Gülşen, yılbaşı gecesinde İzmir Gündoğdu Meydanı'nda ücretsiz bir şekilde konser vereceğini açıkladı. İzmir büyükşehir Belediyesi'nin internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı:
İzmirliler, 2023 yılına sevilen sanatçı Gülşen ile ‘Merhaba’ diyecek. Yeni yılı Gündoğdu Meydanı’nda karşılayacak İzmirliler, bu özel gecenin coşkusuna ortak olacak. Cumhuriyetimizin yüzüncü yılı ülke tarihimizin en önemli dönüm noktası. Biz, bu tarihi sorumluluğumuzun bilinciyle 9 Eylül 2022’den başlayıp 29 Ekim 2023’e kadar uzanan süre için kapsamlı bir program hazırladık. Gülşen’in vereceği 2023 yılbaşı konseri bu sürecin önemli kilometre taşlarından biri. O akşam tüm İzmir sadece yılbaşını değil, aynı zamanda takvimlerin Cumhuriyetimizin yüzüncü yılını gösteriyor olmasını da kutlayacak. Tüm İzmirlilerle 31 Aralık akşamı Gündoğdu Meydanı’nda buluşmak dileğiyle.

Gülşen'in Yılbaşı Programında Neler Var?

İzmir Gündoğdu Meydanı'nda saat 21.00'da DJ Özgür Güler performansını sergileyecek. Ardından saat 22.30'da ise Gülşen sahneye çıkacak.

Tarkan da Aynı Meydanda Konser Vermişti 

Öte yandan bildiğiniz üzere 9 Eylül'de Tarkan, Gündoğdu Meydanı'nda İzmir'in kurtuluşuna özel ücretsiz bir konser vermişti. Hatta öyle ki konser, dünyada en çok katılımcının bulunduğu beşinci ücretsiz konser seçilmişti. Şimdi Gülşen de aynı meydanda sahne almaya hazırlanıyor.

5 Milyon TL Alacağı İddia Edildi

Gülşen'in yılbaşı sahnesine yönelik sosyal medyada spekülasyonlar dönerken, konserden tam 5 milyon TL alacağı da iddia edildi. Ancak iddialara İzmir Büyükşehir Belediyesi ya da Gülşen'den herhangi bir yanıt gelmedi.