Düzenli olarak indirim kampanyaları duyuran Tarım Kredi Market, yeni yılda da indirimler hakkında açıklama yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Tarım Kredi Market tarafından yayınlanan son indirim listesine göre, tuvalet kağıdı indirimli olarak raflarda yer alacak. 5 Ocak tarihinde başlayan ve bugün sona erecek indirim hakkında Tarım Kredi Market'in sosyal medya hesabından açıklama yapıldı. Söz konusu indirimin açıklanması ile birlikte, detaylar araştırılmaya başlandı.

Tarım Kredi Market İndirim Tuvalet Kağıdı 

Tarım Kredi Market'in yayınladığı indirim listesine göre, Süper Maylo bambu tuvalet kağıdı 16 rulo 3 katlı, 5-8 Ocak tarihleri arasında indirimli olarak müşterilerle buluşacak. İndirim kampanyası ile ilgili yapılan açıklamada, Süper Maylo bambu tuvalet kağıdı 16 rulo 3 katlının 74,90 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacağı belirtildi. Kampanyayı sosyal medya hesabından da duyuran Tarım Kredi Market ''Tarım Kredi Kooperatif Market'te, 5-8 Ocak tarihleri arasında indirimli ürünler fırsatını kaçırmayın!'' ifadelerine yer verdi.

BİM 31 Ocak'ta Mutfakları Şenlendirecek! Aktüel Ürünler Airfryer Fiyatı Şok Edecek BİM 31 Ocak'ta Mutfakları Şenlendirecek! Aktüel Ürünler Airfryer Fiyatı Şok Edecek