Ülke genelindeki şubelerinde farklı kategorideki ürünleri satışa çıkaran Tarım Kredi Market, düzenli olarak indirim listeleri hakkında bilgi vermeye devam ediyor. Bu kapsamda, 16 Ocak tarihinde başlayan ve 31 Ocak'a kadar devam edecek olan tuvalet kağıdı indirimi belli oldu. Tarım Kredi Market'in tuvalet kağıdı indirimini açıklamasının ardından, söz konusu kampanya ile ilgili detaylar araştırılmaya başlandı. Bu kapsamda, tuvalet kağıdının fiyatı ve kampanyanın detayları merak ediliyor.

Tarım Kredi İndirimli Tuvalet Kağıdı

Tarım Kredi Market'in açıklamasına göre, tuvalet kağıdı indirimi 16-31 Ocak tarihleri arasında raflarda yer alacak. Söz konusu indirim kampanyası kapsamında, Süper maylo bambu tuvalet kağıdı 3 katlı 18 rulo 74,90 TL'den satışa sunulacak. 31 Ocak tarihine kadar devam edecek olan tuvalet kağıdı indirimi ile ilgili Tarım Kredi Market'in sosyal medya hesabından paylaşım yapıldı. Söz konusu paylaşımda ''Kooperatif Market ‘te En Kalitelisi En Uygun Fiyata! Seçili ürünlerde indirimli fiyatlar 16-31 Ocak tarihine kadar tüm mağazalarımızda.'' ifadeleri yer aldı.

Emekli resmen sevinçten uçacak! Bayram ikramiyesi 2500 TL'yi bulacak, başvuru şartı da yok Emekli resmen sevinçten uçacak! Bayram ikramiyesi 2500 TL'yi bulacak, başvuru şartı da yok