Tarım Kredi Market, ülke genelindeki şubelerinde farklı kategorideki ürünleri satış çıkarmaya devam ediyor. Düzenli olarak indirim kampanyaları ile ilgili bilgi veren Tarım Kredi Market, 13 Ocak tarihinde başlayan ve 31 Ocak tarihine kadar devam edecek olan kampanyayı açıkladı. Söz konusu kampanya kapsamında, pek çok ürün indirimli olarak müşterilerle buluşacak. Tarım Kredi Market’in yayınladığı listede, pirinç, salça ve un dikkat çekti. İndirim listesinin açıklanmasının ardından, ürünlerin fiyatlarına ve kampanya tarihlerine ilişkin araştırmalar hız kazandı.

Tarım Kredi Market İndirimli Ürünler Fiyatları

Tarım Kredi Market’in açıklamasına göre, Anadolu osmancık pirinç 2,5 kg 69 TL, Tat domates salçası 830 gram 34,25 TL ve TK buğday unu 1000 gram 12,90 TL fiyat etiketiyle raflarda yer alacak. İndirim kampanyası ile ilgili Tarım Kredi Market’in sosyal medya hesabından paylaşım yapıldı. 13-31 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile ilgili yapılan paylaşımda ''Tarım Kredi Kooperatif Market'te temel ihtiyaç ürünlerinde büyük indirim başladı! Fırsatlardan yararlanmak için 13-31 Ocak tarihleri arasında mağazalarımızı ziyaret ediniz.'' ifadeler yer aldı.

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu! 7 Şubat 2023 BİM İndirim Listesi BİM Aktüel Ürünler Kataloğu! 7 Şubat 2023 BİM İndirim Listesi