlik Numaranız ile başvurunuzu yapıp 10.000 TL’ye kadar olan krediden hemen faydalanabilirsiniz. İhtiyaç sahiplerine ve emeklilere sunulan bu kredinin faiz oranı yüzde 4,09 olurken, 36 ay vade yapıldığı takdirde ödeme 613 TL olmaktadır. 10.000 TL kredi için bankanın sizden alacağı kredi tahsis ücreti de 55 TL olmaktadır. Başvuru yapmak için ayrıca PTT mobili telefonunuza indirip, sisteme giriş yapabilir ve bu şekilde de kredi başvurusu yapabilirsiniz.